گروه مشاوره شریف Sharif Consulting group SDN BHD ارائه گر کلیه خدمات مربوط به کشور مالزی به شما عزیزان می باشد

گروه مشاوره شریف Sharif Consulting group SDN BHD ارائه گر کلیه خدمات مربوط به کشور مالزی به شما عزیزان می باشد

ثبت نام كاربر ورود به سايت

https://paperio-live.com

https://agario.red

rolex replica

https://naughtyworms.com


 جستجو

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 

 

 

     

دوره های تابستانی کالج زبان EMS
 
 
 

 

برنامه کمپ تابستانی

(برنامه ۱ ماهه سال 1398)

 

خرداد , تیر , مرداد

 
 هر ساله، در فصل تابستان مالزی کشوری که در جنوب شرقی‌ آسیا قرار گرفته میزبان بسیاری از توریست‌ها و دانش آموزان از نقاط مختلف جهان می‌‌باشد. مالزی به عنوان کشوری با فرهنگ‌های متنوع و برخورداری از محیطی‌ انگلیسی زبان این کشور را به مقصدی بی‌ نظیر برای دانش آموزنی که علاقمند به فراگیری و پیشرفت زبان انگلیسی هستند تبدیل ساخته. مرکز زبان EMS بیش از یک دهه است که در زمینه آموزش زبان پیشرو و فعال می‌‌باشد. تیمی از کارشناسان و اساتید متخصص و با تجربه و واجد الشرایط که از اقسا نقاط دنیا گرد هم آمده‌اند که برای دانش آموزان ملل مختلف و با فرهنگهای گوناگون محیطی‌ فوق‌العاده  و فراموش نشدنی‌ را خلق کنند.
هر ساله در فصل تابستان، مرکز زبان EMS میزبان دانش آموزانی از نقاط مختلف دنیا مثل روسیه، قزاقستان، ژاپن، کره، ایران، عربستان و سایر کشورها می‌‌باشد . این محیط با وجود دانش آموزان  و معلمان چند ملیتی با فرهنگ‌های متنوع  به دانش آموزان این امکان را می‌‌دهد که زبان را در محیطی‌ دوستانه و با استانداردهای بالای آموزشی فرا بگیرند که این موضوع باعث پیشرفت زبان دانش آموزان به بهترین شکل ممکن می‌‌شود و پیشزمینه به وجود آمدن موقعیتهای شغلی‌ و ارتقا سطح علمی‌ آنها در آینده می‌‌شود.
 

تاریخ شروع دوره ها:

مرکز زبان EMS برای کمپ‌های تابستانی در سال 1397 سه‌ تاریخ ورودی متفاوت دارد (ژوئن،ژولای،آگوست). از دانش آموزان عزیز اکیدا تقاضا می‌‌شود 15-30 روز قبل از شروع هر دوره ثبت نام به عمل آورند.

 

شرح برنامه کمپ : 

 • *        دوره يک ماهه
 • *        برگزاری روزانه ۶ ساعت کلاس تخصصی زبان انگليسی
 • *        مدرک مربوط به هر دوره در مرحله پایان دوره به دانش آموز اهدا خواهد شد
 • *        ارائه خوابگاه به دانشجویان دوره‌های تابستانی در مدت اقامت (هتل ۵ ستاره و‌ ۳ ستاره)
 • *        صبحانه و ناهار روزانه
 • *        یک عدد تی شرت با لوگو سامر کمپ مرکز زبان ای ام اس به دانش آموز اهدا می شود.
 • *        ارائه یک عدد سیم کارت مالزی به هر دانش آموز جهت تماس با خانواده
 • *        ترانسفر فرودگاهی  (رفت و برگشت )
 • *        برگزاری جشن فارغ التحصیلی
 • *        برگزاری کارگاه آموزشی در دانشگاه همراه با ارائه مدرک پایان دوره
 • *        سفر به جزیره‌ لنکاوی برای ۳ روز و ۲ شب
 • *        سفر یک روزه به بلندیهای گنتینگ
 • *        تور یک روزه درون شهری کوالا لامپور و بازدید از باغ وحش بین‌المللی مالزی
 • *        سفر به شهر پوتراجایا
 • *        سفر یک روزه به پارک آبی سانوی لا گون ( ‪Sunway Lagoon)
 • *        سفر نیم روزی به رستوران تئاتر سالوما , به همراه اجرای زنده و شام 
 • *        سفر به شهر ملاکا
 
برنامه ورودی خرداد:
 
 
برنامه ورودی تیر:   
  
 
برنامه ورودی مرداد:
  
