گروه مشاوره شریف Sharif Consulting group SDN BHD ارائه گر کلیه خدمات مربوط به کشور مالزی به شما عزیزان می باشد

گروه مشاوره شریف Sharif Consulting group SDN BHD ارائه گر کلیه خدمات مربوط به کشور مالزی به شما عزیزان می باشد

ثبت نام كاربر ورود به سايت

https://paperio-live.com

https://agario.red

rolex replica

https://naughtyworms.com


 جستجو

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 

 

 

 

 

کالج زبان AWESOME

 
 
آموزشگاه زبان  Awesome در پایتخت مالزی (کوالالامپور) واقع شده است و دورههای مختلف و متنوعی برای فراگیری زبان انگلیسی ارائه میدهد؛ از جمله: دورههای فشرده کوتاه مدت آموزش زبان انگلیسی و آمادگی آزمون آیلتس. همچنین دانش آموزان می‌توانند در آزمون اصلی آیلتس در آموزشگاه Awesome  شرکت کرده و بعد از 2 هفته نتیجه را دریافت نمایند. به علاوه، موقعیت جغرافیایی مناسب موسسه، به زبانآموزان این امکان را میدهد که به سادگی در شهر رفت و آمد کنند و از تمام جاذبههای زندگی در شهر کوالالامپور لذت ببرند. 
 

شما چگونه بهره‎مند خواهید شد؟

1.       پیشرفت چشمگیر در  یادگیری زبان انگلیسی با تمرینات فشرده و جذاب؛

2.       یادگیری تلفظ، گرامر و ساختار جمله، مکالمه درست و اصولی به زبان انگلیسی؛

3.       تسلط به نگارش زبان انگلیسی و مکاتبات اداری و متون علمی؛

4.       به دست آوردن اعتماد به نفس بیشتر در زندگی شخصی، دانشگاهی و حرفهای؛

5.       بهرهمندی از آموزش انگلیسی توسط اساتید باتجربه آمریکایی و انگلیسی؛

6.       آگاهی از فرهنگ و رسوم  مختلف در محیط بین المللی آموزشگاه زبان Awesome؛

7.       دوره های تضمینی آمادگی آیلتس و شرکت در آزمون در آموزشگاه؛

8.       بهره گیری از خوابگاه نزدیک به آموزشگاه؛

9.       اردوهای تفریحی همراه با اساتید آموزشگاه؛

10.    مشاوره و پذیرش رایگان از دانشگاههای مالزی

11.     ویزا و بیمه ی دانشجویی.

 

بخش دوم :  دوره ها

1)      دورههای فشرده زبان انگلیسی

این دورهها برای شیوایی و درستی کاربرد زبان انگلیسی با تقویت مهارتهای چهارگانه میباشد و سرفصل برنامۀ درسی، مهارت در خواندن، نوشتن، صحبت کردن و شنیدن است. در این دوره، به یادگیری تلفظ صحیح و گسترش دایره واژگان زبانآموزان نیز توجه میشود. زبانآموزان پس از آزمون تعیین سطح، در یکی از گروههای زیر قرار میگیرند (دورههای شامل 10 سطح سی روزه هستند).د

 

پیش نیاز

ساعات روزانه

مدت دوره

سطح

ـــــــ

4 ساعت

4 هفته دوشنبه تا جمعه

Beginner 1

Beginner1

4 ساعت

4 هفته دوشنبه تا جمعه

Beginner 2

Beginner2

4 ساعت

4 هفته دوشنبه تا جمعه

Elementary 1

Elementary1

4 ساعت

4 هفته دوشنبه تا جمعه

Elementary 2

Elementary2

4 ساعت

4 هفته دوشنبه تا جمعه

Pre-intermediate 1

Pre-intermediate1

4 ساعت

4 هفته دوشنبه تا جمعه

Pre-intermediate 2

Pre-intermediate2

4 ساعت

4 هفته دوشنبه تا جمعه

Intermediate 1

Intermediate1

4 ساعت

4 هفته دوشنبه تا جمعه

Intermediate 2

Intermediate2

4 ساعت

4 هفته دوشنبه تا جمعه

Intermediate 3

Intermediate3

4 ساعت

4 هفته دوشنبه تا جمعه

Advanced 1

Advance1

4 ساعت

4 هفته دوشنبه تا جمعه

Advanced 2

Intermediate 1

4 ساعت

4 هفته دوشنبه تا جمعه

IELTS  Preparation 1

IELTS  Preparation 1

4 ساعت

4 هفته دوشنبه تا جمعه

IELTS  Preparation 2

 

