گروه بين المللي مشاوره اي شريف (شركت پويا انديشان) از سال 91 با مدیریت جدید ارائه گر خدمات به شما عزیزان مي باشد

گروه بين المللي مشاوره اي شريف (شركت پويا انديشان) از سال 91 با مدیریت جدید ارائه گر خدمات به شما عزیزان مي باشد

ثبت نام كاربر ورود به سايت

https://paperio-live.com

https://agario.red

rolex replica

https://naughtyworms.com


 جستجو

 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
 
 
 
 

 

 
 

 

 

  

سلامتی ، شادابی ، زیبائی

ماساژ درماني عبارتست از دست ورزي بر روي بافت هاي نرم بدن. اين درمان به رهايي از استرس و فشارعضلاني و درد ناشي از صدمات و سرعت بهبود ناراحتي هاي حاد و مزمن كمك مي كند. امروزه ميليونها نفر در سراسر جهان از اين روش به عنوان يك روش مراقبت بهداشتي استفاده مي كنند.  

امروزه در اکثر کشورها ماساژ به عنوان یک فرصت شغلی مناسب جهت اشتغال به کار در مراکز درمانی هتلها ، استخرها ، مکانهای ورزشی ، تفریحی و توریستی و ... جزء مشاغل پر درآمد بحساب می آید و روز به روز متقاضیان بیشماری را جذب می کند.

 

مراکز آموزش مراقبت های بدن Body Care

در این آموزشگاه روشهای استاندارد بین المللی ماساژ درمانی آموزش داده مي شود  که با این روشها می توانید فرصت شغلي مناسب براي خود مهيا كنيد.

اين مركز در Petaliang Jaya و در ميدان اصلي واقع شده است كه علاوه بر ماساژ‍ درماني از روشهاي مرسوم از aromatherapy همراه با روغن مخصوص نيز استفاده مي كند و با برگزاري سمينار هاي عمومي اين اطمينان را به شما خواهد داد كه چگونه اين كار را به بهترين شكل انجام دهيد.

اين مركز دوره هايي در سطح استاندارد جهاني براي فيزيوتراپ ها برگزار مي كند.

 

آموزش به صورت پيشرفته:

براي آن دسته از هنرجويان كه در مراكز درماني و يا  سالن هاي ورزشي ، استخر ها و  يا حتي به قصد بازگشايي مكاني تجاري شخصي دراين رشته شركت كردند آموزشها شامل موارد زير مي شود:

رديف

نوع دوره

1

ماساژ سوئدي با مواد خوشبو

2

بازتاب شناسي پا

3

ماساژ سلطنتي تايلندي

4

دفع مسمويت

5

سلامتي بدن براي خانمها و آقايان

6

ماساژ براي سالمندان

7

بازيابي و بهبود سلامتي در ورزش

 

در پایان دوره با موفقیت در امتحانات، گواهینامه معتبر از کشور مالزي دریافت می کنید. ( در دو سطح مبتدی و پیشرفته )

 

مدرك هاي تحصيلي (گواهي هاي اهدايي مركز)

اين رشته تحصيلي زير نظر دولت با در نظر گرفتن استاندار هاي بين المللي ايجاد شده است و توسط جامعه درمانگران مالايي MSCT كه زير نظر وزارت بهداشت مالزي است پشتيباني مي شود كه در گذشته پس از پايان دوره ها هيچ مدرك و يا گواهي به دانشجو داده نمي شد اما اخيراً تغييرات وسيعي صورت گرفته است . در سال 2006 با در نظر گرفتن استانداردهاي جديد گواهي نيز به دانشجويان اهدا مي گردد و حتي براي پيشبرد آن از ديگر كشورها نيز بهره مي جويد.

در پايان اتمام اين رشته فارغ التحصيلان شانس اين را دارند كه يكي از اعضاء MSCT شوند و يا حتي در كارگاه وزارت بهداشت مالزي استخدام شوند تنها بايد استعداد خود را در اين زمينه به نمايش بگذارند.  

 

بدون هيچگونه تبعيض

اين موسسه بدون در نظر گرفتن هيچگونه تمايزي بين نژاد، جنسيت، سن و يا حتي معلومات قبلي در مورد افراد از آنها به گرمي استقبال مي كند.


