گروه مشاوره شریف Sharif Consulting group SDN BHD ارائه گر کلیه خدمات مربوط به کشور مالزی به شما عزیزان می باشد

گروه مشاوره شریف Sharif Consulting group SDN BHD ارائه گر کلیه خدمات مربوط به کشور مالزی به شما عزیزان می باشد

ثبت نام كاربر ورود به سايت

https://paperio-live.com

https://agario.red

rolex replica

https://naughtyworms.com


 جستجو

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 

 

 

گروه مشاوره ای شریف اخذ پذیرش از دانشگاه یو پی ام را تضمین می کند
 

خدمات و امکانات  آموزشي و رفاهي

 

به طور کلی هزینه زندگی و خوابگاه در مالزی در مقایسه با کشورهای دیگر مثل انگلستان، استرالیا و ژاپن  بسيار پایین است که البته تا حد زیادی به سبک زندگی و احتیاجات دانشجویان بستگی دارد.

 

خوابگاه برای دانشجویان تحصيلات تكميلي:

 

خوابگاه هايي كه در محوطه دانشگاهي دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام)  واقع شده داراي انواع مختلف اتاق های 1، 2, 4 و 8 نفره و تجهيزاتي چون كافه تريا، سالن چند منظوره، سالن مطالعه، مركز اينترنت و كامپيوتر،  نمازخانه، ماشين لباسشويي وغيره مي باشند.

در خارج از محوطه دانشگاه آپارتمانهاي زيادي در مناطق مختلف موجود می باشد و تقريبا ده تا بيست دقيقه تا دانشگاه فاصله دارند.

 

خوابگاههاي متاهلي

 

یک دانشجو در دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام)  باید واجد شرایط انتخاب برای خوابگاههاي متاهلي دانشگاه باشد.

این خوابگاه هاي متاهلي در دسترس دانشجویان متاهل محلی و بین المللی است. دانشجویان بین المللی بایستی حداقل دو ماه قبل از آمدن به مالزی جهت رزو یک آپارتمان در مجتمع اقامتی دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام)  اقدام کنند (به علت محدودیت این واحدها).

این مجتمع ها در محوطه اصلی دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام)  مستقر است طوری كه به دانشجویان اين امکان  را می دهد به راحتی به امکانات دانشگاه دسترسی داشته باشند. هر آپارتمان شامل دو اتاق خواب، یک اتاق مطالعه، یک اتاق نشیمن، یک اتاق نهار خوری، یک آشپزخانه و اجاره ای در حدود 550 رینگت در ماه است.

 

واحد های مسكوني اطراف محوطه دانشگاه

 

دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام)  در حدود 17 واحد مسكوني در داخل دانشگاه برای اقامت دانشجویان مجرد ساخته است و از این طریق دانشجویان می توانند40 درصد پول خود را با زندگی در این واحد ها پس انداز کنند. برای رزرو این اتاق ها دانشجویان بایستی با اداره بین المللی تماس برقرار کنند.

 

واحد هاي مسكوني خصوصي  بیرون دانشگاه اما نزدیک به دانشگاه

 

واحدهاي مسكوني زیادی در اطراف و نزدیکی دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام)  در دسترس می باشند نظیر:

Serdang Indah ( 4 km)

Taman Universiti ( 6 km )

Taman sri Serdang ( 2 km )

Bukit Serdang ( 5 km )

Serdang Jaya (2 km )

Seri Kebang Baru ( 3 km )

Balakong ( 4 Km )

Sungai besi ( 6 km )

جهت کسب اطلاعات بیشتر دانشجویان می توانند با پایگاه اطلاع رسانی واقع در اداره بین المللی تماس برقرار کنند.  اجاره این خانه های خصوصی بیرون از محوطه دانشگاه از 550 رینگت تا 1500 رینگت در ماه است.