1)      دورههای آمادگی آزمون آیلتس

دورههای آمادگی برای آزمون آیلتس، شامل دروس فشردهای است که هدف از آن، تسلط بر چهار مهارت خواندن، نوشتن، صحبت کردن و شنیدن است تا داوطلبان بتوانند در آزمون آیلتس شرکت کنند. در این دوره، مهارتها و تکنیک های خاص آزمون آیلتس منطبق با کتابهای استاندارد کمبریج توسط اساتید با تجریه ی آمریکایی و انگلیسی تدریس می شود.  مدرک آیلتس برای کسانی که قصد ادامه تحصیل و یا کار در کشورهای انگلیسی زبان را دارند، ضروری است. تمام دانشگاهها، دانشکدهها و کارفرمایان در همه جای دنیا اعتبار این مدرک را به رسمیت می‎شناسند.

ویژگیهای دورۀ آیلتس در  Awesome

اساتید متخصص ما، به جزئیات و نکات مهم این آزمون مسلط هستند. ما متوجه این حقیقت هستیم که نمیتوان موارد امتحان را پیشبینی کرد؛ ولی ما روی احتمالات، جداولها و نمودارها، موضوعات نگارش و ... تمرکز میکنیم.

شاید بزرگترین مزیت شرکت در کلاسهای آمادگی آیلتس در Awesome امکان برگزاری آزمون اصلی در محل آموزشگاه باشد. بله؛ درست است. شما می‌توانید به راحتی پس از پایان دوره‌های آمادگی، در سالن آیلتس آموزشگاه حاضر شوید و در حضور نمایندگان رسمی موسسه IDP  مهارتهای چهارگانه آیلتس را امتحان دهید. داوطلبان این آموزشگاه، با بهره‌مندی از این فرصت استثنایی و با اطمینان و اعتماد به نفس کامل در جلسه آزمون حاضر می‌شوند و ـ بر خلاف داوطلبان دیگر آموزشگاهها ـ لازم نیست به دنبال مرکز برگزاری آزمون بگردند یا به دلیل ناآشنا بودن محیط آزمون، دچار استرس و آشفتگی روحی شوند؛ و همین امر تاثیر بسزایی در عملکرد و نتیجۀ آزمون خواهد داشت.  

مشاورۀ رایگان

ما به شما در مورد ساختار آزمون، پیشنیازهای  ورود به دانشگاه و نمرات آزمون  آیلتس  به طور رایگان مشاوره میدهیم و برای ثبتنام در آزمون  یاریتان خواهیم نمود. اساتید متخصص ما علاوه بر کتابهای درسی، از موارد مختلفی برای آموزش بهتر و مؤثرتر استفاده میکنند تا به تمام جزئیات و موارد آزمون مسلط شوید.

توجه: دانشگاههای بینالمللی مالزی که درسهایشان به زبان انگلیسی تدریس میشود، مدرک آیلتس دانشگاهی (آکادمیک) را حداقل با نمره 6 میپذیرند.

2)      دورههای تابستانه:

اگر میخواهید همزمان با تحصیل و زبانآموزی، از زیباییهای خیرهکنندۀ مالزی و طبیعت استواییِ آن لذت ببرید، آموزشگاه Awesome راه حلی برایتان دارد: دورههای تفریحی ـ آموزشی. شما میتوانید دورۀ کوتاهمدت دو هفتهای یا سهماهه را با توجه به تمایلتان انتخاب کنید. بدین صورت، فرصت زیادی دارید تا از مکانهای دیدنی و جاذبههای طبیعی کوالالامپور دیدن کنید و در شهر به تنهایی گردش کنید. اگر مایل باشید، برنامه‎ریزی آموزشی و تفریحی خود را به آموزشگاه بسپارید تا وقت کافی برای تفریح و کلاسهای آموزشی داشته باشید.

