گروه مشاوره شریف Sharif Consulting group SDN BHD ارائه گر کلیه خدمات مربوط به کشور مالزی به شما عزیزان می باشد

گروه مشاوره شریف Sharif Consulting group SDN BHD ارائه گر کلیه خدمات مربوط به کشور مالزی به شما عزیزان می باشد
ثبت نام كاربر ورود به سايت

https://paperio-live.com

https://agario.red

rolex replica

https://naughtyworms.com


 جستجو

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 
معرفی مدرسه بين المللي TANARATA
 
مدرسه بین المللی تاناراتا  – TiS   برای سال های اول تا یازدهم می باشد که فقط در یک کمپ برگزار می شود .(اسم تاناراتا از کلمات مالایی “Tanah” و “Rata” یا "زمین مسطح "گرفته شده است و همه این اسامی مشخص می کند که ما زمین بازی مسطحی را در اختیار دانش آموزان قرار داده ایم). TiS در سپتامبر 2007 برای سال تحصیلی 2008- 2007 با 8 دانش آموز شروع به کار کرد و در طول سه سال یعنی در انتهای سال تحصیلی 2010 – 2009 تعداد دانش آموزان آن به 330 نفررسید . برنامه آموزشی آن برای پایه های ابتدایی 4 – 1 بر اساس سیستم آموزشی بین المللی کمبریج بریتیش پایه گذاری شد . اما فراتر از تحصیل ، هدف دیگر مدرسه پرورش دانش آموزان کاردان و قوی ساختن خصوصیات فردی مانند داشتن شخصیت محکم و استوار و داشتن دید وسیع نسبت به زندگی آینده می باشد .
 
مدرسه بین المللی تاناراتا (TiS) با مجموعه ای از مربیان ، دانش آموزان و والدین در پرورش برنامه های آکادمیک و غیر آکادمیک و فعالیت های مختلف (و ارزش های مشترک) برای توسعه علم و دانش دانش آموزان تلاش می کند و هر کدام ازدانش آموزان ، به عنوان یک شخص با استعدادهای طبیعی ، مهارت ها و علایق به سمت رشد و پیشرفت تشویق می شوند .
این مدرسه رشد و توسعه دانش آموزان را در طول برنامه ای که اهداف ذیل را دنبال می کند در پی دارد :
·         رشد توانایی های ذهنی مانند افکار منظم و انتقادی و علمی
·         تربیت دانش آموزان و سوق دادن آنها به سوی کمال ، رفتارهای اخلاقی ، دلسوزی ، و حس خوش خلقی
·         بالابردن حس مسئولیت و رهبری ، درک تفاوت های فرهنگی و شخصی افراد ، و احترام گذاشتن به نظرات دیگران.
·         ارتقاء تواناییهای ظریف و زیبا مانند خلاقیت ، خیال پردازی ، موسیقی ، و استعدادهای بصری؛
·         تشویق به داشتن زندگی سالم ، مفرح و داشتن تناسب اندام
تاناراتا متشکل از جامعه ای صمیمی و متنوع می باشد که دانش آموزان در این محیط ذهن های کنجکاو خود را پرورش داده و ایجاد حس اعتماد به نفس در استعداد شخصی هر دانش آموز وشکل دهی شخصیت ارزشی هر فرد با توجه به استعدادها و توانایی های فردی او می باشد.
این مدرسه در یک کمپ سرسبز آرام و وسیع که 20.000 مترمربع مساحت آن می باشد که در کناره خروجی بزرگراه شمال جنوبی کجنگ در حومه شهر کوالالامپور ، مالزی واقع شده است ، تاناراتا به راحتی قابل دسترس و امن می باشد و القای آموزش در محیطی که هیچ گونه هدفی غیر از آموزش ممتاز در آن دنبال نمی شود یکی از خصوصیات بارز آن می باشد .
 
پروسه پذیرش در مدرسه تاناراتا
دانش آموزان به طور معمول در ابتدای سال تحصیلی درماه سپتامبر در مدرسه (سال اول تا سال دهم) پذیرفته می شوند .
اگرچه دانش آموزان برای ثبت نام در آغاز هر سال تحصیلی تشویق می شوند ، اما در هر زمان در طول سال تحصیلی پس از دریافت مدارک لازم از دانش آموز می توان او را ثبت نام کرد.
 