 
خوابگاه:
همه دانش آموزان در اتاق‌های تک نفره ، مبله مستقر می‌‌شوند و هر اتاق دارای حمام و دستشویی مستقل می‌‌باشد.همچنین برای همهٔ اتاق‌ها سرویس نظافت در نظر گرفته شده و شایان ذکر است که کّل مجموعه ۲۴ ساعته تحت نظارت نگهبانی می‌‌باشد. دانش آموزان جهت رفتن به مرکز زبان EMS می‌‌توانند از حمل و نقل عمومی استفاده کنند ( ترن LRT  )که حدودا 15 دقیقه به طول می‌‌انجامد. استفاده از خوابگاه یک روز قبل از شروع هر دوره امکانپذیر می‌‌باشد و دانش آموز می‌‌تواند تا 1 روز بد از اتمام دوره در خوابگاه استقرار داشته باشد.
 
قوانین و شرایط خوابگاه : 
 • آقامت در هتل آپارتمان 3 و 5 ستاره
 • سکونت 2 دانش آموز در هر آپارتمان
 • اتاق های تک نفره با سرویس بهداشتی جداگانه
 • استعمال دخانیات ممنوع می باشد
 • سرویس نظافت هفتگی
 • استفاده از استخر شنا با در نظر گرفتن قوانین
 • استفاده از باشگاه و امکانات با در نظر گرفتن قوانین

 

هزینه ها:

 

v       پکيج کلاسيک (هتل ۳ ستاره)/ ۷۳۰۰ رينگيت مالزی

v       پکيج پلاتينيوم(هتل ۵ ستاره)/ ۸۷۵۰ رينگيت مالزی

v       پکیج گروهی (هتل۵ستاره)/ ۷۴۰۰ رينگيت مالزی

v       پکیج پایه ای بدون صبحانه و خوابگاه / ۵۵۰۰ رينگيت مالزی

 

Ø       جهت رزرو‌، متقاضی بايد مبلغ ۱۰۰۰ رينگيت مالزی پرداخت کند که در انتها از مبلغ کل کسر خواهد شد.

 

تخفيف ويژه برای متقاضيانی که تا تاريخ ۱۱ فروردين ثبت نام‌کنند :

v       پکيج کلاسيک‌(هتل۳ ستاره)/ ۶۰۰ رينگيت مالزی

v       پکيج پلاتينيوم (هتل۵ستاره)/ ۸۵۰ رينگيت مالزی

   v   پکیج گروهی (هتل۵ستاره)/ ۸۰۰ رينگيت مالزی

 
 
 
 
 
وعده‌های غذایی :
مرکز زبان EMS برای دانش آموزان روزانه در مرکز زبان یا خوابگاه  صبحانه فراهم خواهد کرد. دانش آموزان جهت صرف ناهار می‌‌توانند در محوطه  EMS  غذاهای گوناگون را از نقاط مختلف دنیا تجربه کنند. لطفا مد نظر داشته باشید مرکز زبان EMS مسئولیتی در قبال ارائه شام به دانش آموزان نخواهد داشت.
 
سفر و فعالیتها:
از آنجائیکه برای مرکز زبان EMS سرگرمی و شادی دانش آموزان اهمیت ویژه‌ای دارد ، برای آنها سفر‌هایی‌ را طراحی کرده ایم که مطمئن شویم دانش آموزان حداکثر استفاده از کلاس‌های انگلیسی و حداکثر لذت را از این دوره‌ها در محیطی‌ شاد و سرگرم کننده ببرند.
 
شرح سفرها و فعالیت‌ها:
 
·         یک سفر به جزیره‌ لنکاوی و یا پانکور برای ۳ روز و ۲ شب
·         یک سفر یک روزه به بلندیهای گنتینگ هایلند
·         یک تور یک روزه درون شهری کوالا لامپور و بازدید از باغ وحش بین المللی مالزی
·         یک سفر یک روزه و تور تفریحی ورزشی در مجتمع ساحلی پورت دیکسون
·         یک سفر یک روزه به پوتراجایا
·         یک سفر یک روزه به پارک آبی سانوی لا گون  ( Sunway Lagoon)
 