طول دوره ها و هزينه ها

رشته

جزئيات

مدت زمان

زمان برگزاري كلاسها

كلاسهاي پايه

10 جلسه در 5 هفته

3600 رينگت

دوشنبه، پنجشنبه، شنبه، يكشنبه

2،4،8،10 بعد از ظهر

1

Aromatherapy

2

Royal Thai Massage

كلاسهاي پيشرفته

4 جلسه در 4 هفته

2400 رينگت

شنبه و يكشنبه

2 و 4 بعد از ظهر

1

Foot Reflexology

2

Male/Female Health

3

Senior Citizen

4

Sports Recovery

5

Detoxification

6

Swedish Massage

7

Trainer in Training

ديگر آزمون ها

1 ساعت

در زمان حضور تعين مي گردد

 

 به طور كلي اين آموزشگاه در زمينه رشته هاي زير فعاليت دارد :

·       Reflexology

·       Sports Massage

·       Injury Management Massage

·       Senior Citizen Massage

·       Male And Male Health Massage

·       Female And Female Health Massage

·       Pre-natal, Post-natal and Baby Massage

·       Detoxification Massage

·       Sleep Easy Massage

·       Swedish Oil Massage

·       Aromatherapy Massage

·       Stress Reduction Massage

·       Acupuncture

·       Lymphatic Drainage

·       Facial Massage

·       Cellulite Management Massage

·       Stone Scrub Massage

·       Mud Massage

·       Reiki Massage

 

آشنايي با بخش هاي مختلف اين رشته :

1- Reflexology (بازتاب شناسي) : اين بخش در جهت بررسي عكس العمل هاي غير ارادي سيستم عصبي اندام هاي مختلف بدن است. ماساژ اندام بيروني براي بهبود اندام داخلي بدن.

رفلكسولوژي يا بازتاب شناسي نشانه های خستگی را ارزیابی می کند این نشانه ها ممکن است در بخشهایی از دست و یا پا رخ دهد که با تکنیک های ویزه که بازتاب شناسان بکار می برند می توانید این خستگی را به طور کامل رفع کنید.

2- Sport Massage (ماساژ پس از ورزش): مديريت كامل بر اندام كه پس از ورزش ممكن است مجروح شده باشد و بررسي اناتومي بدن و بخش هايي كه ممكن است در هنگام ورزش آسيب ببيند. اين بخش آسيب هاي ورزشي را تا حد بالايي كاهش مي دهد.

3- Injury Management Masssage (ماساژ هاي پس از بهبود جراحت) : آشنايي با بخش هاي مختلف بدن و جراحت ها و آسيب هايي كه رخ مي دهد و بررسي و مديريت روشهايي كه براي بهبود هرچه سريعتر آنها مي توان به كار برد. يادگيري مسائلي در مورد ماهيچه ها و اندام مختلف بدن ، گسيختن اندامها ، آسيب ديدگي قوزك پا ، زانو و ديگر بخش ها كه به دفعات براي افراد رخ مي دهد.

4- Senior Citizen Massage : افراد به روش ها و تكنيك هاي گوناگون ماساژ درماني احتياج دارند اين روش درماني نبايد به شدت و با قدرت صورت گيرد زيرا استخوان ها و پوست در برخي شرايط بسيار حساس و شكننده مي شوند و احتمال آسيب ديدگي آنها مي رود . يك ماساژور خوب بايد بداند در چه هنگامي بايد از چه روغني استفاده نمايد و در پايان از چه ماده خوشبو كننده اي استفاده نمايد تا حس تازي را به فرد منتقل نمايد و به طور كلي بايد بداند چگونه با ماساژ درماني موثر واقع شود.

 5- Male And Male Health Massage Senior citizen : افراد به روش ها و تكنيك هاي گوناگون ماساژ درماني احتياج دارند اين روش درماني نبايد به شدت و با قدرت صورت گيرد زيرا استخوان ها و پوست در برخي شرايط بسيار حساس و شكننده مي شوند و احتمال آسيب ديدگي آنها مي رود . يك ماساژور خوب بايد بداند در چه هنگامي بايد از چه روغني استفاده نمايد و در پايان از چه ماده خوشبو كننده اي استفاده نمايد تا حس تازي را به فرد منتقل نمايد و به طور كلي بايد بداند چگونه با ماساژ درماني موثر واقع شود.