برای پذیرش در سال یازدهم نمی توان به طور مستقیم اقدام کرد ، مگر اینکه در آزمون های GCSE و GCE  سطح (O) که در طول دو سال وجود دارد و در سال دهم آغاز می شود شرکت کنید .
 
شرایط ثبت نام
به منظور ثبات محیط یادگیری فعال و امن برای همه دانش آموزان ، متقاضیان باید به لحاظ آکادمیک آماده بوده و ارزش های مثبت در شخصیت اخلاقی برای ورود به این مدرسه داشته باشند.
TiS با توجه به ظرفیت مدرسه دانش آموزان را در همه سطوح سنی ثبت نام می کند . دانش آموزان را از 5 سال(سال اول) تا 16 سال (سال 11 – شرکت در IGCSE) پذیرش می کنیم . اما بیشترین سطح پذیرش در سال 1 می باشد و برای پذیرش در سالهای 7تا9 با توجه به ظرفیت مدرسه(اندازه کلاس ها محدود می باشد) اقدام می شود . به طور کل مدرسه به ندرت دانش آموزان را مستقیماً برای سال 11 زمانیکه در سطح O می نشینند ثبت نام می کند – و تنها دانش آموزان را در سال 10 بر اساس یک گزینش– پس از یک آزمون تعیین سطح آکادمیک سخت برمی گزیند . TiS دانش آموزان را بر پایه معیارها و ملاحظات بسیار انتخاب می کنند – که برخی از این معیارها ملموس و برخی دیگر ناملموس می باشند . به طور کل دانش آموزانی که در TiS پذیرفته می شوند باید از خانواده هایی باشند که با ارزش ها ، اخلاقیات و ثبات و شخصیت انسانی سازگار می باشند ، صفاتی که مدرسه به دنبال ایجاد آن در بین والدین و دانش آموزان می باشد . علاوه بر آن ، باید به این نکته اشاره کرد که مدرسه قوانین و سهامی MOE مختلفی دارد .
تمامی متقاضیان ملزم به شرکت در آزمون تعیین سطح می باشند که این آزمون پس از طی سیکل کامل ثبت نام توسط بخش مربوط به ثبت نام برگزار می شود .
هدف آزمون تعیین سطح این است که اطمینان حاصل کند که انتظارات و علایق والدین و استعدادها و گرایش های دانش آموزان هم تراز تواناییهای تیم آموزشی TiS برای برآورده کردن نیازها و احتیاجات دانش آموزان می باشد یا خیر .
چندین موضوع اولیه که مورد آزمون قرار می گیرد ، و ممکن است بر اساس سطح کلاس دانش آموز تغییر کند در زیر آمده است :
·         آزمون سنجش توانایی در انگلیسی محاوره ای و نوشتاری
·         آزمون ریاضی
·         مصاحبه با والدین و دانش آموزان توسط تیم آموزشی و کمیته مربوط به پذیرش
 
تاناراتا معتقد است هر دانش آموز شایسته داشتن یک آموزش با کیفیت می باشد . پایه و اساس موفقیت باید هر چه زودتر در همان سال های اولیه گذاشته شود .
بسیاری از والدین با داشتن چنین ایده ای برای داشتن بهترین شروع برای فرزندانشان در جستجوی مدرسه مناسب هستند .
در مقایسه با اهداف و فلسفه TiS ، هزینه های این مدرسه برای دانش آموزان بسیار مناسب می باشند .
هزینه ها بر اساس ترکیبی از هزینه ثبت نام ، شهریه ، فعالیت ها ، شرکت کردن والدین در مراسم مدرسه و هزینه های ثابت کلی می باشد .
مدرسه افزایش هزینه سالیانه مدارس را دنبال نمی کند . اما هزینه ها به طور کل هر زمان که لازم باشد به صورت دوره ای ممکن است تغییر کند.
 
 
هزینه درخواست ثبت نام
350 رینگت هزینه غیر قابل برگشت ثبت نام می باشد .
 