 

کتابخـانه

 

كتابخانه سلطان عبد الصمد دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام)  يك كتابخانه با كيفيت بسيار بالا در جنوب شرقي آسيا است كه در حدود 482.000 كتاب و مجله دارد .اين كتابخانه مجموعه بزرگي از منابع با ارزش در زمينه كشاورزي است كه در طي دوران ده ساله گرد آوري و حفظ شده است. كتابخانه همچنين داراي يك مركز آموزش سمعي و بصري است كه شامل 72.000مجموعه سي دي در زمينه هاي مختلف مي باشد.

كتابخانه دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام)  مي تواند در حدود دو هزار دانشجو را در يك زمان در خود جاي دهد. در اين مكان دانشجويان مي توانند با منابع آنلاين، امكانات جستجو در اينترنت در ارتباط باشند. كتابخانه همچنين اتاقهايي را براي بحث و ملاقات همچون يك تالار سخنراني در جهت رفع احتياجات فراهم مي كند. علاوه بر آن كتابخانه هاي ويژه براي علوم پزشكي و دامپزشكي وجود دارد كه هر دو در محوطه اصلي دانشگاه واقع شده اند.

 

امكانات ICT

 

همزمان با افزايش توسعه تكنولوژي دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام)  از آخرين امكانات مالتي مديا و آموزش الكترونيكي(E-learning) استفاده مي كند همچنين دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام)  از امکانات وسیع كامپيوتري شامل اينترنت شبانه روزي، بيش از 10.000 كامپيوتر و چاپگر كه بر روي فيبر هاي نوري با سرعت بالا شبكه شده اند، برخوردار مي باشد.

هر دانشجو به يك شبكه اينترنتي آزاد مجهز مي شود كه مي تواند با هر نقطه از دنيا ارتباط برقرار كند. سيستمهاي آموزش الكترونيكي((E - Learning فرايند يادگيري را براي دانشجويان آسانتر مي كند.

E-SPRINT يا درخواست كنفرانس مستقيم اين اجازه را به دانشجو مي دهد تا از نكات سخنراني، تكاليف و حتي برنامه هاي امتحاني آنلاين مطلع شود.

امكاناتي نظير  ICTاين امكان را به دانشجويان مي دهد كه مطابق روز،  پيش روند و بتوانند از آخرين اخبارها راجع به آموزشهاي آنلاين مطلع شوند. استفاده وسيع از تكنولوژي اطلاعات به وسيله نشريه اطلاعاتي مديريتي مورد بررسي قرار مي گيرد. يك  نشريه برجسته فن آوري اطلاعات دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام)  را به عنوان ششمين استفاده كننده بزرگ فن آوري اطلاعات در آسيا در سال 2003 رتبه بندي كرد.

 

خدمات تفريحي ورزشي

 

در دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام)  ورزش يك عضو جدايي ناپذير از زندگي دانشگاهی است. دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام)  با يك مجتمع ورزشي بسيار پيشرفته مجهز شده كه شامل يك استاديوم، استخر شنا در طول و اندازه استخر المپيك، زمينهاي فوتبال و راگ بي، زمينهاي بدمينتون، تنيس، بسكتبال و سالن ژيمناستيك است. علاوه بر آن دانشجويان از امكانات اسب سواري و ميدان گلف برخوردار مي شوند. دانشگاه همچنين يك مسير 15 كيلومتري براي دو ميداني و مسير هاي پرپيچ و خم براي دوچرخه سواري در اطراف و نزديكي دانشگاه و پارك كشاورزي دارد.

دوميداني و دو چرخه سواري در مناطق زيبا و خوش منظره به بازكردن فكر دانشجويان بعد از سخنراني ها كمك زيادي مي كند. علاوه بر آن دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام)  فعاليتهاي بيرون از دانشگاه را نيز سازماندهي مي كند نظير : فعاليتهاي ورزشي، كوهنوردي، قايقراني و بازديد از حيات وحش كه دانشجويان مي توانند در طول تعطيلات بين ترم يا هر زماني كه وقت آزاد داشته باشند به اين فعاليتها بپردازند.