3)      زبان برای کودکان : فرشتههای کوچک Awesome

اگر شما به عنوان پدر و مادری آگاه میخواهید فرزندانتان نیز زبان انگلیسی بیاموزند، ما مهارتهای زبان را با شیوههای ساده و جذاب به آنها میآموزیم. بازی و فعالیتهای سرگرمکننده و آموزشهای زبان انگلیسی، باعث پیشرفت مهارتهای ارتباطی آنان خواهد شد.

 

بخش سوم : امکانات آموزشگاه

مشخصات و امکانات

اگر تمایل دارید لهجه آمریکایی را فرا بگیرید یا لهجه  با بریتانیایی برای آیلتس تمرین کنید، اساتید ما این نیاز شما را رفع خواهند کرد.

کلاسهای مدرن و مجهز

کلاسهای ما مجهز به انواع امکانات چندرسانه‎ای، از جمله کامپیوتر، پروژکتور بلندگو و وایت برد میباشد تا  زبانآموزان بتوانند تجربهای ملموس و واقعی در کلاس درس داشته باشد و مدرسان بتوانند انواع مواد آموزشی را برای آموزش بهتر به کار گیرند.

محیطی چندملیتی

زبان آموزان ما با تنوع بیش از 30 ملیت مختلف، محیطی چندزبانه و بینالمللی در آموزشگاه  Awesome به وجود آوردهاند.

وسایل ارتباطی پیشرفته

زبانآموزان میتوانند با استفاده از تجهیزات صوتی ـ تصویری پیشرفته و اینترنت، به پایگاه اطلاعات ما دسترسی پیدا کنند و به صورت آنلاین با دیگران ارتباط برقرار نمایند.

 

کتابخانه و کتابهایی با موضوعاتی جدید و متنوع

زبانآموزان میتوانند از کتابهای مفیدی در زمینههای مختلف شامل متن ساده، کتابهای مرجع، داستان کوتاه و کتابهای داستانی مصور استفاده کنند.

خدمات ما

1.       اینترنت رایگان؛

2.       اردوهای تفریحی ـ آموزشی رایگان؛

3.       بیمه پزشکی؛

4.       ثبت نام دورهها و آزمون آیلتس؛

5.       اخذ پذیرش دانشگاه به صورت رایگان؛

6.       استقبال از شما در فرودگاه؛

7.       ارائه خوابگاه مجهز به وسایل مورد نیاز شما؛

8.       اخذ ویزای دانشجویی؛

9.       افتتاح حساب بانکی.

 

بخش چهارم: خوابگاهها

خوابگاهها

آموزشگاه Awesome  در نزدیکی آموزشگاه، خوابگاههایی مجهز و مبله در اختیار زبانآموزان قرار میدهد و آنان میتوانند این مسافت را با چند دقیقه پیادهروی طی کنند. این خوابگاهها در منطقه ستاپک واقع شدهاند. برخی از امکانات اطراف آنها عبارتند از:

·         متروی وانگساماجو؛

·         بیمارستان کلمبیا؛

·         کلینیک درمانی؛

·         سوپر مارکت و مرکز خرید؛

·         بانک CIMB و May Bank؛

·         رستورانهای مختلف.

 

خوابگاههای دانشجویی از امکانات رفاهی زیر بهره‎مند هستند:


·         نگهبان 24 ساعته؛

·         پارکینگ سرپوشیدۀ ماشین؛

·         زمین بازی؛

·         باشگاه بدن سازی؛

·         استخر شنا؛

·         باربکیو؛

·         رستوران؛

·         نمازخانه.

 

خوابگاههای مؤسسه دو نوع معمولی و لوکس هستند و همگی آپارتمانهای 4 خوابه با اتاق نشیمن  و آشپزخانه هستند و تمام وسایل مورد نیاز زبان‎آموزان را در خود دارند؛ از جمله:


·         یخچال؛

·         گاز؛

·         ماشین لباسشویی؛

·         میز ناهارخوری؛

·         مبل؛

·         اینترنت پرسرعت و مودم وای فای؛

·         تلویزیون؛

·         کولر؛

·         پرده؛

·         میز مطالعه ؛

·         تخت یک نفره.