اطلاعات بیشتر درباره سفرها و فعالیتها
جزیره‌ لنکاوی:
یکی‌ از مجمع الجزایر متشکل از ۹۹ جزیره‌ است که در ۳۰ کیلومتر نوار ساحلی غربی مالزی قرار گرفته. این جزیره‌ به عنوان یکی‌ از معروفترین و شناخته شده‌ترین سواحل مالزی می‌‌باشد و ترکیبی‌ از جاذبه‌های تاریخی‌ و سایتهای  بی‌ نظیر غواصی و دارای مراکز خرید با قیمت‌های مناسب می‌‌باشد. این جزیره‌ منطقه آزاد همانند نگینی است در مرکز دریا. سواحل بکر لنکاوی که در دنیا به عنوان یکی‌ از بهترین سواحل شناخته شده و توسط جاده‌ها و مسیرهای فراوان به اسانی‌ به مکان‌های توریستی و تاریخی‌ دستیابی دارد ، و برای آنهایی که تمایل به کرایه وسیله نقلیه دارند این امکان را فراهم می‌‌کند که به اسانی‌ تمام این نقاط را ببینند. به بازدیدکنندگان توسعه می‌‌شود که قبل از ترک این جزیره‌ زیبا بعضی‌ از نقاط آن را حتما ببینند.
دانش آموزان توسط اتوبوس و قایق تفریحی از کوالا لامپور به جزیره‌ سفری به یاد ماندنی را تجربه خواهند کرد. EMS برای دانش آموزان محل اقامت و راهنما را هماهنگ کرده و دانش آموزان در جزیره‌ می‌‌توانند از همهٔ امکانات سرگرم کننده و بازی‌ها‌ی آبی لذت ببرند.
 
 
جزیره‌ پانکور:
جزیره‌ پانکور با داشتن تلفیقی زیبا از خانه‌های ماهیگیری و هتل‌ها و ریزرت‌ها مکانی آسوده و دلپذیر برای توریست‌ها می‌‌باشد . این جزیره‌ به گردشگرها این فرصت استثنایی‌ را می‌‌دهد که در کنار ماهیگیر‌ها با سبک زندگی‌ آنها اشنا شوند و به راحتی‌ از سواحل و امکانات ریزرت‌ها بهره‌مند شوند.
دانش آموزان توسط اتوبوس و قایق تفریحی از کوالا لامپور به جزیره‌ سفری به یاد ماندنی را تجربه خواهند کرد. EMS برای دانش آموزان محل اقامت و راهنما را هماهنگ کرده و دانش آموزان در جزیره‌ می‌‌توانند از همهٔ امکانات سرگرم کننده و بازی‌ها‌ی آبی لذت ببرند.
 
 
بلندیهای گنتینگ هایلند:
گنتینگ به عنوان یک ایستگاه کوهستانی در مالزی شناخته شده ، این منطقه کوهستانی در مالزی مکانی تفریحی  در نزدیکی‌ کوالا لامپور است که به سبک لاس وگاس آسیایی ساخته شده. شهرت گنتینگ به کازینو و زندگی‌ شبانه‌ و هتل‌های مجلل می‌‌باشد، مانند هتل  First World Hotel  که در سال ۲۰۰۶ در کتاب گینس اسم آن به عنوان بزرگترین هتل دنیا ثبت شده. این مکان در منطقه‌ای به وسعت ۲۸ هکتار از زمینهای جنگلی‌ و صخره‌ای به همراه معبد Chin Swee در بلندیهای گنتینگ واقع شده.
دانش آموزان می‌‌توانند از سوار شدن تله کابین در این منطقه نهایت لذت را ببرند.شایان ذکر است که این تله کابین به عنوان بلندترین و طولانی‌ترین تله کابین در آسیا شناخته شده، در مسیر قبل از رسیدن به گنتینگ دانش آموزان به بازدید از معبد هندوها برده خواهند شد که بلندترین مجسمه کریشنا (یکی‌ از خدایان هندوها) در آنجا واقع شده
 
 
گردش درون شهری کوالالامپور:
در گردش درون شهری دانش آموزان فرصت بازدید از کاخ پادشاه مالزی، میدان استقلال و باغ وحش  مالزی را خواهند داشت.
 
 
پورت دیکسون:
پورت دیکسون یک منطقه گردشی ساحلی در ناحیه نگری سمبیلن در مالزی میباشد که در فاصله نود کیلومتری از جنوب کوالا لامپور و سی کیلومتری سرمبان واقع شده. این منطقه در بین افراد بومی و محلی به "پیدی" شهرت دارد و این مکان تفریحی و توریستی محبوب از کوالا لامپور و سنگاپور به راحتی توسط بزرگراها قابل دسترسی میباشد. ریزورت پورت دیکسون جایی است که شما فارغ از استرس و فشارهای زندگی روزمره حس جدیدی را تجربه خواهید کرد که متناسب با خدمات و مهمان نوازی گرم گردشگری مالزی میباشد و شما در این ریزورت احساس خواهید کرد که در حال سواری کردن بر اسبی در آمریکا هستید و همانند کابویی در حال تاختن در مراتع و چراهگاها هستید.شما مفهوم واقعی تعطیلات را در این ریزورت ۳۲هکتاری که در منطقه بکر ساحلی واقع شده تجربه خواهید کرد، در این ریزورت امکان انجام فعالیتهای ورزشی و هیجان انگیزی وجود دارد که برای شما یک روز فراموش نشدنی را رقم خواهد زد
 