 

 مركز راديويي

 

مركز اف ام پوترا مركز راديويي دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام)  است كه برنامه هاي آموزشي آموزنده و سرگرمي را براي ساكنين دانشگاه و جامعه اطراف آن فراهم مي كند كه 14 ساعت در روز و در تمامی هفته فعال است. همچنين به دانشجويان در رشته هاي راديويي نيز كمك مي كند.

 

رستورانها و مکانهای غذاخوری

 

دانشجويان دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام)  تنوع وسيعي در انتخاب غذا براي صبحانه، ناهار و شام دارند. دانشگاه و مناطق اطراف داراي رستورانها و كافه هاي زيادي است كه ارائه كننده غذاهاي محلي و سنتي، غذاهايي با طعم هاي غربي، ايراني،  عربي و ژاپني است كه با قيمت هاي مناسب در دسترس هستند.

 

سيستم پرداخت M-CARD

 

دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام)  اين سيستم را براي پرداخت صورتحساب غذا وديگر مايحتاج در دانشگاه و اطراف آن ارائه مي كند. اين كارت به مبلغ 425 رينگت خريداري شده و در هر زماني كه به آن نياز داشته باشيد قابل استفاده  است.

 

امکانـات مذهبـی

 

مركز فرهنگي هنري شاه سلطان صلاح الدين عبد العزيز:

پرورش و توسعه، همبستگي و هماهنگي روابط دانشجويان و فراهم كردن امكانات براي فعاليتهاي مذهبي هدف اصلي اين مركز است.

 

سرويسهاي اتوبوس در محوطه دانشگاه

 

اين سرويسها براي رفت و آمد دانشجويان بين واحدهاي اقامتي و دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام)  فراهم شده است كه حداقل هزينه آن 75 رينگت در هر ترم است.

 

خدمات پزشکـی و بهداشتي

 

اين مركز با امكانات پزشكي مدرن و تجهيزات دارويي تجهيز شده است و داراي سرويسهاي توسعه يافته نظير دندانپزشكي، فيزيو تراپي، اشعه ايكس و مراكز درماني است.

 

خـدمـات بانكــي

 

دو بانك مالايي در محوطه اصلي دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام)  در دسترس جامعه دانشجويي براي ارائه خدمات بانكداري و تسهيلات مالي قرار دارند.

 

كلاسهاي تقویت زبان برای دانشجویان خارجي

 

در دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام)  تدریس معمولا به زبان انگلیسی توسط اساتید ماهر زبان انگلیسی  صورت می گیرد. دانشجویان بین المللی که زبان اولیه آنها انگلیسی نیست نیاز دارند که در نوشتن و صحبت کردن به زبان انگلیسی مهارت لازم را کسب کنند تا نتایج مطلوبی از دوره ها، سمینارها و سخنرانی ها کسب کنند. برای این منظور دانشجویان تشویق می شوند تا در کلاسهای زبان که توسط دانشگاه سازماندهی می شوند شرکت کنند. این دوره ها به منظور کمک به دانشجویان جهت افزایش مهارتهايشان در انگلیسی و كسب آمادگي لازم برای ادامه تحصیل در دانشگاه می باشد.

 

خدمات ويژه برای دانشجویان بین المللی

 

با ورود دانشجویان بین المللی، دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام)  یک مرکز دانشجویی بین المللی ایجاد کرد که ارائه کننده خدمات پشتیبانی به اعضاء جدید جامعه دانشجویی است. این مرکز ارائه کننده خدمات بسیاری است و جنبه های مثبتی از فرهنگهای گوناگون که به وسیله دانشجویان بین المللی به دانشگاه آورده می شود را به تصویر می کشد.

ورود برنامه هایی نظیر انجمن های اجتماعی، راهنماي دانشگاه و گشت های دانشجویی کمک زیادی به دانشجویان بین المللی جدید در یادگیری بیشتر، احساس راحتی در خانه جدید و یافتن دوستان جدید می کند. امکانات دیگری نیز در دانشگاه ارائه می شود مانند: ترانزیت اتاق برای دانشجویان جدید، کتابخانه های کوچک، اتاق مدیریت جامعه دانشجویی که با امکانات سمعی و بصری مجهز شده است و غیره.