6- Pregency Massage (ماساژ درماني در زمان بارداري): اين ماساژ درماني با گرفتگي عضله و ماندن در آب عمل مي كند و بعد از زايمان ماهيچه ها شل شده كه براي جمع شدن اندام هاي بدن و جلوگيري از عوارض آن مناسب مي باشد.

7- Pre-natal, Post-natal and Baby Massage  (ماساژ درماني قبل و بعد از زايمان و ماساژ نوزاد): يك خانم باردار قبل از زايمان پشت و پاهايش به طور كلي خيلي درد مي گيرد كه اين بخاطر وزن اضافي است كه در اين دوران پيدا مي كند . اما بعد از زايمان اندام هاي كمي شل شده و از فرم اصلي خارج شده است براي اينكه پوست خود را در وضعيت مطلوب قرار دهد مي تواند از ماساژ درماني استفاده نمايد.

والدين با ماساژ نوزاد خود مي توانند حسي مطلوب به نوزاد منتقل نمايند. البته به خاطر داشته باشيد اين ماساژ ها بايد اصولي و بسيار ملايم باشد.

8- Detoxification Massage (ماساژ درماني براي دفع مسمويت): اين قسمت با بخش لنفاوي بدن سركار دارد كه با ماساژ غدد لنفاوي صورت مي گيرد.

9- ماساژ درماني براي رفع استرس و انبساط بدن براي راحتي و آسودگي بيشتر بدن صورت مي گيرد (ماساژ درماني تايلندي بيشترين انرژي را به بدن منتقل مي كند)

10- ماساژ درماني به روش سوئدي با روغني مخصوص كه از مشهورترين ماساژ درماني هايي غربي محسوب مي شود و با ضربه زدن، مالش، با ناخن خراشيدن، با زور پيچاندن، ضربه زدن، با دست ضربه زدن، تكان دادن صورت مي گيرد و در انتها بدن را با روغني مخصوص به خوبي ماساژ مي دهند.

11- Aromatherapy Massage نوعي ماساژ درماني كه با استفاده از روغني مخصوص بدن را ماساژ مي دهند. اين روغن رايحه اي دلپذير دارد و باعث مي شود استرس ، ناراحتي و اضطراب به طور كلي دور شود. در اين رشته شما با انواع روغن ها و مزاياي آنها آشنا مي شويد و ياد مي گيرد كه چگونه براي هدفي مشخص آنها را با يكديگر مخلوط كرده و چگونه آنها را به كار گيريد و با استفاده از تكنيك هاي مختلف آنها را روي بدن استفاده كنيد.

12- ماساژ درماني براي كاهش استرس : در زندگي روزمره هر كسي با استرس روبرو مي شود كه اين استرس از نظر ذهني، حسمي و فيزيكي بر روي كار تاثير مي گذارد و براي كاهش اين استرس مي توانيد از ماساژ درماني و يا تغيير محيط استفاده كنيد.

 

از ماساژ درماني چه چيزهايي مي توانيم ياد بگيريم:

در پي تحقيقاتي كه از سال 2006 به بعد صورت گرفت ماساژ درماني جز شغلهايي بود كه در سالهاي اخير شديدا مورد توجه همه قرار مي گرفت و اكنون ماساژور ها سودي بالا از اين كار مي برند.

هر روز بر تعداد افرادي كه قصد دارند از طريق ماساژ درماني بر استرس هاي روزمره خود فارغ آيند و يا دردهايي كه با آن درگيرند را تا حدي كاهش دهند افزوده مي شود.

شما با گذراندن دوره هاي ماساژ درماني مي توانيد به صورت حرفه اي اين كار را شروع كرده و از درامد بالايي بهره ببريد و در ين حين دوستان زيادي پيدا كنيد.

يكي از بهترين مزاياي اين رشته اين است كه پس از اتمام آن شما مي توانيد به تنهايي كار كرده و ساعات كاري را خودتان تعيين نماييد.