 
پوتراجایا :
پوتراجایا به عنوان یکی‌ از دو شهر تحت پروژه‌های چند رسانه‌ای دالانی دنیا شناخته می‌‌شود. این شهر در مساحتی به اندازه ۱۵ در ۵۰ کیلومتر واقع شده که در آن شرکت‌هایی‌ با فناوری پیشرفته قرار دارند که پیش بینی‌ می‌‌شود مالزی را به نسخه‌ای از Silicon Valley کالیفرنیا تبدیل می‌‌کند. اجزا تشکیل دهنده این دالان ( سایبر جایا، مرکز کوالا لامپور، فرودگاه بین المللی کوالا لامپور و پوتراجایا ) با استفاده از تکنولوژی شبکه فیبر نوری قادر به ارتباطات کامپوتری با سرعت بسیار بالا خواهند بود.دانش آموزان در بازدید از شهر پوتراجایا ضمن سفر با کشتی کروز بر روی دریاچه پوتراجایا قادر خواهند بود از مسجد بسیار زیبای پوترا و سایر دیدنیهای زیبای این منطقه دیدن کنند.
  
سانوی لاگون  ( Sunway Lagoon ):
به همه بازدیدکنندگان چه بزرگسالان و کودکان این امکان را می‌‌دهد که از امکانات تفریحی و سرگرم کننده این مجموعه که بالغ بر ۸۰ بازی و سرگرمی گوناگون را که در مساحتی ۸۸ هکتاری در خود جای داده نهایت استفاده و لذت را ببرند.
شما می‌‌توانید مجموعه‌ای فوق‌العاده از بازی‌ها‌ی آبی را تجربه کنید و همچنین می‌‌توانید از حیا‌ت وحش و حیواناتی که در آنجا نگهداری می‌‌شوند دیدن کنید.
در این مجموعه بسیاری دیگر از بازیهایی است که در محیط پارک بازی آن می‌‌باشد و نهایت هیجان را به شما منتقل می‌‌کند. هر آن چیزی که در تخیلات شما نمی‌گنجد را می‌‌توانید در سانوی لاگون تجربه کنید. این مکان تا کنون میزبان بعضی‌ از بزرگترین رویداد‌های موسیقی دنیا از جمله جشن Arthur Day  و MTV World Stage بوده.
تا کنون سانوی لاگون جوایز بین‌المللی و افتخارات متعددی کسب کرده که از جمله آنها می‌‌توان به بهترین پارک آبی آسیا ، بهترین جاذبه پارک‌ها توسط موسسه ( IAAPA ) اشاره کرد. در یک کلام سانوی لاگون مقصدی  با سرگرمیها و جاذبه‌های نامحدود می‌‌باشد.
 
 
قوانین و شرایط EMS :
1. برنامه و نرخ شهریه فقط در تاریخهای اعلام شده اعتبار دارند
2. شما موظف به ارائه و تأیید تمام اطلاعات لازم می‌‌باشید، این اطلاعات شامل  جزئیات بلیت رفت و برگشت و نام کامل فردی که به تور می‌پیوندد می‌‌باشد
3. مرکز زبان EMS  اجازه دارد تا از پذیرفتن افراد بیمار جسمی‌ و عقلی خود داری کند
4. مرکز زبان EMS اجازه دارد تا در صورت به وجود آمدن هر گونه آسیب که منجر به خسارت مالی توسط دانش آموز شود، از دانش آموز به صورت نقدی خسارت را دریافت کند
5. مرکز زبان EMS اجازه اخراج دانش آموزانی که اقدام به انجام کار غیر قانونی  کنند را دارد. 6.دانش آموز خاطی‌ موظف است که ساختمان موسسه و خوابگاه را در کوتاهترین زمان ممکن ترک کرده و تمام مسٔولیتها بر عهده خود دانش آموز خواهد بود
7. تمام شرایط و قوانین تا پایان دوره اعتبار دارد
8. اجازه کتبی‌ از والدین یا قیم  برای حضور در دوره برای دانش آموزان زیر ۱۸ سال الزامی است
9. دانش آموزان در صورت علاقه به شرکت در دوره باید مبلغ 1000 رینگت را 15-30 روز قبل از شروع دوره مورد نظر به مرکز زبان EMS پرداخت کنند
10. در صورت عدم تمایل به شرکت در دوره، مبلغ 1000 رینگت قابل بازگشت نخواهد بود
 