همچنین مجمع دانشجویان بین المللی (ISA) یک مجمع مستقل و غیر سیاسی و یک سازمان رفاهي دانشجویی است که به عنوان یک واسطه میان دانشجویان بین المللی و ادارات دانشگاه  ایفای نقش می کند. تمام این سرویس ها و امکانات برای فراهم کردن محیطی راحت و مطلوب برای دانشجویان بین المللی است که اهداف آموزشی را همزمان با تجربیات زندگی دانشجویی در

 مالزی دنبال می کنند.

 

خدمات مشـاوره ای آموزشي

 

دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام)  دارای مشاورین آموزشی مربوط به هر دانشکده می باشد كه هدف از آن بحث و گفتگو در مورد مشکلات آموزشی و یافتن راهکارهای مناسب برای غلبه بر مشکلات است. علاوه بر آن این سیستم ها پل ارتباطی میان دانشجویان و دانشیاران دانشگاه می باشند. این سیستم دانشجویان را به ارتباط مستقیم با مشاورین آموزشی ترغیب می کند تا درموضوعات مختلف آموزشی راهنمایی هاي لازم را دريافت نمايند.

 

 

 

 

 

 

لينك صفحات مرتبط با موضوع دانشگاه  UPM
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

گروه مشاوره ای شریف اخذ پذیرش از دانشگاه یو پی ام را تضمین می کند
 

خدمات و امکانات  آموزشي و رفاهي

 

به طور کلی هزینه زندگی و خوابگاه در مالزی در مقایسه با کشورهای دیگر مثل انگلستان، استرالیا و ژاپن  بسيار پایین است که البته تا حد زیادی به سبک زندگی و احتیاجات دانشجویان بستگی دارد.

 

خوابگاه برای دانشجویان تحصيلات تكميلي:

 

خوابگاه هايي كه در محوطه دانشگاهي دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام)  واقع شده داراي انواع مختلف اتاق های 1، 2, 4 و 8 نفره و تجهيزاتي چون كافه تريا، سالن چند منظوره، سالن مطالعه، مركز اينترنت و كامپيوتر،  نمازخانه، ماشين لباسشويي وغيره مي باشند.

در خارج از محوطه دانشگاه آپارتمانهاي زيادي در مناطق مختلف موجود می باشد و تقريبا ده تا بيست دقيقه تا دانشگاه فاصله دارند.

 

خوابگاههاي متاهلي

 

یک دانشجو در دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام)  باید واجد شرایط انتخاب برای خوابگاههاي متاهلي دانشگاه باشد.

این خوابگاه هاي متاهلي در دسترس دانشجویان متاهل محلی و بین المللی است. دانشجویان بین المللی بایستی حداقل دو ماه قبل از آمدن به مالزی جهت رزو یک آپارتمان در مجتمع اقامتی دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام)  اقدام کنند (به علت محدودیت این واحدها).

این مجتمع ها در محوطه اصلی دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام)  مستقر است طوری كه به دانشجویان اين امکان  را می دهد به راحتی به امکانات دانشگاه دسترسی داشته باشند. هر آپارتمان شامل دو اتاق خواب، یک اتاق مطالعه، یک اتاق نشیمن، یک اتاق نهار خوری، یک آشپزخانه و اجاره ای در حدود 550 رینگت در ماه است.

 

واحد های مسكوني اطراف محوطه دانشگاه

 

دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام)  در حدود 17 واحد مسكوني در داخل دانشگاه برای اقامت دانشجویان مجرد ساخته است و از این طریق دانشجویان می توانند40 درصد پول خود را با زندگی در این واحد ها پس انداز کنند. برای رزرو این اتاق ها دانشجویان بایستی با اداره بین المللی تماس برقرار کنند.