از آنجايي كه جهان به طور كلي پر از استرس است تمامي افراد نياز به روشي دارند كه از اين استرس فرار كرده و اعصاب و اندام هاي خود را كمي استراحت دهند . اين است يكي از مهمترين دلايلي كه ماساژ درماني با تقاضاي بالايي روبرو شده است . در طي 5 سال گذشته بيش از پيش رشد داشته است.

رشد بي رويه سالن هاي زيبايي ، مكانهايي براي ماساژ حتي در پاساژ ها و مكان هاي تجاري نشانه علاقمندي افراد به سلامتي و رهايي از درد و استرس است. و مي توان از اين ديد نگاه كرد كه ماساژ درماني اين روزها رشد بالايي داشته است.

يكي از هنرجويان كه دوره هاي ماساژ درماني را گذرانده معتقد است امروزه نگاه به سلامت به طور كلي تغيير كرده است و بخش وسيعي ار افراد به ماساژ درماني روي آورده اند.

يكي از افرادي كه امسال يك سالن ماساژ درماني براي خود تاسيس كرده است مي گويد مزيت اين شغل اين است كه شما مي توانيد براي خود كار كنيد و براي خود برنامه ريزي داشته باشيد و در ماه درامد  بالايي كسب كنيد.

در حدود 67 درصد مردم در آرزوي داشتن شغلي براي خود هستند كه بتوانند در آن بسيار موفق ظاهر شوند . و در اين بين از نظر اقتصادي نيز درآمد بالايي كسب نمايند.

با برنامه SET آموزش شغل آزاد شما گام به گام مي توانيد در آموزشگاه ماساژ درماني MTA كه در سال 2005 براي اولين بار در مالزي تاسيس شده است يك موسسه ماساژ درماني شخصي را با موفقيت اداره كنيد.

البته مهمترين نكته در اين زمينه كسب مدارك و گواهي هاي معتبري است كه از طرف يك موسسه معتبر صادر شده باشد و مورد تاييد دولت نيز باشد .

برنامه هاي SET هم براي كساني مفيد است كه به دنبال يادگيري مهارت هاي جديد مي گردند و قصد دارند در زمينه هاي مختلف مهارت هاي جديدي را ياد بگيريند و زندگي شخصي خود را تغيير دهند.

 

 

  

سلامتی ، شادابی ، زیبائی

ماساژ درماني عبارتست از دست ورزي بر روي بافت هاي نرم بدن. اين درمان به رهايي از استرس و فشارعضلاني و درد ناشي از صدمات و سرعت بهبود ناراحتي هاي حاد و مزمن كمك مي كند. امروزه ميليونها نفر در سراسر جهان از اين روش به عنوان يك روش مراقبت بهداشتي استفاده مي كنند.  

امروزه در اکثر کشورها ماساژ به عنوان یک فرصت شغلی مناسب جهت اشتغال به کار در مراکز درمانی هتلها ، استخرها ، مکانهای ورزشی ، تفریحی و توریستی و ... جزء مشاغل پر درآمد بحساب می آید و روز به روز متقاضیان بیشماری را جذب می کند.

 

مراکز آموزش مراقبت های بدن Body Care

در این آموزشگاه روشهای استاندارد بین المللی ماساژ درمانی آموزش داده مي شود  که با این روشها می توانید فرصت شغلي مناسب براي خود مهيا كنيد.

اين مركز در Petaliang Jaya و در ميدان اصلي واقع شده است كه علاوه بر ماساژ‍ درماني از روشهاي مرسوم از aromatherapy همراه با روغن مخصوص نيز استفاده مي كند و با برگزاري سمينار هاي عمومي اين اطمينان را به شما خواهد داد كه چگونه اين كار را به بهترين شكل انجام دهيد.

اين مركز دوره هايي در سطح استاندارد جهاني براي فيزيوتراپ ها برگزار مي كند.

