پيرو سوء استفاده مكرر برخي شركتها از مطالب و اطلاعات اين وب سايت، به اطلاع مي رساند كه اين وب سايت متعلق به گروه بين المللي مشاوره اي شريف (شركت پويا انديشان) مي باشد و هيچ نمايندگي به نام غير ندارد. لطفا جهت دريافت هرگونه خدمات صرفاً از طريق شماره هاي مندرج در اين وب سايت اقدام نماييد

پيرو سوء استفاده مكرر برخي شركتها از مطالب و اطلاعات اين وب سايت، به اطلاع مي رساند كه اين وب سايت متعلق به گروه بين المللي مشاوره اي شريف (شركت پويا انديشان) مي باشد و هيچ نمايندگي به نام غير ندارد. لطفا جهت دريافت هرگونه خدمات صرفاً از طريق شماره هاي مندرج در اين وب سايت اقدام نماييد

ثبت نام كاربر ورود به سايت

https://paperio-live.com

https://agario.red

rolex replica

https://naughtyworms.com


 جستجو

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 

 

 
دانشگاه Monash صرفاً در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته های مهندسی و علوم کامپيوتر ،مورد تائيد وزارت علوم تحقيقات و فناوري جمهوري اسلامي ايران مي باشد.
 

تاريخچه دانشگاه موناش MONASH

 

دانشگاه موناش Monash يكي از بهترين و معتبرترين  دانشگاهها ي استرالياست و در سال 1958 تاسيس شد و  با هدف ابداع،  نوآوري، آماده سازي و تربيت نسلي محقق و حرفه اي  پس از فراهم نمودن بهترين شرايط و امكانات  آموزشي، تحقيقاتي و پژوهشي در كمترين زمان ممكن به رشد چشمگيري دست يافت.

دانشگاه موناش Monash داراي 8 شعبه است. در سال 1998 دولت مالزي براي تأسيس و راه اندازي شعبه اي از دانشگاه موناش Monash در مالزي درخواست كرد و به اين ترتيب  اولين دانشگاه خارجي در مالزي شروع به كار كرد. دانشگاه موناش Monash در مالزي رشته هاي متعددي  چون هنر، اقتصاد، مديريت، فناوري اطلاعات، مهندسي، حقوق، پزشكي، داروسازي و علوم كاربردي و محض را  در  10 گروه آموزشي ارائه مي دهد و در حال حاضر بيش از 42 هزار دانشجو در اين دانشگاه مشغول به تحصيلند و اين دانشگاه با هفت هزار نيروي انساني در كادر آموزشي و اداري خود و بودجه اي قريب به 500 ميليون دلار در سال پشتيباني مي شود.

دانشگاه موناش Monash با هدف گسترش و پيشرفت دانشجويان با بكارگيري بهترين و مدرنترين شيوه هاي آموزشي آكادمي، اعتباري منحصر به فرد در جنوب شرق آسيا به دست آورده است.

دانشگاه موناش Monash در پي ايجاد دانشگاهي جهانيست كه به پيشرفت دانش بشري  بيانجامد.  و اين تنها از طريق تحقيقات و پژوهشهاي متمركز و فشرده و يك مديريت بين المللي  به دست خواهد آمد.  برتري و برجستگي دانشگاه موناش Monash در دنياي تحقيقات،  پيشرفت  چشمگيرش در صنعت مالتي مديا، نوآوري و خلاقيت  وتاكيد بر  همكاري با صنايع داخلي و خارجي و توانايي تشخيص و پاسخگويي به نياز هاي جديد و نو در صنعت است كه مي تواند در هزاره جديد بر تجارت، ارتباطات و بازرگاني نيز تاثير بگذارد. 

دانشگاه موناش Monash با هدف بين المللي شدن و با تكيه بر تعهدات طولاني و تحقيقاتي نوين بر كيفيت آموزش و يادگيري حركت مي كند. 

 

نامه اي از طرف پروفسور رابين پولار نائب رئيس و رئيس :

 

شعبه دانشگاه موناش Monash در مالزي در منطقه  Sunway مي باشد. مناش بيشترين كمك را به مالزي و ديگر كشورهاي جنوب شرقي آسيا داشته است. دانشگاه موناش Monash علاوه بر اين شعبه در Sunway داراي پنج شعبه ديگر در ملبورن  (استراليا)، انگلستان  (ويكتوريا) و يك شعبه در جوهانسبورگ است. 

مجتمع دانشگاهي  Sunway در سال 1998 تاسيس شد و در اواسط 2007 محوطه دانشگاهي  جديد آن نيز احداث شد.  تا به امروزدر حدود 3800 دانشجو و 391 پرسنل در دانشگاه موناش Monash حضور داشتند و براي دانشجويان دوره ارشد و دكترا مقالات تحقيقاتي در زمينه هاي تجارت، علوم، تكنولوژي، پزشكي، هنر و مهندسي فراهم مي كند. 