 

واحد هاي مسكوني خصوصي  بیرون دانشگاه اما نزدیک به دانشگاه

 

واحدهاي مسكوني زیادی در اطراف و نزدیکی دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام)  در دسترس می باشند نظیر:

Serdang Indah ( 4 km)

Taman Universiti ( 6 km )

Taman sri Serdang ( 2 km )

Bukit Serdang ( 5 km )

Serdang Jaya (2 km )

Seri Kebang Baru ( 3 km )

Balakong ( 4 Km )

Sungai besi ( 6 km )

جهت کسب اطلاعات بیشتر دانشجویان می توانند با پایگاه اطلاع رسانی واقع در اداره بین المللی تماس برقرار کنند.  اجاره این خانه های خصوصی بیرون از محوطه دانشگاه از 550 رینگت تا 1500 رینگت در ماه است.

 

کتابخـانه

 

كتابخانه سلطان عبد الصمد دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام)  يك كتابخانه با كيفيت بسيار بالا در جنوب شرقي آسيا است كه در حدود 482.000 كتاب و مجله دارد .اين كتابخانه مجموعه بزرگي از منابع با ارزش در زمينه كشاورزي است كه در طي دوران ده ساله گرد آوري و حفظ شده است. كتابخانه همچنين داراي يك مركز آموزش سمعي و بصري است كه شامل 72.000مجموعه سي دي در زمينه هاي مختلف مي باشد.

كتابخانه دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام)  مي تواند در حدود دو هزار دانشجو را در يك زمان در خود جاي دهد. در اين مكان دانشجويان مي توانند با منابع آنلاين، امكانات جستجو در اينترنت در ارتباط باشند. كتابخانه همچنين اتاقهايي را براي بحث و ملاقات همچون يك تالار سخنراني در جهت رفع احتياجات فراهم مي كند. علاوه بر آن كتابخانه هاي ويژه براي علوم پزشكي و دامپزشكي وجود دارد كه هر دو در محوطه اصلي دانشگاه واقع شده اند.

 

امكانات ICT

 

همزمان با افزايش توسعه تكنولوژي دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام)  از آخرين امكانات مالتي مديا و آموزش الكترونيكي(E-learning) استفاده مي كند همچنين دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام)  از امکانات وسیع كامپيوتري شامل اينترنت شبانه روزي، بيش از 10.000 كامپيوتر و چاپگر كه بر روي فيبر هاي نوري با سرعت بالا شبكه شده اند، برخوردار مي باشد.

هر دانشجو به يك شبكه اينترنتي آزاد مجهز مي شود كه مي تواند با هر نقطه از دنيا ارتباط برقرار كند. سيستمهاي آموزش الكترونيكي((E - Learning فرايند يادگيري را براي دانشجويان آسانتر مي كند.

E-SPRINT يا درخواست كنفرانس مستقيم اين اجازه را به دانشجو مي دهد تا از نكات سخنراني، تكاليف و حتي برنامه هاي امتحاني آنلاين مطلع شود.

امكاناتي نظير  ICTاين امكان را به دانشجويان مي دهد كه مطابق روز،  پيش روند و بتوانند از آخرين اخبارها راجع به آموزشهاي آنلاين مطلع شوند. استفاده وسيع از تكنولوژي اطلاعات به وسيله نشريه اطلاعاتي مديريتي مورد بررسي قرار مي گيرد. يك  نشريه برجسته فن آوري اطلاعات دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام)  را به عنوان ششمين استفاده كننده بزرگ فن آوري اطلاعات در آسيا در سال 2003 رتبه بندي كرد.

 

خدمات تفريحي ورزشي

 

در دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام)  ورزش يك عضو جدايي ناپذير از زندگي دانشگاهی است. دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام)  با يك مجتمع ورزشي بسيار پيشرفته مجهز شده كه شامل يك استاديوم، استخر شنا در طول و اندازه استخر المپيك، زمينهاي فوتبال و راگ بي، زمينهاي بدمينتون، تنيس، بسكتبال و سالن ژيمناستيك است. علاوه بر آن دانشجويان از امكانات اسب سواري و ميدان گلف برخوردار مي شوند. دانشگاه همچنين يك مسير 15 كيلومتري براي دو ميداني و مسير هاي پرپيچ و خم براي دوچرخه سواري در اطراف و نزديكي دانشگاه و پارك كشاورزي دارد.