 
 
 

 

 

 
 

 

 

     

دوره های تابستانی کالج زبان EMS
 
 
 

 

برنامه کمپ تابستانی

(برنامه ۱ ماهه سال 1398)

 

خرداد , تیر , مرداد

 
 هر ساله، در فصل تابستان مالزی کشوری که در جنوب شرقی‌ آسیا قرار گرفته میزبان بسیاری از توریست‌ها و دانش آموزان از نقاط مختلف جهان می‌‌باشد. مالزی به عنوان کشوری با فرهنگ‌های متنوع و برخورداری از محیطی‌ انگلیسی زبان این کشور را به مقصدی بی‌ نظیر برای دانش آموزنی که علاقمند به فراگیری و پیشرفت زبان انگلیسی هستند تبدیل ساخته. مرکز زبان EMS بیش از یک دهه است که در زمینه آموزش زبان پیشرو و فعال می‌‌باشد. تیمی از کارشناسان و اساتید متخصص و با تجربه و واجد الشرایط که از اقسا نقاط دنیا گرد هم آمده‌اند که برای دانش آموزان ملل مختلف و با فرهنگهای گوناگون محیطی‌ فوق‌العاده  و فراموش نشدنی‌ را خلق کنند.
هر ساله در فصل تابستان، مرکز زبان EMS میزبان دانش آموزانی از نقاط مختلف دنیا مثل روسیه، قزاقستان، ژاپن، کره، ایران، عربستان و سایر کشورها می‌‌باشد . این محیط با وجود دانش آموزان  و معلمان چند ملیتی با فرهنگ‌های متنوع  به دانش آموزان این امکان را می‌‌دهد که زبان را در محیطی‌ دوستانه و با استانداردهای بالای آموزشی فرا بگیرند که این موضوع باعث پیشرفت زبان دانش آموزان به بهترین شکل ممکن می‌‌شود و پیشزمینه به وجود آمدن موقعیتهای شغلی‌ و ارتقا سطح علمی‌ آنها در آینده می‌‌شود.
 

تاریخ شروع دوره ها:

مرکز زبان EMS برای کمپ‌های تابستانی در سال 1397 سه‌ تاریخ ورودی متفاوت دارد (ژوئن،ژولای،آگوست). از دانش آموزان عزیز اکیدا تقاضا می‌‌شود 15-30 روز قبل از شروع هر دوره ثبت نام به عمل آورند.

 

شرح برنامه کمپ : 

 • *        دوره يک ماهه
 • *        برگزاری روزانه ۶ ساعت کلاس تخصصی زبان انگليسی
 • *        مدرک مربوط به هر دوره در مرحله پایان دوره به دانش آموز اهدا خواهد شد
 • *        ارائه خوابگاه به دانشجویان دوره‌های تابستانی در مدت اقامت (هتل ۵ ستاره و‌ ۳ ستاره)
 • *        صبحانه و ناهار روزانه
 • *        یک عدد تی شرت با لوگو سامر کمپ مرکز زبان ای ام اس به دانش آموز اهدا می شود.
 • *        ارائه یک عدد سیم کارت مالزی به هر دانش آموز جهت تماس با خانواده
 • *        ترانسفر فرودگاهی  (رفت و برگشت )
 • *        برگزاری جشن فارغ التحصیلی
 • *        برگزاری کارگاه آموزشی در دانشگاه همراه با ارائه مدرک پایان دوره
 • *        سفر به جزیره‌ لنکاوی برای ۳ روز و ۲ شب
 • *        سفر یک روزه به بلندیهای گنتینگ
 • *        تور یک روزه درون شهری کوالا لامپور و بازدید از باغ وحش بین‌المللی مالزی
 • *        سفر به شهر پوتراجایا
 • *        سفر یک روزه به پارک آبی سانوی لا گون ( ‪Sunway Lagoon)
 • *        سفر نیم روزی به رستوران تئاتر سالوما , به همراه اجرای زنده و شام 
 • *        سفر به شهر ملاکا
 
برنامه ورودی خرداد:
 
 
برنامه ورودی تیر:   
  
 
برنامه ورودی مرداد:
  
 
خوابگاه:
همه دانش آموزان در اتاق‌های تک نفره ، مبله مستقر می‌‌شوند و هر اتاق دارای حمام و دستشویی مستقل می‌‌باشد.همچنین برای همهٔ اتاق‌ها سرویس نظافت در نظر گرفته شده و شایان ذکر است که کّل مجموعه ۲۴ ساعته تحت نظارت نگهبانی می‌‌باشد. دانش آموزان جهت رفتن به مرکز زبان EMS می‌‌توانند از حمل و نقل عمومی استفاده کنند ( ترن LRT  )که حدودا 15 دقیقه به طول می‌‌انجامد. استفاده از خوابگاه یک روز قبل از شروع هر دوره امکانپذیر می‌‌باشد و دانش آموز می‌‌تواند تا 1 روز بد از اتمام دوره در خوابگاه استقرار داشته باشد.
 