هزینه ودیعه
 
ودیعه
هزینه ورودی
کلاس
RM 1,500
RM 2,000
Yr 1 - 2
RM 1,750
RM 2,500
Yr 3 - 4
RM 2,000
RM 3,000
Yr 5 - 6
RM 3,000
RM 3,500
Yr 7 – 9
RM 3,500
RM 4,000
Yr 10 - 11
 
 
هزینه شهریه
هزینه شهریه*
هر ترم (3 ترم در سال)
Primary
Yr 1 - 2
RM 3,000
Yr 3 - 4
RM 3,300
Yr 5 - 6
RM 3,600
Secondary
Yr 7 - 9
RM 4,000
Yr 10 - 11 IGCSE
RM 5,000
 
سالنامه مدرسه
یک سال تحصیلی به سه ترم تقسیم می شود . هر ترم 12 تا 14 هفته طول می کشد .
ترم اول :سپتامبر – دسامبر
ترم دوم : ژانویه – آپریل
ترم سوم : آپریل – جولای
 
ساعات مدرسه
ساعات معمول مدرسه : 7.50 صبح تا 1.50 بعدازظهر
برنامه ECA از هقته دوم یا سوم هر ترم از ساعت 2.30 تا 3.30 بعدازظهر برگزار می شود . لطفاً برای دستیابی به اطلاعات بیشتر لیست های ECA را ببینید .
مدرسه یک کافه تریا روباز رو به دریاچه دارد که دانش آموزان می توانند در طول زنگ تفریح یا بعد از ساعات مدرسه از آنجا خوراکی خریداری کنند. 
 
 
شایستگی ها و سوابق معلمان
TiS معلمان خود را بسیار دقیق انتخاب می کند ودر نتیجه این انتخاب ،ترکیب مطلوبی از توانایی ها برای دانش آموزان این مدرسه بوجود می آورد که ممکن است این تواناییها در زمینه تحصیلی ، ارزشی/ اخلاقی ، ارائه فرهنگ ها ، و فعالیت های غیر تحصیلی باشد . مدرسه تلاش می کند با داشتن پرسنل باتجربه و جوان تر اما فعال تر ، معلمان ، مربیان و مربیان ورزشی را به صورت منظم جذب کند . تمام معلمان مقطع راهنمایی مانند اکثر معلمان دوره ابتدایی باید مدرک حرفه ای و شایسته داشته باشند . علاوه بر آن مدرسه تلاش می کند تا معلمانی که چندین سال در خارج از مالزی زندگی کرده اند دانش آموزان را با چشم اندازهای جهانی آشنا کنند . معلمان TiS اکثراً ترکیبی از افراد محلی و افراد خارجی می باشند که مدتی است در مالزی زندگی می کنند . (به طور کل مدرسه از استخدام کردن افراد خارجی که مقیم مالزی نیستند و معمولاً مدت زیادی را در مالزی ساکن نخواهند بود و تنها قراردادهای دو ساله می بندند به عنوان معلمین رسمی مدرسه اجتناب می کند).
 
تعداد دانش آموزان و ملیتهای آنها
حداکثر تعداد دانش آموزان در مدرسه 500 نفر می باشد که این اطمینان را حاصل می کند که درکلاس های کوچک تجارب یادگیری شخصی و یا متفاوت هم سو با هدفی که در پی آن هستند به دست می آید . در حال حاضر بیش از 330 دانش آموز در سال تحصیلی 2011 – 2010 ثبت نام کرده اند . حدود 40% این دانش آموزان مالایی با والدین مالایی ، 35% این افراد مالایی با والدین غیر مالایی و 25% افراد خارجی می باشند – که اکثراً از کشور اندونزی ، شبه قاره هند و کشورهای شرقی می باشند . دانش آموزان  کره ای و ایرانی و تعداد کمی دانش آموزان هند و اروپایی از انگلستان ، اروپا ، امریکا ، استرالیا / نیوزیلند و کشورهای دیگر می باشند . نکته : در حال حاضر مدرسه سیاستی مبنی بر اینکه بیش از دودانش آموز با یک ملیت نباید در یک کلاس باشد را در پیش گرفته است .
 
حداکثر ظرفیت کلاسها
نکته : در حال حاضر سیاست مدرسه در رابطه با حداکثر تعداد افراد واقع در یک کلاس 20 تا 25 نفر می باشد .  
 