دوميداني و دو چرخه سواري در مناطق زيبا و خوش منظره به بازكردن فكر دانشجويان بعد از سخنراني ها كمك زيادي مي كند. علاوه بر آن دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام)  فعاليتهاي بيرون از دانشگاه را نيز سازماندهي مي كند نظير : فعاليتهاي ورزشي، كوهنوردي، قايقراني و بازديد از حيات وحش كه دانشجويان مي توانند در طول تعطيلات بين ترم يا هر زماني كه وقت آزاد داشته باشند به اين فعاليتها بپردازند.

 

 مركز راديويي

 

مركز اف ام پوترا مركز راديويي دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام)  است كه برنامه هاي آموزشي آموزنده و سرگرمي را براي ساكنين دانشگاه و جامعه اطراف آن فراهم مي كند كه 14 ساعت در روز و در تمامی هفته فعال است. همچنين به دانشجويان در رشته هاي راديويي نيز كمك مي كند.

 

رستورانها و مکانهای غذاخوری

 

دانشجويان دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام)  تنوع وسيعي در انتخاب غذا براي صبحانه، ناهار و شام دارند. دانشگاه و مناطق اطراف داراي رستورانها و كافه هاي زيادي است كه ارائه كننده غذاهاي محلي و سنتي، غذاهايي با طعم هاي غربي، ايراني،  عربي و ژاپني است كه با قيمت هاي مناسب در دسترس هستند.

 

سيستم پرداخت M-CARD

 

دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام)  اين سيستم را براي پرداخت صورتحساب غذا وديگر مايحتاج در دانشگاه و اطراف آن ارائه مي كند. اين كارت به مبلغ 425 رينگت خريداري شده و در هر زماني كه به آن نياز داشته باشيد قابل استفاده  است.

 

امکانـات مذهبـی

 

مركز فرهنگي هنري شاه سلطان صلاح الدين عبد العزيز:

پرورش و توسعه، همبستگي و هماهنگي روابط دانشجويان و فراهم كردن امكانات براي فعاليتهاي مذهبي هدف اصلي اين مركز است.

 

سرويسهاي اتوبوس در محوطه دانشگاه

 

اين سرويسها براي رفت و آمد دانشجويان بين واحدهاي اقامتي و دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام)  فراهم شده است كه حداقل هزينه آن 75 رينگت در هر ترم است.

 

خدمات پزشکـی و بهداشتي

 

اين مركز با امكانات پزشكي مدرن و تجهيزات دارويي تجهيز شده است و داراي سرويسهاي توسعه يافته نظير دندانپزشكي، فيزيو تراپي، اشعه ايكس و مراكز درماني است.

 

خـدمـات بانكــي

 

دو بانك مالايي در محوطه اصلي دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام)  در دسترس جامعه دانشجويي براي ارائه خدمات بانكداري و تسهيلات مالي قرار دارند.

 

كلاسهاي تقویت زبان برای دانشجویان خارجي

 

در دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام)  تدریس معمولا به زبان انگلیسی توسط اساتید ماهر زبان انگلیسی  صورت می گیرد. دانشجویان بین المللی که زبان اولیه آنها انگلیسی نیست نیاز دارند که در نوشتن و صحبت کردن به زبان انگلیسی مهارت لازم را کسب کنند تا نتایج مطلوبی از دوره ها، سمینارها و سخنرانی ها کسب کنند. برای این منظور دانشجویان تشویق می شوند تا در کلاسهای زبان که توسط دانشگاه سازماندهی می شوند شرکت کنند. این دوره ها به منظور کمک به دانشجویان جهت افزایش مهارتهايشان در انگلیسی و كسب آمادگي لازم برای ادامه تحصیل در دانشگاه می باشد.