تحقيقات ويژه شامل رسانه ها و مطالعات تربيتي، تاسيسات ژنتيكي و تكنولوژي سلولي برپايه بازيابي اطلاعات چند رسانه اي، دانش هاي نوين و نانوتكنولوژي صورت مي گيرد. 

از آنجايي كه آنها معتقد هستند كه بايد يك سوم تحصيلات دانشگاهي بر پايه تحقيقات پايه ريزي شود برنامه اصلي خود را بر آموزش و تحقيق استوار كردند كه اين امر دانشگاه موناش Monash را در ميان ديگر دانشگاه هاي مالزي بي نظير ساخته است و كيفيت بالاي آموزش را تضمين كرده است.

خاطر نشان مي گردد تمام مدرسين  دانشگاه موناش Monash در رشته خود خبره هستند.

دانشگاه موناش Monash در فرآيند يادگيري به دانشجويان كمكهاي موثري مي كنند اما مهمترين امر اين است كه دانشجويان بياموزند كه چگونه به تنهايي يادبگيرند. دانشجويان بايد در فرصت هاي شغلي آينده بتوانند به طور گسترده اي  ازاين آموزشها و تحقيقات استفاده كنند و يا براي ادامه تحصيل در مقاطع بالاتر رهنمون شوند. تاكيد ويژه ما بر يادگيري بهتر و پايه گذاري براي پيشرفت شخصي و يا حرفه اي است. 

بخاطر وجود نمايندگي از بيش از 40 كشور مختلف و ادغام فرهنگ هاي كاملاً متمايز، دانشگاه موناش Monash موقعيتي را فراهم مي كند كه دانشجويان و پرسنل بتوانند با اجتماعات و فرهنگهاي متفاوت در ارتباط مستقيم  باشند.

مجتمع دانشگاهي  sunway  محيط جديد و از هر جهت مناسبي را براي يادگيري با تسهيلات درجه يك در اختيار ما قرار ميدهد.

دانشگاه موناش Monash با حفظ اصالت استراليايي خود به يكي از بهترين دانشگاه هاي در استراليا و سطح بين المللي تبديل شده است. 

ايده هاي نوين دانشگاه موناش Monash با بالابردن سطح دانش، به بهبود وضعيت زندگي نيز كمك مي كند. طبق آمار بدست آمده در سال 1958، دانشگاه موناش Monash با سيستم نوين تحقيقاتي و سيستم قانونمند و استاندارد آموزشي يكي از 50 دانشكده برتر دنيا است. دانشگاه موناش Monash همچنين يكي از اعضاء گروه معتبر هشت  (G08) به مديريت استراليا است.  دانشگاه موناش Monash در حدود 58000 دانشجو را از 100 كشور جهان به طور ساليانه در 8 محوطه ي دانشگاهي  (استراليا، مالزي و آفريقاي جنوبي) مي پذيرد. 

بخاطر داشته باشيد تحقيقات قدرتمند ما نمايانگراعتبار و قدرت ما ست.  دانشگاه موناش Monash ما ساليانه  5000 كار تحقيقي انجام مي دهد و با بيش از 120 موسسه در سراسر آسيا، اروپا، آمريكا، افريقا و خاورميانه ارتباط مستقيم دارد.  دانشگاه موناش Monash از طريق تحقيقات صورت گرفته ارزش و اعتبار بالايي كسب كرده و بخش عمده اي از اين تحقيقات در زمينه دانش هاي پايه مثل علوم نانو تكنولوژي، علوم محيط زيست، علوم دارويي، اكتشافات، تاريخ و فرهنگ و امنيت جاده اي صورت گرفته است. 

 

دانشگاه Monash در شهر Sunway

 

دانشگاه موناش Monash به دعوت مستقيم دولت مالزي يك شعبه از دانشگاه موناش Monash را در سال 1998 در Bandar Sunway  مالزي داير كرد كه اولين دانشگاه خارجي در مالزي محسوب مي شد. 

با سرمايه گذاري مشترك بين دانشگاه موناش Monash و گروه Sunway  و با هزينه اي بالغ بر 200 ميليون رينگت و مساحتي 12 هزار متري اين دانشگاه احداث شد.  هدف اصلي دانشگاه موناش Monash اين است كه تا سال 2015 به عنوان اولين دانشگاه متمركز بر تحقيقات تبديل شود. 

 

كلاس هاي ارائه شده در دانشگاه مركز Sunway

 

در مركز Sunway برنامه دانشجويان دوره كارشناسي، ارشد و دكترا در 5 رشته تحصيلي ارائه مي شود:

§          دانشكده علوم انساني

§          دانشكده بازرگاني و تجاري

§          دانشكده مهندسي

§          دانشكده فناوري اطلاعات و IT

§          دانشكده پزشكي و بهداشت

 

چرا در دانشگاه Monash درس بخوانيم :

 

دانشجو پس از فارغ التحصيلي مدركي معتبر معادل درجات بالاي دانشگاهي در استراليا و ديگر مدارك بين المللي اخذ مي كند.

times higher Education Supplement دانشگاه موناش Monash را به عنوان يكي از 50 دانشگاه برتر جهان در سال 2005-2007 اعلام كرد.