 

بخش پنجم :فعالیتهای آموزشگاه (اردوهای علمی-تفریحی)

معمولاً فعالیتهای آموزشگاه به دو صورت برگزار میگردد:

1-       فعالیتهای بیرون آموزشگاه:

این نوع فعالیتها به زبانآموزان کمک میکند تا کاربرد زبان در محیط واقعی را تجربه کنند و این روش به نوبۀ خود یادگیری در کلاس درس را به طرز چشمگیری بهبود میبخشد. هنگامی که زبانآموزان بیرون از مؤسسه و در هوای آزاد هستند، شور و اشتیاق در وجودشان آشکار است. صرفنظر از اینکه زبانآموزان متولد اینجا هستند یا اخیراً به کوالالامپور آمدهاند، تجربیات ارزشمندی از این نوع فعالیتها کسب میکنند و مطالبی که در کلاس درس فراگرفتهاند در ذهنشان تثبیت میشود. زبانآموزان باید از هر فرصتی برای بیرون رفتن و ارتباط با دنیای واقعی استفاده نمایند؛ از جمله: بازدید از دانشگاههای کوالالامپور: در این اردوهای رسمی، زبان آموزان میتوانند از نزدیک با جنبههای متفاوتیاز  دانشگاهها آشنا شوند که در هیچیک از سایتهای اینترنتی ذکر نشده است. آنان می‎توانند در طول روز از خوابگاهها، دانشکدهها، کتابخانه و محیط دانشگاه بازدید نمایند، با معاون دانشگاه ملاقات کنند و گواهی شرکت در جلسه بگیرند.

 

2-      فعالیتهای داخل آموزشگاه:

·         جلسه معارفه: هر ترم، ادارۀ روابط بینالملل، برنامههایی را برای آشنایی و راهنمایی دانشجویان تازهوارد برگزار مینماید و اطلاعات عمومی و جامعی در مورد آموزشگاه  Awesomeو امکانات آن در اختیار آنان قرار میدهد. این جلسه، فرصت خوبی برای آشنا شدن با زبانآموزان و دانشجویان تازه‎وارد است.

·         کلاسهای مهارتی: هدف از برگزاری این کلاسهای فوقبرنامۀ رایگان، کمک به زبانآموزان برای افزایش مهارتهای مکالمه، فراگیری واژگان و اصطلاحات کلیدی و گوش دادن به گفتگوهای دونفره و گروهی میباشد تا از این طریق، انگلیسی گفتاری را به سادگی درک کنند و با هنجارهای فرهنگی زبان انگلیسی بیشتر آشنا شوند.

 

 

 

 

 

 

کالج زبان AWESOME

 
 
آموزشگاه زبان  Awesome در پایتخت مالزی (کوالالامپور) واقع شده است و دورههای مختلف و متنوعی برای فراگیری زبان انگلیسی ارائه میدهد؛ از جمله: دورههای فشرده کوتاه مدت آموزش زبان انگلیسی و آمادگی آزمون آیلتس. همچنین دانش آموزان می‌توانند در آزمون اصلی آیلتس در آموزشگاه Awesome  شرکت کرده و بعد از 2 هفته نتیجه را دریافت نمایند. به علاوه، موقعیت جغرافیایی مناسب موسسه، به زبانآموزان این امکان را میدهد که به سادگی در شهر رفت و آمد کنند و از تمام جاذبههای زندگی در شهر کوالالامپور لذت ببرند. 
 

شما چگونه بهره‎مند خواهید شد؟

1.       پیشرفت چشمگیر در  یادگیری زبان انگلیسی با تمرینات فشرده و جذاب؛

2.       یادگیری تلفظ، گرامر و ساختار جمله، مکالمه درست و اصولی به زبان انگلیسی؛

3.       تسلط به نگارش زبان انگلیسی و مکاتبات اداری و متون علمی؛

4.       به دست آوردن اعتماد به نفس بیشتر در زندگی شخصی، دانشگاهی و حرفهای؛

5.       بهرهمندی از آموزش انگلیسی توسط اساتید باتجربه آمریکایی و انگلیسی؛

6.       آگاهی از فرهنگ و رسوم  مختلف در محیط بین المللی آموزشگاه زبان Awesome؛

7.       دوره های تضمینی آمادگی آیلتس و شرکت در آزمون در آموزشگاه؛

8.       بهره گیری از خوابگاه نزدیک به آموزشگاه؛

9.       اردوهای تفریحی همراه با اساتید آموزشگاه؛

10.    مشاوره و پذیرش رایگان از دانشگاههای مالزی

11.     ویزا و بیمه ی دانشجویی.