 

خدمات ويژه برای دانشجویان بین المللی

 

با ورود دانشجویان بین المللی، دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام)  یک مرکز دانشجویی بین المللی ایجاد کرد که ارائه کننده خدمات پشتیبانی به اعضاء جدید جامعه دانشجویی است. این مرکز ارائه کننده خدمات بسیاری است و جنبه های مثبتی از فرهنگهای گوناگون که به وسیله دانشجویان بین المللی به دانشگاه آورده می شود را به تصویر می کشد.

ورود برنامه هایی نظیر انجمن های اجتماعی، راهنماي دانشگاه و گشت های دانشجویی کمک زیادی به دانشجویان بین المللی جدید در یادگیری بیشتر، احساس راحتی در خانه جدید و یافتن دوستان جدید می کند. امکانات دیگری نیز در دانشگاه ارائه می شود مانند: ترانزیت اتاق برای دانشجویان جدید، کتابخانه های کوچک، اتاق مدیریت جامعه دانشجویی که با امکانات سمعی و بصری مجهز شده است و غیره.

همچنین مجمع دانشجویان بین المللی (ISA) یک مجمع مستقل و غیر سیاسی و یک سازمان رفاهي دانشجویی است که به عنوان یک واسطه میان دانشجویان بین المللی و ادارات دانشگاه  ایفای نقش می کند. تمام این سرویس ها و امکانات برای فراهم کردن محیطی راحت و مطلوب برای دانشجویان بین المللی است که اهداف آموزشی را همزمان با تجربیات زندگی دانشجویی در

 مالزی دنبال می کنند.

 

خدمات مشـاوره ای آموزشي

 

دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام)  دارای مشاورین آموزشی مربوط به هر دانشکده می باشد كه هدف از آن بحث و گفتگو در مورد مشکلات آموزشی و یافتن راهکارهای مناسب برای غلبه بر مشکلات است. علاوه بر آن این سیستم ها پل ارتباطی میان دانشجویان و دانشیاران دانشگاه می باشند. این سیستم دانشجویان را به ارتباط مستقیم با مشاورین آموزشی ترغیب می کند تا درموضوعات مختلف آموزشی راهنمایی هاي لازم را دريافت نمايند.

 

 

 

 

 

 

لينك صفحات مرتبط با موضوع دانشگاه  UPM
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
دفتر تهران
22578021
22766409
 09356036570
Email:
 pouyandish@yahoo.com
 

   
 
.1اخذ پذیرش تضمینی از دانشگاه یو پی ام
.2پیگیری سوپروایزر
.3معرفی استاد راهنما مرتبط با پورپوزال شما
.4بررسی و پیگیری جلسات پذیرش در دانشگاه
.5بررسی مدارك تحصیلی داوطلب و ایمیل فرم های مربوطه
.6مشاوره و پیگیری در تهیه و تکمیل مدارک و فرم های مورد نیاز برای ثبت نام وایمیل فرم های مربوطه
.7مشاوره و راهنمایی داوطلب در نحوه نگارش رزومه
.8راهنمایی داوطلب جهت ترجمه مدارک و نحوه اخذ تائیدیه های مورد نیاز
.9انجام رزرو بلیط هواپیما پیرو فرم درخواست خدمات داوطلب
.10 انجام بوکینگ هتل پیرو فرم درخواست خدمات داوطلب
.11جلسه مشاوره قبل از پرواز با داوطلب جهت تشریح همراه داشتن وسایل ضروری و مورد نیاز، دادن تذکرات پرواز و ایمیل نقشه فرودگاه و فرم های مربوط به ترنسفر فرودگاهی به ایشان
.12انجام ترنسفر( پیک آپ) فرودگاهی داوطلب پیرو فرم درخواست خدمات داوطلب
.13جلسه مشاوره در مالزی و دادن تذکرات ایمنی و ضروری در رابطه با زندگی و تحصیل در مالزی و ایمیل فرم های مربوطه به داوطلب
.14تحویل یک عدد سیم کارت موبایل به داوطلب
.15انجام خدمات اسکان موقت داوطلب درهتل و یا خوابگاه پیرو فرم درخواست خدمات داوطلب
.16راهنمایی و نظارت بر ثبت نام داوطلب در دانشگاه
.17راهنمایی و پیگیری جهت افتتاح حساب بانکی داوطلب بعد از دریافت ویزای تحصیلی داوطلب
.18راهنمایی و پیگیری گرفتن بیمه دانشجویی داوطلب
.19راهنمایی و پیگیری جهت دریافت ويزاي تحصیلی داوطلب
.20راهنمایی داوطلب جهت انتقال پول و معرفی صرافی های معتبر
.21راهنمایی و ارائه اطلاعات فروشگاه و مراکز خرید ایرانی و محلی به داوطلب
.22راهنمایی داوطلب جهت تشکیل پرونده دانشجویی در سفارت جمهوری اسلامی ایران در مالزی
.23راهنمایی داوطلب جهت اجاره آپارتمان
.24راهنمایی داوطلب جهت دریافت اینترنت
 