دانشگاه موناش Monash يكي از اعضاء دانشگاه هاي گروه 8  (GOF)  استراليا است كه  بيش از 70% از تحقيقات ارائه شده مورد قبول در استراليا مربوط به اين دانشگاه است. 

در سال 2003 دانشگاه موناش Monash توانست اعتبار تنديس MSC  (multimedia super corridor)  را بدست آورد. 

در سال 2003 موفق به دريافت بهترين جايزه تحقيق و پيشرفت موسسات خصوصي از طرف وزير آموزش مالزي شد. 

 

تحصيلات عالي استاندارد برابر با استانداردهاي دانشگاه هي در استراليا

 

به عنوان يكي از هشت شعب، دانشگاه موناش Monash با  هدف  پيشرفت، آموزش و پشتيباني برنامه ريزي شده است كه كيفيت آموزش را تضمين مي كند.

كلاسها تحت نظر مستقيم اساتيد دانشگاه موناش Monash عمل مي كند و مطابق با برنامه ريزي ديگر شعب دانشگاه است.  درجات تحصيلي در اين دانشگاه با ديگر شعب هشت گانه در استراليا، آفريقاي جنوبي يكسان است. 

كليه كلاسهايي كه در شعبه Sunway ارائه مي شود مورد تاييد دولت مالزي است.

 

 

تحقيقات عالي

 

دانشگاه موناش Monash در تمام دنيا به عنوان يك دانشگاه منحصر به فرد در تحقيق و آموزش معرفي شده است و همكاريهاي ارزنده ايي در زمينه هاي تحقيقاتي  ارائه مي دهند كه بر زندگي بشر تاثير مي گذارد. 

مجتمع دانشگاهي  Sunway تحقيقاتي موثر در زمينه هاي بيوتكنولوژي، بهداشت و پزشكي، مدل هاي اقتصادي و تجاري، بانكداري اسلامي، تكنولوژي آزمون الكترونيك و تجارت محصولات كشاورزي  ارائه مي دهد.

موسسات تحقيقات مغزي در Monash Sunway (BRIMS) تحت نظرموسسه علم نورون (Neuroscience) و مركز تحقيقات بين الملل مغري فرانسه (IBRO) است. اين باعث شده كه بتواند تحقيقات مفيد و گسترده در اين زمينه انجام دهد. 

دانشكده تجارت دانشگاه موناش Monash مركز  تحقيقاتي عالي در زمينه بانكداري اسلامي و مالي است و اغلب كنفرانس هاي سالانه بانكداري اسلامي و مالي كوالالامپور در اين مركز برگزار مي گردد. 

دانشكده مهندسي نيز تحقيقاتي مشترك با صنايع و ديگر تشكلات انجام داده است. 

دانشكده علوم انساني بر روي تعدادي از پروژه هاي تحقيقاتي مهم فعاليت مي كنند (مثلاً تحقيقاتي در زمينه چگونه عفونت دندان باعث بيماري هاي قلبي مي شود و يا اطلاعات عميق ما از سيستم دفاعي بدن مي پردازد). 

موارد تحقيقاتي دانشگاه موناش Monash در مالزي با پشتوانه هاي وسيع مالي همراه است. اين پشتوانه هاي مالي از طرف امتياز IRIP  (تشديد تحقيقات در مناطق داراي اولويت) دولتي، وزارت علوم، موسسات نوآوري و تكنولوژي براي تحقيقات، خدمات بين المللي غير دولتي براي ISAAA (كاربردهاي بيوتكنولوژي كشاورزي)، Petronas و سازمان خيريه TORAY اهدا مي گردد.

تحقيقات مشترك كه پرسنل دانشگاه Sunway با موسسات محلي و شركت ها در مالزي انجام مي دهند براي ترفيع يادگيري بسيار موثر است.

 

شبكه Alumni فارغ التحصيلان

 

دانشگاه موناش Monash تاكيد ويژه اي به همكاري با دانشجويان MAG‌ (پس از فارغ التحصيلي از دانشگاه) دارد.

تا كنون 9.000 نفر از دانشگاه موناش Monash فارغ التحصيل شده اند.

برنامه گروه فارغ التحصيلان فرصت هاي زيادي را براي مواجه شدن با مسائل حرفه اي و مسائل اجتماعي فراهم مي سازد.

 

مزاياي بين المللي

 

دانشگاه موناش Monash داراي هشت شعبه در جهان است يعني 6 شعبه در استراليا، يك شعبه در مالزي و 1 شعبه در افريقاي جنوبي كه در مجموع  بيش از 50.000  نفر در اين دانشگاه مشغول به تحصيل مي باشند.  دانشگاه موناش Monash همچنين يك موسسه يادگيري در ايتاليا را اداره مي كند  و با 120 موسسه در سراسر آمريكا نيز در ارتباط است.