 

بخش دوم :  دوره ها

1)      دورههای فشرده زبان انگلیسی

این دورهها برای شیوایی و درستی کاربرد زبان انگلیسی با تقویت مهارتهای چهارگانه میباشد و سرفصل برنامۀ درسی، مهارت در خواندن، نوشتن، صحبت کردن و شنیدن است. در این دوره، به یادگیری تلفظ صحیح و گسترش دایره واژگان زبانآموزان نیز توجه میشود. زبانآموزان پس از آزمون تعیین سطح، در یکی از گروههای زیر قرار میگیرند (دورههای شامل 10 سطح سی روزه هستند).د

 

پیش نیاز

ساعات روزانه

مدت دوره

سطح

ـــــــ

4 ساعت

4 هفته دوشنبه تا جمعه

Beginner 1

Beginner1

4 ساعت

4 هفته دوشنبه تا جمعه

Beginner 2

Beginner2

4 ساعت

4 هفته دوشنبه تا جمعه

Elementary 1

Elementary1

4 ساعت

4 هفته دوشنبه تا جمعه

Elementary 2

Elementary2

4 ساعت

4 هفته دوشنبه تا جمعه

Pre-intermediate 1

Pre-intermediate1

4 ساعت

4 هفته دوشنبه تا جمعه

Pre-intermediate 2

Pre-intermediate2

4 ساعت

4 هفته دوشنبه تا جمعه

Intermediate 1

Intermediate1

4 ساعت

4 هفته دوشنبه تا جمعه

Intermediate 2

Intermediate2

4 ساعت

4 هفته دوشنبه تا جمعه

Intermediate 3

Intermediate3

4 ساعت

4 هفته دوشنبه تا جمعه

Advanced 1

Advance1

4 ساعت

4 هفته دوشنبه تا جمعه

Advanced 2

Intermediate 1

4 ساعت

4 هفته دوشنبه تا جمعه

IELTS  Preparation 1

IELTS  Preparation 1

4 ساعت

4 هفته دوشنبه تا جمعه

IELTS  Preparation 2

 

1)      دورههای آمادگی آزمون آیلتس

دورههای آمادگی برای آزمون آیلتس، شامل دروس فشردهای است که هدف از آن، تسلط بر چهار مهارت خواندن، نوشتن، صحبت کردن و شنیدن است تا داوطلبان بتوانند در آزمون آیلتس شرکت کنند. در این دوره، مهارتها و تکنیک های خاص آزمون آیلتس منطبق با کتابهای استاندارد کمبریج توسط اساتید با تجریه ی آمریکایی و انگلیسی تدریس می شود.  مدرک آیلتس برای کسانی که قصد ادامه تحصیل و یا کار در کشورهای انگلیسی زبان را دارند، ضروری است. تمام دانشگاهها، دانشکدهها و کارفرمایان در همه جای دنیا اعتبار این مدرک را به رسمیت می‎شناسند.

ویژگیهای دورۀ آیلتس در  Awesome

اساتید متخصص ما، به جزئیات و نکات مهم این آزمون مسلط هستند. ما متوجه این حقیقت هستیم که نمیتوان موارد امتحان را پیشبینی کرد؛ ولی ما روی احتمالات، جداولها و نمودارها، موضوعات نگارش و ... تمرکز میکنیم.

شاید بزرگترین مزیت شرکت در کلاسهای آمادگی آیلتس در Awesome امکان برگزاری آزمون اصلی در محل آموزشگاه باشد. بله؛ درست است. شما می‌توانید به راحتی پس از پایان دوره‌های آمادگی، در سالن آیلتس آموزشگاه حاضر شوید و در حضور نمایندگان رسمی موسسه IDP  مهارتهای چهارگانه آیلتس را امتحان دهید. داوطلبان این آموزشگاه، با بهره‌مندی از این فرصت استثنایی و با اطمینان و اعتماد به نفس کامل در جلسه آزمون حاضر می‌شوند و ـ بر خلاف داوطلبان دیگر آموزشگاهها ـ لازم نیست به دنبال مرکز برگزاری آزمون بگردند یا به دلیل ناآشنا بودن محیط آزمون، دچار استرس و آشفتگی روحی شوند؛ و همین امر تاثیر بسزایی در عملکرد و نتیجۀ آزمون خواهد داشت.  