قوانین و شرایط خوابگاه : 
 • آقامت در هتل آپارتمان 3 و 5 ستاره
 • سکونت 2 دانش آموز در هر آپارتمان
 • اتاق های تک نفره با سرویس بهداشتی جداگانه
 • استعمال دخانیات ممنوع می باشد
 • سرویس نظافت هفتگی
 • استفاده از استخر شنا با در نظر گرفتن قوانین
 • استفاده از باشگاه و امکانات با در نظر گرفتن قوانین

 

هزینه ها:

 

v       پکيج کلاسيک (هتل ۳ ستاره)/ ۷۳۰۰ رينگيت مالزی

v       پکيج پلاتينيوم(هتل ۵ ستاره)/ ۸۷۵۰ رينگيت مالزی

v       پکیج گروهی (هتل۵ستاره)/ ۷۴۰۰ رينگيت مالزی

v       پکیج پایه ای بدون صبحانه و خوابگاه / ۵۵۰۰ رينگيت مالزی

 

Ø       جهت رزرو‌، متقاضی بايد مبلغ ۱۰۰۰ رينگيت مالزی پرداخت کند که در انتها از مبلغ کل کسر خواهد شد.

 

تخفيف ويژه برای متقاضيانی که تا تاريخ ۱۱ فروردين ثبت نام‌کنند :

v       پکيج کلاسيک‌(هتل۳ ستاره)/ ۶۰۰ رينگيت مالزی

v       پکيج پلاتينيوم (هتل۵ستاره)/ ۸۵۰ رينگيت مالزی

   v   پکیج گروهی (هتل۵ستاره)/ ۸۰۰ رينگيت مالزی

 
 
 
 
 
وعده‌های غذایی :
مرکز زبان EMS برای دانش آموزان روزانه در مرکز زبان یا خوابگاه  صبحانه فراهم خواهد کرد. دانش آموزان جهت صرف ناهار می‌‌توانند در محوطه  EMS  غذاهای گوناگون را از نقاط مختلف دنیا تجربه کنند. لطفا مد نظر داشته باشید مرکز زبان EMS مسئولیتی در قبال ارائه شام به دانش آموزان نخواهد داشت.
 
سفر و فعالیتها:
از آنجائیکه برای مرکز زبان EMS سرگرمی و شادی دانش آموزان اهمیت ویژه‌ای دارد ، برای آنها سفر‌هایی‌ را طراحی کرده ایم که مطمئن شویم دانش آموزان حداکثر استفاده از کلاس‌های انگلیسی و حداکثر لذت را از این دوره‌ها در محیطی‌ شاد و سرگرم کننده ببرند.
 
شرح سفرها و فعالیت‌ها:
 
·         یک سفر به جزیره‌ لنکاوی و یا پانکور برای ۳ روز و ۲ شب
·         یک سفر یک روزه به بلندیهای گنتینگ هایلند
·         یک تور یک روزه درون شهری کوالا لامپور و بازدید از باغ وحش بین المللی مالزی
·         یک سفر یک روزه و تور تفریحی ورزشی در مجتمع ساحلی پورت دیکسون
·         یک سفر یک روزه به پوتراجایا
·         یک سفر یک روزه به پارک آبی سانوی لا گون  ( Sunway Lagoon)
 