شعبه دانشگاه موناش Monash در مالزي متمايز و يك دانشگاه چند فرهنگي است كه بيش از 3.800 دانشجو دارد كه نزديك به 30% از آنها از 50كشور متفاوت هستند.

با عضويت در خانواده بزرگ دانشگاه موناش Monash ، دانشجويان مي توانند به هر يك از ديگر شعبات دانشگاه در سراسر دنيا بروند و رشته اي مشابه را در آنجا ادامه دهند.

دانشجويان دانشگاه موناش Monash مي توانند با استفاده از برنامه هاي كشورهاي خارجي با پرداخت هزينه جا و مكان براي بيش از دو سال و نيم در شعبه ديگري از دانشگاه موناش Monash تحصيل كنند.

با برنامه ريزي دقيق دانشگاه موناش Monash دانشجويان مي توانند از مزاياي ارائه شده در 120 دانشگاه در 27 كشور ديگر كه مورد قبول دانشگاه موناش Monash هستند نيز استفاده كنند.

 

موقيعيت مكاني

 

دانشجويان دانشگاه موناش Monash به راحتي مي توانند به بازارها ، بيمارستان هاي مدرن با تجهيزات كامل، بانك ها، رستوران ها، فروشگاه ها، هتل ها، پارك هاي آبي و ديگر تسهيلات شهر Sunway دسترسي پيدا كنند.

امنيت شهر Sunway و محوطه دانشگاهي توسط گارد امنيتي كه نزديك پايگاه پليس كار مي كنند تامين مي شود.

از دانشگاه تا پايتخت، كوالالامپور، فقط 20 دقيقه فاصله است براي طي كردن اين مسير مي توان از هواپيما و يا بزرگراه ها استفاده كرد.

 

تاسيسات پيشرفته تكنولوژي

 

خوابگاه هاي دانشجويي با كيفت بالا وسايل آرامش و راحتي دانشجو را براي تحصيل هر چه بهتر تامين مي كنند . دانشگاه موناش Monash داراي 40 آزمايشگاه مجهز، امكانات لازم براي انجام آزمايشهاي فيزيكي PC2 و ژنتيكي DNA و 24 آزمايشگاه تخصصي مهندسي، دو تالار كنفرانس با ظرفيت 350 نفر، 3 سالن آمفي تئاتر متوسط  براي 120 دانشجو و 6 سالن آمفي تئاتر كوچك، 10 لابراتوار تخصصي كامپيوتر براي استفاده عموم است.  شعب ديگر دانشگاه امكاناتي دارند كه در مالزي موجود نيست مثل ميكروسكوپ هايي براي ديدن سلولهاي زنده،  ميكروسكوپهاي كشت سلول.  در سال 2008 مالزي اولين دانشگاهي بود كه تكنولوژي ميكروارگاريسم (ويروسي که باعث يک بيماري مي شود)  براي حيوانات را به انجام رساند.  

 

عالي ترين نتيجه در زمان فارغ التحصيلي

 

كارفرمايان بين المللي معتقدند كه فارغ التحصيلان از دانشگاه موناش Monash فعالترين و بهترين دانشجويان هستند.  شركت هاي چند مليتي مثل شركاء pricewaterhouse، shell،  Mckinsey، .. . معمولاً به فارغ التحصيلان دانشگاه موناش Monash اعتماد بالايي  دارند. 

در سال 2007 Monash در رتبه 24 دانشگاه هاي جهان قرار داشت.

دانشگاه تضمين مي كند كه دانشجويان دانشگاه موناش Monash تا نهايتاً سه ماه پس از فارغ التحصيل شدن كاري مطابق با ميل و سليقه خود پيدا مي كنند.

 

شرايط زندگي

 

دانشجويان زندگي در كوالالامپور را با هزينه اي مناسب تجربه مي كنند.

 

مدرن ترين دانشگاه تا سال 2007

 

يكي از مواردي كه دانشگاه موناش Monash به آن افتخار مي كند فراهم كردن محيطي بي نظير براي يادگيري و فراهم آوردن تسهيلاتي در حد استاندارد هاي جهاني است. 

 

دانشگاه Moansh در Sunway

 

مهمترين مرحله پيشرفت دانشگاه موناش Monash ايجاد شعبه اي در Bandar Sunway بود. كه زير ساختي مناسب براي اهداف بلند مدت دانشگاه محسوب مي شد و باعث پيشرفتي سريع تر در زمينه تحقيقاتي به شمار مي آيد و فعاليت هاي آموزشي، يادگيري و تحقيقاتي را در حد عالي گسترش مي دهد. 

هزينه در حدود 200 ميليون رينگت براي ساخت دانشگاه جديد درمحيطي برابر با 120 جريب يعني در حدود 133/66 متر مربع در نظرگرفته شد. 

در مرحله اول تنها در حدود 5000 دانش آموز و 500 پرسنل در دانشگاه موناش Monash بودند و در دو مرحله ظرفيت دانشگاه تا 10.000 دانشجو نيز افزايش يافت.