مشاورۀ رایگان

ما به شما در مورد ساختار آزمون، پیشنیازهای  ورود به دانشگاه و نمرات آزمون  آیلتس  به طور رایگان مشاوره میدهیم و برای ثبتنام در آزمون  یاریتان خواهیم نمود. اساتید متخصص ما علاوه بر کتابهای درسی، از موارد مختلفی برای آموزش بهتر و مؤثرتر استفاده میکنند تا به تمام جزئیات و موارد آزمون مسلط شوید.

توجه: دانشگاههای بینالمللی مالزی که درسهایشان به زبان انگلیسی تدریس میشود، مدرک آیلتس دانشگاهی (آکادمیک) را حداقل با نمره 6 میپذیرند.

2)      دورههای تابستانه:

اگر میخواهید همزمان با تحصیل و زبانآموزی، از زیباییهای خیرهکنندۀ مالزی و طبیعت استواییِ آن لذت ببرید، آموزشگاه Awesome راه حلی برایتان دارد: دورههای تفریحی ـ آموزشی. شما میتوانید دورۀ کوتاهمدت دو هفتهای یا سهماهه را با توجه به تمایلتان انتخاب کنید. بدین صورت، فرصت زیادی دارید تا از مکانهای دیدنی و جاذبههای طبیعی کوالالامپور دیدن کنید و در شهر به تنهایی گردش کنید. اگر مایل باشید، برنامه‎ریزی آموزشی و تفریحی خود را به آموزشگاه بسپارید تا وقت کافی برای تفریح و کلاسهای آموزشی داشته باشید.

3)      زبان برای کودکان : فرشتههای کوچک Awesome

اگر شما به عنوان پدر و مادری آگاه میخواهید فرزندانتان نیز زبان انگلیسی بیاموزند، ما مهارتهای زبان را با شیوههای ساده و جذاب به آنها میآموزیم. بازی و فعالیتهای سرگرمکننده و آموزشهای زبان انگلیسی، باعث پیشرفت مهارتهای ارتباطی آنان خواهد شد.

 

بخش سوم : امکانات آموزشگاه

مشخصات و امکانات

اگر تمایل دارید لهجه آمریکایی را فرا بگیرید یا لهجه  با بریتانیایی برای آیلتس تمرین کنید، اساتید ما این نیاز شما را رفع خواهند کرد.

کلاسهای مدرن و مجهز

کلاسهای ما مجهز به انواع امکانات چندرسانه‎ای، از جمله کامپیوتر، پروژکتور بلندگو و وایت برد میباشد تا  زبانآموزان بتوانند تجربهای ملموس و واقعی در کلاس درس داشته باشد و مدرسان بتوانند انواع مواد آموزشی را برای آموزش بهتر به کار گیرند.

محیطی چندملیتی

زبان آموزان ما با تنوع بیش از 30 ملیت مختلف، محیطی چندزبانه و بینالمللی در آموزشگاه  Awesome به وجود آوردهاند.

وسایل ارتباطی پیشرفته

زبانآموزان میتوانند با استفاده از تجهیزات صوتی ـ تصویری پیشرفته و اینترنت، به پایگاه اطلاعات ما دسترسی پیدا کنند و به صورت آنلاین با دیگران ارتباط برقرار نمایند.

 

کتابخانه و کتابهایی با موضوعاتی جدید و متنوع

زبانآموزان میتوانند از کتابهای مفیدی در زمینههای مختلف شامل متن ساده، کتابهای مرجع، داستان کوتاه و کتابهای داستانی مصور استفاده کنند.

خدمات ما

1.       اینترنت رایگان؛

2.       اردوهای تفریحی ـ آموزشی رایگان؛

3.       بیمه پزشکی؛

4.       ثبت نام دورهها و آزمون آیلتس؛

5.       اخذ پذیرش دانشگاه به صورت رایگان؛

6.       استقبال از شما در فرودگاه؛

7.       ارائه خوابگاه مجهز به وسایل مورد نیاز شما؛

8.       اخذ ویزای دانشجویی؛

9.       افتتاح حساب بانکی.