 

آموزش به صورت پيشرفته:

براي آن دسته از هنرجويان كه در مراكز درماني و يا  سالن هاي ورزشي ، استخر ها و  يا حتي به قصد بازگشايي مكاني تجاري شخصي دراين رشته شركت كردند آموزشها شامل موارد زير مي شود:

رديف

نوع دوره

1

ماساژ سوئدي با مواد خوشبو

2

بازتاب شناسي پا

3

ماساژ سلطنتي تايلندي

4

دفع مسمويت

5

سلامتي بدن براي خانمها و آقايان

6

ماساژ براي سالمندان

7

بازيابي و بهبود سلامتي در ورزش

 

در پایان دوره با موفقیت در امتحانات، گواهینامه معتبر از کشور مالزي دریافت می کنید. ( در دو سطح مبتدی و پیشرفته )

 

مدرك هاي تحصيلي (گواهي هاي اهدايي مركز)

اين رشته تحصيلي زير نظر دولت با در نظر گرفتن استاندار هاي بين المللي ايجاد شده است و توسط جامعه درمانگران مالايي MSCT كه زير نظر وزارت بهداشت مالزي است پشتيباني مي شود كه در گذشته پس از پايان دوره ها هيچ مدرك و يا گواهي به دانشجو داده نمي شد اما اخيراً تغييرات وسيعي صورت گرفته است . در سال 2006 با در نظر گرفتن استانداردهاي جديد گواهي نيز به دانشجويان اهدا مي گردد و حتي براي پيشبرد آن از ديگر كشورها نيز بهره مي جويد.

در پايان اتمام اين رشته فارغ التحصيلان شانس اين را دارند كه يكي از اعضاء MSCT شوند و يا حتي در كارگاه وزارت بهداشت مالزي استخدام شوند تنها بايد استعداد خود را در اين زمينه به نمايش بگذارند.  

 

بدون هيچگونه تبعيض

اين موسسه بدون در نظر گرفتن هيچگونه تمايزي بين نژاد، جنسيت، سن و يا حتي معلومات قبلي در مورد افراد از آنها به گرمي استقبال مي كند.


طول دوره ها و هزينه ها

رشته

جزئيات

مدت زمان

زمان برگزاري كلاسها

كلاسهاي پايه

10 جلسه در 5 هفته

3600 رينگت

دوشنبه، پنجشنبه، شنبه، يكشنبه

2،4،8،10 بعد از ظهر

1

Aromatherapy

2

Royal Thai Massage

كلاسهاي پيشرفته

4 جلسه در 4 هفته

2400 رينگت

شنبه و يكشنبه

2 و 4 بعد از ظهر

1

Foot Reflexology

2

Male/Female Health

3

Senior Citizen

4

Sports Recovery

5

Detoxification

6

Swedish Massage

7

Trainer in Training

ديگر آزمون ها

1 ساعت

در زمان حضور تعين مي گردد

 

 به طور كلي اين آموزشگاه در زمينه رشته هاي زير فعاليت دارد :

·       Reflexology

·       Sports Massage

·       Injury Management Massage

·       Senior Citizen Massage

·       Male And Male Health Massage

·       Female And Female Health Massage

·       Pre-natal, Post-natal and Baby Massage

·       Detoxification Massage

·       Sleep Easy Massage

·       Swedish Oil Massage

·       Aromatherapy Massage

·       Stress Reduction Massage

·       Acupuncture

·       Lymphatic Drainage

·       Facial Massage

·       Cellulite Management Massage

·       Stone Scrub Massage

·       Mud Massage

·       Reiki Massage

 

آشنايي با بخش هاي مختلف اين رشته :

1- Reflexology (بازتاب شناسي) : اين بخش در جهت بررسي عكس العمل هاي غير ارادي سيستم عصبي اندام هاي مختلف بدن است. ماساژ اندام بيروني براي بهبود اندام داخلي بدن.

رفلكسولوژي يا بازتاب شناسي نشانه های خستگی را ارزیابی می کند این نشانه ها ممکن است در بخشهایی از دست و یا پا رخ دهد که با تکنیک های ویزه که بازتاب شناسان بکار می برند می توانید این خستگی را به طور کامل رفع کنید.

2- Sport Massage (ماساژ پس از ورزش): مديريت كامل بر اندام كه پس از ورزش ممكن است مجروح شده باشد و بررسي اناتومي بدن و بخش هايي كه ممكن است در هنگام ورزش آسيب ببيند. اين بخش آسيب هاي ورزشي را تا حد بالايي كاهش مي دهد.