اين ساختمان به صورت بيضي و در سه طبقه طراحي شده است و با تجهيزات مورد نياز دانشجويان تجهيز مي شود. اين منطقه در مركز دانشگاه است. 

افراد معلول به راحتي مي توانند در پياده روهاي دانشگاه حركت كنند و مسيرهاي مناسبي براي ورود آنها در نظر گرفته اند.

دانشگاه فلسفه خود را با اين شعار منعكس مي كند " من هنور ياد مي گيرم ".

 

 

 
 
 

 

 

 
دانشگاه Monash صرفاً در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته های مهندسی و علوم کامپيوتر ،مورد تائيد وزارت علوم تحقيقات و فناوري جمهوري اسلامي ايران مي باشد.
 

تاريخچه دانشگاه موناش MONASH

 

دانشگاه موناش Monash يكي از بهترين و معتبرترين  دانشگاهها ي استرالياست و در سال 1958 تاسيس شد و  با هدف ابداع،  نوآوري، آماده سازي و تربيت نسلي محقق و حرفه اي  پس از فراهم نمودن بهترين شرايط و امكانات  آموزشي، تحقيقاتي و پژوهشي در كمترين زمان ممكن به رشد چشمگيري دست يافت.

دانشگاه موناش Monash داراي 8 شعبه است. در سال 1998 دولت مالزي براي تأسيس و راه اندازي شعبه اي از دانشگاه موناش Monash در مالزي درخواست كرد و به اين ترتيب  اولين دانشگاه خارجي در مالزي شروع به كار كرد. دانشگاه موناش Monash در مالزي رشته هاي متعددي  چون هنر، اقتصاد، مديريت، فناوري اطلاعات، مهندسي، حقوق، پزشكي، داروسازي و علوم كاربردي و محض را  در  10 گروه آموزشي ارائه مي دهد و در حال حاضر بيش از 42 هزار دانشجو در اين دانشگاه مشغول به تحصيلند و اين دانشگاه با هفت هزار نيروي انساني در كادر آموزشي و اداري خود و بودجه اي قريب به 500 ميليون دلار در سال پشتيباني مي شود.

دانشگاه موناش Monash با هدف گسترش و پيشرفت دانشجويان با بكارگيري بهترين و مدرنترين شيوه هاي آموزشي آكادمي، اعتباري منحصر به فرد در جنوب شرق آسيا به دست آورده است.

دانشگاه موناش Monash در پي ايجاد دانشگاهي جهانيست كه به پيشرفت دانش بشري  بيانجامد.  و اين تنها از طريق تحقيقات و پژوهشهاي متمركز و فشرده و يك مديريت بين المللي  به دست خواهد آمد.  برتري و برجستگي دانشگاه موناش Monash در دنياي تحقيقات،  پيشرفت  چشمگيرش در صنعت مالتي مديا، نوآوري و خلاقيت  وتاكيد بر  همكاري با صنايع داخلي و خارجي و توانايي تشخيص و پاسخگويي به نياز هاي جديد و نو در صنعت است كه مي تواند در هزاره جديد بر تجارت، ارتباطات و بازرگاني نيز تاثير بگذارد. 

دانشگاه موناش Monash با هدف بين المللي شدن و با تكيه بر تعهدات طولاني و تحقيقاتي نوين بر كيفيت آموزش و يادگيري حركت مي كند. 

 

نامه اي از طرف پروفسور رابين پولار نائب رئيس و رئيس :

 

شعبه دانشگاه موناش Monash در مالزي در منطقه  Sunway مي باشد. مناش بيشترين كمك را به مالزي و ديگر كشورهاي جنوب شرقي آسيا داشته است. دانشگاه موناش Monash علاوه بر اين شعبه در Sunway داراي پنج شعبه ديگر در ملبورن  (استراليا)، انگلستان  (ويكتوريا) و يك شعبه در جوهانسبورگ است. 

مجتمع دانشگاهي  Sunway در سال 1998 تاسيس شد و در اواسط 2007 محوطه دانشگاهي  جديد آن نيز احداث شد.  تا به امروزدر حدود 3800 دانشجو و 391 پرسنل در دانشگاه موناش Monash حضور داشتند و براي دانشجويان دوره ارشد و دكترا مقالات تحقيقاتي در زمينه هاي تجارت، علوم، تكنولوژي، پزشكي، هنر و مهندسي فراهم مي كند. 

تحقيقات ويژه شامل رسانه ها و مطالعات تربيتي، تاسيسات ژنتيكي و تكنولوژي سلولي برپايه بازيابي اطلاعات چند رسانه اي، دانش هاي نوين و نانوتكنولوژي صورت مي گيرد. 

از آنجايي كه آنها معتقد هستند كه بايد يك سوم تحصيلات دانشگاهي بر پايه تحقيقات پايه ريزي شود برنامه اصلي خود را بر آموزش و تحقيق استوار كردند كه اين امر دانشگاه موناش Monash را در ميان ديگر دانشگاه هاي مالزي بي نظير ساخته است و كيفيت بالاي آموزش را تضمين كرده است.