 

بخش چهارم: خوابگاهها

خوابگاهها

آموزشگاه Awesome  در نزدیکی آموزشگاه، خوابگاههایی مجهز و مبله در اختیار زبانآموزان قرار میدهد و آنان میتوانند این مسافت را با چند دقیقه پیادهروی طی کنند. این خوابگاهها در منطقه ستاپک واقع شدهاند. برخی از امکانات اطراف آنها عبارتند از:

·         متروی وانگساماجو؛

·         بیمارستان کلمبیا؛

·         کلینیک درمانی؛

·         سوپر مارکت و مرکز خرید؛

·         بانک CIMB و May Bank؛

·         رستورانهای مختلف.

 

خوابگاههای دانشجویی از امکانات رفاهی زیر بهره‎مند هستند:


·         نگهبان 24 ساعته؛

·         پارکینگ سرپوشیدۀ ماشین؛

·         زمین بازی؛

·         باشگاه بدن سازی؛

·         استخر شنا؛

·         باربکیو؛

·         رستوران؛

·         نمازخانه.

 

خوابگاههای مؤسسه دو نوع معمولی و لوکس هستند و همگی آپارتمانهای 4 خوابه با اتاق نشیمن  و آشپزخانه هستند و تمام وسایل مورد نیاز زبان‎آموزان را در خود دارند؛ از جمله:


·         یخچال؛

·         گاز؛

·         ماشین لباسشویی؛

·         میز ناهارخوری؛

·         مبل؛

·         اینترنت پرسرعت و مودم وای فای؛

·         تلویزیون؛

·         کولر؛

·         پرده؛

·         میز مطالعه ؛

·         تخت یک نفره.

 

بخش پنجم :فعالیتهای آموزشگاه (اردوهای علمی-تفریحی)

معمولاً فعالیتهای آموزشگاه به دو صورت برگزار میگردد:

1-       فعالیتهای بیرون آموزشگاه:

این نوع فعالیتها به زبانآموزان کمک میکند تا کاربرد زبان در محیط واقعی را تجربه کنند و این روش به نوبۀ خود یادگیری در کلاس درس را به طرز چشمگیری بهبود میبخشد. هنگامی که زبانآموزان بیرون از مؤسسه و در هوای آزاد هستند، شور و اشتیاق در وجودشان آشکار است. صرفنظر از اینکه زبانآموزان متولد اینجا هستند یا اخیراً به کوالالامپور آمدهاند، تجربیات ارزشمندی از این نوع فعالیتها کسب میکنند و مطالبی که در کلاس درس فراگرفتهاند در ذهنشان تثبیت میشود. زبانآموزان باید از هر فرصتی برای بیرون رفتن و ارتباط با دنیای واقعی استفاده نمایند؛ از جمله: بازدید از دانشگاههای کوالالامپور: در این اردوهای رسمی، زبان آموزان میتوانند از نزدیک با جنبههای متفاوتیاز  دانشگاهها آشنا شوند که در هیچیک از سایتهای اینترنتی ذکر نشده است. آنان می‎توانند در طول روز از خوابگاهها، دانشکدهها، کتابخانه و محیط دانشگاه بازدید نمایند، با معاون دانشگاه ملاقات کنند و گواهی شرکت در جلسه بگیرند.

 

2-      فعالیتهای داخل آموزشگاه:

·         جلسه معارفه: هر ترم، ادارۀ روابط بینالملل، برنامههایی را برای آشنایی و راهنمایی دانشجویان تازهوارد برگزار مینماید و اطلاعات عمومی و جامعی در مورد آموزشگاه  Awesomeو امکانات آن در اختیار آنان قرار میدهد. این جلسه، فرصت خوبی برای آشنا شدن با زبانآموزان و دانشجویان تازه‎وارد است.

·         کلاسهای مهارتی: هدف از برگزاری این کلاسهای فوقبرنامۀ رایگان، کمک به زبانآموزان برای افزایش مهارتهای مکالمه، فراگیری واژگان و اصطلاحات کلیدی و گوش دادن به گفتگوهای دونفره و گروهی میباشد تا از این طریق، انگلیسی گفتاری را به سادگی درک کنند و با هنجارهای فرهنگی زبان انگلیسی بیشتر آشنا شوند.

 

 

 

 

 
طبق قانون کپی رایت جمهوری اسلامی ایران کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به مدیر آن می باشد.
123movies