3- Injury Management Masssage (ماساژ هاي پس از بهبود جراحت) : آشنايي با بخش هاي مختلف بدن و جراحت ها و آسيب هايي كه رخ مي دهد و بررسي و مديريت روشهايي كه براي بهبود هرچه سريعتر آنها مي توان به كار برد. يادگيري مسائلي در مورد ماهيچه ها و اندام مختلف بدن ، گسيختن اندامها ، آسيب ديدگي قوزك پا ، زانو و ديگر بخش ها كه به دفعات براي افراد رخ مي دهد.

4- Senior Citizen Massage : افراد به روش ها و تكنيك هاي گوناگون ماساژ درماني احتياج دارند اين روش درماني نبايد به شدت و با قدرت صورت گيرد زيرا استخوان ها و پوست در برخي شرايط بسيار حساس و شكننده مي شوند و احتمال آسيب ديدگي آنها مي رود . يك ماساژور خوب بايد بداند در چه هنگامي بايد از چه روغني استفاده نمايد و در پايان از چه ماده خوشبو كننده اي استفاده نمايد تا حس تازي را به فرد منتقل نمايد و به طور كلي بايد بداند چگونه با ماساژ درماني موثر واقع شود.

 5- Male And Male Health Massage Senior citizen : افراد به روش ها و تكنيك هاي گوناگون ماساژ درماني احتياج دارند اين روش درماني نبايد به شدت و با قدرت صورت گيرد زيرا استخوان ها و پوست در برخي شرايط بسيار حساس و شكننده مي شوند و احتمال آسيب ديدگي آنها مي رود . يك ماساژور خوب بايد بداند در چه هنگامي بايد از چه روغني استفاده نمايد و در پايان از چه ماده خوشبو كننده اي استفاده نمايد تا حس تازي را به فرد منتقل نمايد و به طور كلي بايد بداند چگونه با ماساژ درماني موثر واقع شود.

6- Pregency Massage (ماساژ درماني در زمان بارداري): اين ماساژ درماني با گرفتگي عضله و ماندن در آب عمل مي كند و بعد از زايمان ماهيچه ها شل شده كه براي جمع شدن اندام هاي بدن و جلوگيري از عوارض آن مناسب مي باشد.

7- Pre-natal, Post-natal and Baby Massage  (ماساژ درماني قبل و بعد از زايمان و ماساژ نوزاد): يك خانم باردار قبل از زايمان پشت و پاهايش به طور كلي خيلي درد مي گيرد كه اين بخاطر وزن اضافي است كه در اين دوران پيدا مي كند . اما بعد از زايمان اندام هاي كمي شل شده و از فرم اصلي خارج شده است براي اينكه پوست خود را در وضعيت مطلوب قرار دهد مي تواند از ماساژ درماني استفاده نمايد.

والدين با ماساژ نوزاد خود مي توانند حسي مطلوب به نوزاد منتقل نمايند. البته به خاطر داشته باشيد اين ماساژ ها بايد اصولي و بسيار ملايم باشد.

8- Detoxification Massage (ماساژ درماني براي دفع مسمويت): اين قسمت با بخش لنفاوي بدن سركار دارد كه با ماساژ غدد لنفاوي صورت مي گيرد.

9- ماساژ درماني براي رفع استرس و انبساط بدن براي راحتي و آسودگي بيشتر بدن صورت مي گيرد (ماساژ درماني تايلندي بيشترين انرژي را به بدن منتقل مي كند)

10- ماساژ درماني به روش سوئدي با روغني مخصوص كه از مشهورترين ماساژ درماني هايي غربي محسوب مي شود و با ضربه زدن، مالش، با ناخن خراشيدن، با زور پيچاندن، ضربه زدن، با دست ضربه زدن، تكان دادن صورت مي گيرد و در انتها بدن را با روغني مخصوص به خوبي ماساژ مي دهند.