خاطر نشان مي گردد تمام مدرسين  دانشگاه موناش Monash در رشته خود خبره هستند.

دانشگاه موناش Monash در فرآيند يادگيري به دانشجويان كمكهاي موثري مي كنند اما مهمترين امر اين است كه دانشجويان بياموزند كه چگونه به تنهايي يادبگيرند. دانشجويان بايد در فرصت هاي شغلي آينده بتوانند به طور گسترده اي  ازاين آموزشها و تحقيقات استفاده كنند و يا براي ادامه تحصيل در مقاطع بالاتر رهنمون شوند. تاكيد ويژه ما بر يادگيري بهتر و پايه گذاري براي پيشرفت شخصي و يا حرفه اي است. 

بخاطر وجود نمايندگي از بيش از 40 كشور مختلف و ادغام فرهنگ هاي كاملاً متمايز، دانشگاه موناش Monash موقعيتي را فراهم مي كند كه دانشجويان و پرسنل بتوانند با اجتماعات و فرهنگهاي متفاوت در ارتباط مستقيم  باشند.

مجتمع دانشگاهي  sunway  محيط جديد و از هر جهت مناسبي را براي يادگيري با تسهيلات درجه يك در اختيار ما قرار ميدهد.

دانشگاه موناش Monash با حفظ اصالت استراليايي خود به يكي از بهترين دانشگاه هاي در استراليا و سطح بين المللي تبديل شده است. 

ايده هاي نوين دانشگاه موناش Monash با بالابردن سطح دانش، به بهبود وضعيت زندگي نيز كمك مي كند. طبق آمار بدست آمده در سال 1958، دانشگاه موناش Monash با سيستم نوين تحقيقاتي و سيستم قانونمند و استاندارد آموزشي يكي از 50 دانشكده برتر دنيا است. دانشگاه موناش Monash همچنين يكي از اعضاء گروه معتبر هشت  (G08) به مديريت استراليا است.  دانشگاه موناش Monash در حدود 58000 دانشجو را از 100 كشور جهان به طور ساليانه در 8 محوطه ي دانشگاهي  (استراليا، مالزي و آفريقاي جنوبي) مي پذيرد. 

بخاطر داشته باشيد تحقيقات قدرتمند ما نمايانگراعتبار و قدرت ما ست.  دانشگاه موناش Monash ما ساليانه  5000 كار تحقيقي انجام مي دهد و با بيش از 120 موسسه در سراسر آسيا، اروپا، آمريكا، افريقا و خاورميانه ارتباط مستقيم دارد.  دانشگاه موناش Monash از طريق تحقيقات صورت گرفته ارزش و اعتبار بالايي كسب كرده و بخش عمده اي از اين تحقيقات در زمينه دانش هاي پايه مثل علوم نانو تكنولوژي، علوم محيط زيست، علوم دارويي، اكتشافات، تاريخ و فرهنگ و امنيت جاده اي صورت گرفته است. 

 

دانشگاه Monash در شهر Sunway

 

دانشگاه موناش Monash به دعوت مستقيم دولت مالزي يك شعبه از دانشگاه موناش Monash را در سال 1998 در Bandar Sunway  مالزي داير كرد كه اولين دانشگاه خارجي در مالزي محسوب مي شد. 

با سرمايه گذاري مشترك بين دانشگاه موناش Monash و گروه Sunway  و با هزينه اي بالغ بر 200 ميليون رينگت و مساحتي 12 هزار متري اين دانشگاه احداث شد.  هدف اصلي دانشگاه موناش Monash اين است كه تا سال 2015 به عنوان اولين دانشگاه متمركز بر تحقيقات تبديل شود. 

 

كلاس هاي ارائه شده در دانشگاه مركز Sunway

 

در مركز Sunway برنامه دانشجويان دوره كارشناسي، ارشد و دكترا در 5 رشته تحصيلي ارائه مي شود:

§          دانشكده علوم انساني

§          دانشكده بازرگاني و تجاري

§          دانشكده مهندسي

§          دانشكده فناوري اطلاعات و IT

§          دانشكده پزشكي و بهداشت

 

چرا در دانشگاه Monash درس بخوانيم :

 

دانشجو پس از فارغ التحصيلي مدركي معتبر معادل درجات بالاي دانشگاهي در استراليا و ديگر مدارك بين المللي اخذ مي كند.

times higher Education Supplement دانشگاه موناش Monash را به عنوان يكي از 50 دانشگاه برتر جهان در سال 2005-2007 اعلام كرد.

دانشگاه موناش Monash يكي از اعضاء دانشگاه هاي گروه 8  (GOF)  استراليا است كه  بيش از 70% از تحقيقات ارائه شده مورد قبول در استراليا مربوط به اين دانشگاه است. 

در سال 2003 دانشگاه موناش Monash توانست اعتبار تنديس MSC  (multimedia super corridor)  را بدست آورد. 

در سال 2003 موفق به دريافت بهترين جايزه تحقيق و پيشرفت موسسات خصوصي از طرف وزير آموزش مالزي شد. 