اطلاعات بیشتر درباره سفرها و فعالیتها
جزیره‌ لنکاوی:
یکی‌ از مجمع الجزایر متشکل از ۹۹ جزیره‌ است که در ۳۰ کیلومتر نوار ساحلی غربی مالزی قرار گرفته. این جزیره‌ به عنوان یکی‌ از معروفترین و شناخته شده‌ترین سواحل مالزی می‌‌باشد و ترکیبی‌ از جاذبه‌های تاریخی‌ و سایتهای  بی‌ نظیر غواصی و دارای مراکز خرید با قیمت‌های مناسب می‌‌باشد. این جزیره‌ منطقه آزاد همانند نگینی است در مرکز دریا. سواحل بکر لنکاوی که در دنیا به عنوان یکی‌ از بهترین سواحل شناخته شده و توسط جاده‌ها و مسیرهای فراوان به اسانی‌ به مکان‌های توریستی و تاریخی‌ دستیابی دارد ، و برای آنهایی که تمایل به کرایه وسیله نقلیه دارند این امکان را فراهم می‌‌کند که به اسانی‌ تمام این نقاط را ببینند. به بازدیدکنندگان توسعه می‌‌شود که قبل از ترک این جزیره‌ زیبا بعضی‌ از نقاط آن را حتما ببینند.
دانش آموزان توسط اتوبوس و قایق تفریحی از کوالا لامپور به جزیره‌ سفری به یاد ماندنی را تجربه خواهند کرد. EMS برای دانش آموزان محل اقامت و راهنما را هماهنگ کرده و دانش آموزان در جزیره‌ می‌‌توانند از همهٔ امکانات سرگرم کننده و بازی‌ها‌ی آبی لذت ببرند.
 
 
جزیره‌ پانکور:
جزیره‌ پانکور با داشتن تلفیقی زیبا از خانه‌های ماهیگیری و هتل‌ها و ریزرت‌ها مکانی آسوده و دلپذیر برای توریست‌ها می‌‌باشد . این جزیره‌ به گردشگرها این فرصت استثنایی‌ را می‌‌دهد که در کنار ماهیگیر‌ها با سبک زندگی‌ آنها اشنا شوند و به راحتی‌ از سواحل و امکانات ریزرت‌ها بهره‌مند شوند.
دانش آموزان توسط اتوبوس و قایق تفریحی از کوالا لامپور به جزیره‌ سفری به یاد ماندنی را تجربه خواهند کرد. EMS برای دانش آموزان محل اقامت و راهنما را هماهنگ کرده و دانش آموزان در جزیره‌ می‌‌توانند از همهٔ امکانات سرگرم کننده و بازی‌ها‌ی آبی لذت ببرند.
 
 
بلندیهای گنتینگ هایلند:
گنتینگ به عنوان یک ایستگاه کوهستانی در مالزی شناخته شده ، این منطقه کوهستانی در مالزی مکانی تفریحی  در نزدیکی‌ کوالا لامپور است که به سبک لاس وگاس آسیایی ساخته شده. شهرت گنتینگ به کازینو و زندگی‌ شبانه‌ و هتل‌های مجلل می‌‌باشد، مانند هتل  First World Hotel  که در سال ۲۰۰۶ در کتاب گینس اسم آن به عنوان بزرگترین هتل دنیا ثبت شده. این مکان در منطقه‌ای به وسعت ۲۸ هکتار از زمینهای جنگلی‌ و صخره‌ای به همراه معبد Chin Swee در بلندیهای گنتینگ واقع شده.
دانش آموزان می‌‌توانند از سوار شدن تله کابین در این منطقه نهایت لذت را ببرند.شایان ذکر است که این تله کابین به عنوان بلندترین و طولانی‌ترین تله کابین در آسیا شناخته شده، در مسیر قبل از رسیدن به گنتینگ دانش آموزان به بازدید از معبد هندوها برده خواهند شد که بلندترین مجسمه کریشنا (یکی‌ از خدایان هندوها) در آنجا واقع شده
 
 
گردش درون شهری کوالالامپور:
در گردش درون شهری دانش آموزان فرصت بازدید از کاخ پادشاه مالزی، میدان استقلال و باغ وحش  مالزی را خواهند داشت.
 
 
پورت دیکسون:
پورت دیکسون یک منطقه گردشی ساحلی در ناحیه نگری سمبیلن در مالزی میباشد که در فاصله نود کیلومتری از جنوب کوالا لامپور و سی کیلومتری سرمبان واقع شده. این منطقه در بین افراد بومی و محلی به "پیدی" شهرت دارد و این مکان تفریحی و توریستی محبوب از کوالا لامپور و سنگاپور به راحتی توسط بزرگراها قابل دسترسی میباشد. ریزورت پورت دیکسون جایی است که شما فارغ از استرس و فشارهای زندگی روزمره حس جدیدی را تجربه خواهید کرد که متناسب با خدمات و مهمان نوازی گرم گردشگری مالزی میباشد و شما در این ریزورت احساس خواهید کرد که در حال سواری کردن بر اسبی در آمریکا هستید و همانند کابویی در حال تاختن در مراتع و چراهگاها هستید.شما مفهوم واقعی تعطیلات را در این ریزورت ۳۲هکتاری که در منطقه بکر ساحلی واقع شده تجربه خواهید کرد، در این ریزورت امکان انجام فعالیتهای ورزشی و هیجان انگیزی وجود دارد که برای شما یک روز فراموش نشدنی را رقم خواهد زد
 