11- Aromatherapy Massage نوعي ماساژ درماني كه با استفاده از روغني مخصوص بدن را ماساژ مي دهند. اين روغن رايحه اي دلپذير دارد و باعث مي شود استرس ، ناراحتي و اضطراب به طور كلي دور شود. در اين رشته شما با انواع روغن ها و مزاياي آنها آشنا مي شويد و ياد مي گيرد كه چگونه براي هدفي مشخص آنها را با يكديگر مخلوط كرده و چگونه آنها را به كار گيريد و با استفاده از تكنيك هاي مختلف آنها را روي بدن استفاده كنيد.

12- ماساژ درماني براي كاهش استرس : در زندگي روزمره هر كسي با استرس روبرو مي شود كه اين استرس از نظر ذهني، حسمي و فيزيكي بر روي كار تاثير مي گذارد و براي كاهش اين استرس مي توانيد از ماساژ درماني و يا تغيير محيط استفاده كنيد.

 

از ماساژ درماني چه چيزهايي مي توانيم ياد بگيريم:

در پي تحقيقاتي كه از سال 2006 به بعد صورت گرفت ماساژ درماني جز شغلهايي بود كه در سالهاي اخير شديدا مورد توجه همه قرار مي گرفت و اكنون ماساژور ها سودي بالا از اين كار مي برند.

هر روز بر تعداد افرادي كه قصد دارند از طريق ماساژ درماني بر استرس هاي روزمره خود فارغ آيند و يا دردهايي كه با آن درگيرند را تا حدي كاهش دهند افزوده مي شود.

شما با گذراندن دوره هاي ماساژ درماني مي توانيد به صورت حرفه اي اين كار را شروع كرده و از درامد بالايي بهره ببريد و در ين حين دوستان زيادي پيدا كنيد.

يكي از بهترين مزاياي اين رشته اين است كه پس از اتمام آن شما مي توانيد به تنهايي كار كرده و ساعات كاري را خودتان تعيين نماييد.

از آنجايي كه جهان به طور كلي پر از استرس است تمامي افراد نياز به روشي دارند كه از اين استرس فرار كرده و اعصاب و اندام هاي خود را كمي استراحت دهند . اين است يكي از مهمترين دلايلي كه ماساژ درماني با تقاضاي بالايي روبرو شده است . در طي 5 سال گذشته بيش از پيش رشد داشته است.

رشد بي رويه سالن هاي زيبايي ، مكانهايي براي ماساژ حتي در پاساژ ها و مكان هاي تجاري نشانه علاقمندي افراد به سلامتي و رهايي از درد و استرس است. و مي توان از اين ديد نگاه كرد كه ماساژ درماني اين روزها رشد بالايي داشته است.

يكي از هنرجويان كه دوره هاي ماساژ درماني را گذرانده معتقد است امروزه نگاه به سلامت به طور كلي تغيير كرده است و بخش وسيعي ار افراد به ماساژ درماني روي آورده اند.

يكي از افرادي كه امسال يك سالن ماساژ درماني براي خود تاسيس كرده است مي گويد مزيت اين شغل اين است كه شما مي توانيد براي خود كار كنيد و براي خود برنامه ريزي داشته باشيد و در ماه درامد  بالايي كسب كنيد.

در حدود 67 درصد مردم در آرزوي داشتن شغلي براي خود هستند كه بتوانند در آن بسيار موفق ظاهر شوند . و در اين بين از نظر اقتصادي نيز درآمد بالايي كسب نمايند.

با برنامه SET آموزش شغل آزاد شما گام به گام مي توانيد در آموزشگاه ماساژ درماني MTA كه در سال 2005 براي اولين بار در مالزي تاسيس شده است يك موسسه ماساژ درماني شخصي را با موفقيت اداره كنيد.

البته مهمترين نكته در اين زمينه كسب مدارك و گواهي هاي معتبري است كه از طرف يك موسسه معتبر صادر شده باشد و مورد تاييد دولت نيز باشد .

برنامه هاي SET هم براي كساني مفيد است كه به دنبال يادگيري مهارت هاي جديد مي گردند و قصد دارند در زمينه هاي مختلف مهارت هاي جديدي را ياد بگيريند و زندگي شخصي خود را تغيير دهند.

 

Login failed for user 'sharifuser'.


 
طبق قانون کپی رایت جمهوری اسلامی ایران کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به مدیر آن می باشد.
123movies