 

تحصيلات عالي استاندارد برابر با استانداردهاي دانشگاه هي در استراليا

 

به عنوان يكي از هشت شعب، دانشگاه موناش Monash با  هدف  پيشرفت، آموزش و پشتيباني برنامه ريزي شده است كه كيفيت آموزش را تضمين مي كند.

كلاسها تحت نظر مستقيم اساتيد دانشگاه موناش Monash عمل مي كند و مطابق با برنامه ريزي ديگر شعب دانشگاه است.  درجات تحصيلي در اين دانشگاه با ديگر شعب هشت گانه در استراليا، آفريقاي جنوبي يكسان است. 

كليه كلاسهايي كه در شعبه Sunway ارائه مي شود مورد تاييد دولت مالزي است.

 

 

تحقيقات عالي

 

دانشگاه موناش Monash در تمام دنيا به عنوان يك دانشگاه منحصر به فرد در تحقيق و آموزش معرفي شده است و همكاريهاي ارزنده ايي در زمينه هاي تحقيقاتي  ارائه مي دهند كه بر زندگي بشر تاثير مي گذارد. 

مجتمع دانشگاهي  Sunway تحقيقاتي موثر در زمينه هاي بيوتكنولوژي، بهداشت و پزشكي، مدل هاي اقتصادي و تجاري، بانكداري اسلامي، تكنولوژي آزمون الكترونيك و تجارت محصولات كشاورزي  ارائه مي دهد.

موسسات تحقيقات مغزي در Monash Sunway (BRIMS) تحت نظرموسسه علم نورون (Neuroscience) و مركز تحقيقات بين الملل مغري فرانسه (IBRO) است. اين باعث شده كه بتواند تحقيقات مفيد و گسترده در اين زمينه انجام دهد. 

دانشكده تجارت دانشگاه موناش Monash مركز  تحقيقاتي عالي در زمينه بانكداري اسلامي و مالي است و اغلب كنفرانس هاي سالانه بانكداري اسلامي و مالي كوالالامپور در اين مركز برگزار مي گردد. 

دانشكده مهندسي نيز تحقيقاتي مشترك با صنايع و ديگر تشكلات انجام داده است. 

دانشكده علوم انساني بر روي تعدادي از پروژه هاي تحقيقاتي مهم فعاليت مي كنند (مثلاً تحقيقاتي در زمينه چگونه عفونت دندان باعث بيماري هاي قلبي مي شود و يا اطلاعات عميق ما از سيستم دفاعي بدن مي پردازد). 

موارد تحقيقاتي دانشگاه موناش Monash در مالزي با پشتوانه هاي وسيع مالي همراه است. اين پشتوانه هاي مالي از طرف امتياز IRIP  (تشديد تحقيقات در مناطق داراي اولويت) دولتي، وزارت علوم، موسسات نوآوري و تكنولوژي براي تحقيقات، خدمات بين المللي غير دولتي براي ISAAA (كاربردهاي بيوتكنولوژي كشاورزي)، Petronas و سازمان خيريه TORAY اهدا مي گردد.

تحقيقات مشترك كه پرسنل دانشگاه Sunway با موسسات محلي و شركت ها در مالزي انجام مي دهند براي ترفيع يادگيري بسيار موثر است.

 

شبكه Alumni فارغ التحصيلان

 

دانشگاه موناش Monash تاكيد ويژه اي به همكاري با دانشجويان MAG‌ (پس از فارغ التحصيلي از دانشگاه) دارد.

تا كنون 9.000 نفر از دانشگاه موناش Monash فارغ التحصيل شده اند.

برنامه گروه فارغ التحصيلان فرصت هاي زيادي را براي مواجه شدن با مسائل حرفه اي و مسائل اجتماعي فراهم مي سازد.

 

مزاياي بين المللي

 

دانشگاه موناش Monash داراي هشت شعبه در جهان است يعني 6 شعبه در استراليا، يك شعبه در مالزي و 1 شعبه در افريقاي جنوبي كه در مجموع  بيش از 50.000  نفر در اين دانشگاه مشغول به تحصيل مي باشند.  دانشگاه موناش Monash همچنين يك موسسه يادگيري در ايتاليا را اداره مي كند  و با 120 موسسه در سراسر آمريكا نيز در ارتباط است.

شعبه دانشگاه موناش Monash در مالزي متمايز و يك دانشگاه چند فرهنگي است كه بيش از 3.800 دانشجو دارد كه نزديك به 30% از آنها از 50كشور متفاوت هستند.

با عضويت در خانواده بزرگ دانشگاه موناش Monash ، دانشجويان مي توانند به هر يك از ديگر شعبات دانشگاه در سراسر دنيا بروند و رشته اي مشابه را در آنجا ادامه دهند.

دانشجويان دانشگاه موناش Monash مي توانند با استفاده از برنامه هاي كشورهاي خارجي با پرداخت هزينه جا و مكان براي بيش از دو سال و نيم در شعبه ديگري از دانشگاه موناش Monash تحصيل كنند.