 
پوتراجایا :
پوتراجایا به عنوان یکی‌ از دو شهر تحت پروژه‌های چند رسانه‌ای دالانی دنیا شناخته می‌‌شود. این شهر در مساحتی به اندازه ۱۵ در ۵۰ کیلومتر واقع شده که در آن شرکت‌هایی‌ با فناوری پیشرفته قرار دارند که پیش بینی‌ می‌‌شود مالزی را به نسخه‌ای از Silicon Valley کالیفرنیا تبدیل می‌‌کند. اجزا تشکیل دهنده این دالان ( سایبر جایا، مرکز کوالا لامپور، فرودگاه بین المللی کوالا لامپور و پوتراجایا ) با استفاده از تکنولوژی شبکه فیبر نوری قادر به ارتباطات کامپوتری با سرعت بسیار بالا خواهند بود.دانش آموزان در بازدید از شهر پوتراجایا ضمن سفر با کشتی کروز بر روی دریاچه پوتراجایا قادر خواهند بود از مسجد بسیار زیبای پوترا و سایر دیدنیهای زیبای این منطقه دیدن کنند.
  
سانوی لاگون  ( Sunway Lagoon ):
به همه بازدیدکنندگان چه بزرگسالان و کودکان این امکان را می‌‌دهد که از امکانات تفریحی و سرگرم کننده این مجموعه که بالغ بر ۸۰ بازی و سرگرمی گوناگون را که در مساحتی ۸۸ هکتاری در خود جای داده نهایت استفاده و لذت را ببرند.
شما می‌‌توانید مجموعه‌ای فوق‌العاده از بازی‌ها‌ی آبی را تجربه کنید و همچنین می‌‌توانید از حیا‌ت وحش و حیواناتی که در آنجا نگهداری می‌‌شوند دیدن کنید.
در این مجموعه بسیاری دیگر از بازیهایی است که در محیط پارک بازی آن می‌‌باشد و نهایت هیجان را به شما منتقل می‌‌کند. هر آن چیزی که در تخیلات شما نمی‌گنجد را می‌‌توانید در سانوی لاگون تجربه کنید. این مکان تا کنون میزبان بعضی‌ از بزرگترین رویداد‌های موسیقی دنیا از جمله جشن Arthur Day  و MTV World Stage بوده.
تا کنون سانوی لاگون جوایز بین‌المللی و افتخارات متعددی کسب کرده که از جمله آنها می‌‌توان به بهترین پارک آبی آسیا ، بهترین جاذبه پارک‌ها توسط موسسه ( IAAPA ) اشاره کرد. در یک کلام سانوی لاگون مقصدی  با سرگرمیها و جاذبه‌های نامحدود می‌‌باشد.
 
 
قوانین و شرایط EMS :
1. برنامه و نرخ شهریه فقط در تاریخهای اعلام شده اعتبار دارند
2. شما موظف به ارائه و تأیید تمام اطلاعات لازم می‌‌باشید، این اطلاعات شامل  جزئیات بلیت رفت و برگشت و نام کامل فردی که به تور می‌پیوندد می‌‌باشد
3. مرکز زبان EMS  اجازه دارد تا از پذیرفتن افراد بیمار جسمی‌ و عقلی خود داری کند
4. مرکز زبان EMS اجازه دارد تا در صورت به وجود آمدن هر گونه آسیب که منجر به خسارت مالی توسط دانش آموز شود، از دانش آموز به صورت نقدی خسارت را دریافت کند
5. مرکز زبان EMS اجازه اخراج دانش آموزانی که اقدام به انجام کار غیر قانونی  کنند را دارد. 6.دانش آموز خاطی‌ موظف است که ساختمان موسسه و خوابگاه را در کوتاهترین زمان ممکن ترک کرده و تمام مسٔولیتها بر عهده خود دانش آموز خواهد بود
7. تمام شرایط و قوانین تا پایان دوره اعتبار دارد
8. اجازه کتبی‌ از والدین یا قیم  برای حضور در دوره برای دانش آموزان زیر ۱۸ سال الزامی است
9. دانش آموزان در صورت علاقه به شرکت در دوره باید مبلغ 1000 رینگت را 15-30 روز قبل از شروع دوره مورد نظر به مرکز زبان EMS پرداخت کنند
10. در صورت عدم تمایل به شرکت در دوره، مبلغ 1000 رینگت قابل بازگشت نخواهد بود
 
 
 
 

 

 

 
 

 

 

 
طبق قانون کپی رایت جمهوری اسلامی ایران کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به مدیر آن می باشد.
123movies