 

 

 
دفتر تهران
22578021
22766409
 09356036570
Email:
 pouyandish@yahoo.com
 

   
 
.1اخذ پذیرش تضمینی از دانشگاه یو پی ام
.2پیگیری سوپروایزر
.3معرفی استاد راهنما مرتبط با پورپوزال شما
.4بررسی و پیگیری جلسات پذیرش در دانشگاه
.5بررسی مدارك تحصیلی داوطلب و ایمیل فرم های مربوطه
.6مشاوره و پیگیری در تهیه و تکمیل مدارک و فرم های مورد نیاز برای ثبت نام وایمیل فرم های مربوطه
.7مشاوره و راهنمایی داوطلب در نحوه نگارش رزومه
.8راهنمایی داوطلب جهت ترجمه مدارک و نحوه اخذ تائیدیه های مورد نیاز
.9انجام رزرو بلیط هواپیما پیرو فرم درخواست خدمات داوطلب
.10 انجام بوکینگ هتل پیرو فرم درخواست خدمات داوطلب
.11جلسه مشاوره قبل از پرواز با داوطلب جهت تشریح همراه داشتن وسایل ضروری و مورد نیاز، دادن تذکرات پرواز و ایمیل نقشه فرودگاه و فرم های مربوط به ترنسفر فرودگاهی به ایشان
.12انجام ترنسفر( پیک آپ) فرودگاهی داوطلب پیرو فرم درخواست خدمات داوطلب
.13جلسه مشاوره در مالزی و دادن تذکرات ایمنی و ضروری در رابطه با زندگی و تحصیل در مالزی و ایمیل فرم های مربوطه به داوطلب
.14تحویل یک عدد سیم کارت موبایل به داوطلب
.15انجام خدمات اسکان موقت داوطلب درهتل و یا خوابگاه پیرو فرم درخواست خدمات داوطلب
.16راهنمایی و نظارت بر ثبت نام داوطلب در دانشگاه
.17راهنمایی و پیگیری جهت افتتاح حساب بانکی داوطلب بعد از دریافت ویزای تحصیلی داوطلب
.18راهنمایی و پیگیری گرفتن بیمه دانشجویی داوطلب
.19راهنمایی و پیگیری جهت دریافت ويزاي تحصیلی داوطلب
.20راهنمایی داوطلب جهت انتقال پول و معرفی صرافی های معتبر
.21راهنمایی و ارائه اطلاعات فروشگاه و مراکز خرید ایرانی و محلی به داوطلب
.22راهنمایی داوطلب جهت تشکیل پرونده دانشجویی در سفارت جمهوری اسلامی ایران در مالزی
.23راهنمایی داوطلب جهت اجاره آپارتمان
.24راهنمایی داوطلب جهت دریافت اینترنت
 
 

 

 
طبق قانون کپی رایت جمهوری اسلامی ایران کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به مدیر آن می باشد.
123movies