با برنامه ريزي دقيق دانشگاه موناش Monash دانشجويان مي توانند از مزاياي ارائه شده در 120 دانشگاه در 27 كشور ديگر كه مورد قبول دانشگاه موناش Monash هستند نيز استفاده كنند.

 

موقيعيت مكاني

 

دانشجويان دانشگاه موناش Monash به راحتي مي توانند به بازارها ، بيمارستان هاي مدرن با تجهيزات كامل، بانك ها، رستوران ها، فروشگاه ها، هتل ها، پارك هاي آبي و ديگر تسهيلات شهر Sunway دسترسي پيدا كنند.

امنيت شهر Sunway و محوطه دانشگاهي توسط گارد امنيتي كه نزديك پايگاه پليس كار مي كنند تامين مي شود.

از دانشگاه تا پايتخت، كوالالامپور، فقط 20 دقيقه فاصله است براي طي كردن اين مسير مي توان از هواپيما و يا بزرگراه ها استفاده كرد.

 

تاسيسات پيشرفته تكنولوژي

 

خوابگاه هاي دانشجويي با كيفت بالا وسايل آرامش و راحتي دانشجو را براي تحصيل هر چه بهتر تامين مي كنند . دانشگاه موناش Monash داراي 40 آزمايشگاه مجهز، امكانات لازم براي انجام آزمايشهاي فيزيكي PC2 و ژنتيكي DNA و 24 آزمايشگاه تخصصي مهندسي، دو تالار كنفرانس با ظرفيت 350 نفر، 3 سالن آمفي تئاتر متوسط  براي 120 دانشجو و 6 سالن آمفي تئاتر كوچك، 10 لابراتوار تخصصي كامپيوتر براي استفاده عموم است.  شعب ديگر دانشگاه امكاناتي دارند كه در مالزي موجود نيست مثل ميكروسكوپ هايي براي ديدن سلولهاي زنده،  ميكروسكوپهاي كشت سلول.  در سال 2008 مالزي اولين دانشگاهي بود كه تكنولوژي ميكروارگاريسم (ويروسي که باعث يک بيماري مي شود)  براي حيوانات را به انجام رساند.  

 

عالي ترين نتيجه در زمان فارغ التحصيلي

 

كارفرمايان بين المللي معتقدند كه فارغ التحصيلان از دانشگاه موناش Monash فعالترين و بهترين دانشجويان هستند.  شركت هاي چند مليتي مثل شركاء pricewaterhouse، shell،  Mckinsey، .. . معمولاً به فارغ التحصيلان دانشگاه موناش Monash اعتماد بالايي  دارند. 

در سال 2007 Monash در رتبه 24 دانشگاه هاي جهان قرار داشت.

دانشگاه تضمين مي كند كه دانشجويان دانشگاه موناش Monash تا نهايتاً سه ماه پس از فارغ التحصيل شدن كاري مطابق با ميل و سليقه خود پيدا مي كنند.

 

شرايط زندگي

 

دانشجويان زندگي در كوالالامپور را با هزينه اي مناسب تجربه مي كنند.

 

مدرن ترين دانشگاه تا سال 2007

 

يكي از مواردي كه دانشگاه موناش Monash به آن افتخار مي كند فراهم كردن محيطي بي نظير براي يادگيري و فراهم آوردن تسهيلاتي در حد استاندارد هاي جهاني است. 

 

دانشگاه Moansh در Sunway

 

مهمترين مرحله پيشرفت دانشگاه موناش Monash ايجاد شعبه اي در Bandar Sunway بود. كه زير ساختي مناسب براي اهداف بلند مدت دانشگاه محسوب مي شد و باعث پيشرفتي سريع تر در زمينه تحقيقاتي به شمار مي آيد و فعاليت هاي آموزشي، يادگيري و تحقيقاتي را در حد عالي گسترش مي دهد. 

هزينه در حدود 200 ميليون رينگت براي ساخت دانشگاه جديد درمحيطي برابر با 120 جريب يعني در حدود 133/66 متر مربع در نظرگرفته شد. 

در مرحله اول تنها در حدود 5000 دانش آموز و 500 پرسنل در دانشگاه موناش Monash بودند و در دو مرحله ظرفيت دانشگاه تا 10.000 دانشجو نيز افزايش يافت.

اين ساختمان به صورت بيضي و در سه طبقه طراحي شده است و با تجهيزات مورد نياز دانشجويان تجهيز مي شود. اين منطقه در مركز دانشگاه است. 

افراد معلول به راحتي مي توانند در پياده روهاي دانشگاه حركت كنند و مسيرهاي مناسبي براي ورود آنها در نظر گرفته اند.

دانشگاه فلسفه خود را با اين شعار منعكس مي كند " من هنور ياد مي گيرم ".

 

 

 
 
 

 

 
طبق قانون کپی رایت جمهوری اسلامی ایران کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به مدیر آن می باشد.
123movies