امکانات ورزشی و سرگرمی و فعالیت های ECA
امکانات موجود در کمپ چندین هزار متری در زیر آمده است :-
·         کلاس هایی که مجهز به کولر می باشند(همراه با پروژکتورهای ال سی دی در کلاس های سال 10 و 11)
·         اتاق های هنر و موزیک
·         تالارهای چند منظوره
·         زمین بازی بسکتبال روباز
·         زمین بازی فوتبال / هاکی
·         استخر شنا
·         زمین های بازی واالیبال ونت بال
·         آزمایشگاه های علوم
·         آزمایشگاه های زبان
·         اتاق های سمعی و بصری
·         آزمایشگاه های آی سی تی و امکاناتی شامل پی سی های شبکه ای
·         کتابخانه با امکانات اینترنتی
·         کافه تریا
·         بهداری
·         مدرسه دارای یک زمین ورزشی برای فوتبال / هاکی و ورزش های دیگر مانند والیبال / نت بال ، بیسبال ، کریکت ، غیره دارد . همچنین یک زمین روباز بسکتبال و چند زمین بدمینتون در داخل مدرسه می باشد. تیم های دانش آموزی TiS در بعضی رقابت های داخل مدرسه ای که شامل مدارس خصوصی / بین المللی در ناحیه کلانگ ولی می شود با یکدیگر رقابت می کنند . ورزش ها شامل فوتبال ، بسکتبال ، بدمینتون ، جودو / تکواندو،شنا / شیرجه و غیره می باشد . یک پکیج کامل ECA از ساعت 2.30 تا ساعت 3.30 بعدازظهر همراه با مربیان حرفه ای برای ارائه به دانش آموزان می باشد.
 
برنامه آموزشی
معلمان رویکرد غیر معمولی را در رابطه با آموزش دروس دارند . آنها همانطور که به تعلیم دانش آموزان ترغیب می شوند به خلاق بودن نیز تشویق می شوند – که این خلاقیت به صورت شگفت آوری در مقابل تخته سفید یا بر روی سن ، و یا زمین بازی می تواند وجود داشته باشد .
آنها از راهکارهای خلاقانه برای درگیرکردن دانش آموزان در دروس خود استفاده کرده و به آنها انگیزه داده تا به سمت ممتاز بودن پیش روند . از درس ادبیات به علوم ، تاریخ به فن آوری ، هر واحد درسی نه تنها برای بیان علوم و دانش مهم مورد استفاده قرار می گیرد ، بلکه برای قوی کردن مهارت های خواندن ، نوشتن و فکر کردن کمک شایانی می کند . و از آنجاییکه به ارزش شگرف یادگیری تجربی اعتقاد دارند، سفرهای علمی / تجارب کاری به عنوان یک بخش جدایی ناپذیر و منظم در کارنامه آموزشی این مدرسه به صورت یک ترکیب وجود دارند .
یک نگاه کلی به ساختار آموزشی می تواند به درک روند تاناراتایی مطالعات آکادمیک کمک کند .  TiS مدرسه ای است که بهترین کیفیت رویکردهای سنتی و مترقی را با هم ترکیب می کند . به عنوان مثال ، تاکید زیادی بر توانایی دانش آموز در مهارت هایی همچون نوشتن ، خواندن و تفسیر کردن دارد .ما به یادگیری تجربی خارج از کلاس نیز تکیه می شود و در طی برنامه ای مشورتی ، همچنین مهارت هایی همچون تفکر و تست زنی را آموزش داده می شود. علاوه بر آن ، ساعت های مدیدی را در طول هفته به برنامه های خارج از معمول ، مانند زمین شناسی ، مبحث مربوط به حرکت گازها و هوا ، درک موسیقی و دوره آموزشی مشاغل ،اختصاص داده می شود. با یک نگاه کلی می توان به این نکته پی برد که ساختار آموزشی دقیقاً بر برقراری ارتباط ما بین مضامین تاثیر گذاشته و افراد را برای یادگیری بیشتر تشنه می سازد .
ساختار آموزشی مورد استفاده در دو مقطع ابتدایی و دبیرستان بر اساس سیستم آموزشی ملی بریتانیا برنامه ریزی شده است . ساختار آموزشی جزئی برای سال های 11 و 10 توسط بخش آزمون های بین المللی کمبریج دانشگاه کمبریج تعیین می گردد .
سیستم آموزشی سال های 1 تا9 بر اساس برنامه هایی که به تائید بخش آموزشی IGCSE بریتانیا می رسد در زیر آمده است .
 
بخش ابتدایی 
دروسی که در این بخش ارائه می شود به ترتیب زیر می باشد :
زبان انگلیسی
ریاضیات
علوم
جغرافیا
تاریخ
آموزش فیزیکی ، ورزش ، و بازی
هنر و طراحی
موسیقی
زبان های (باهاسا مالایی ، ماندرین ، هندی)
دروس اخلاقی / آگاما (برای مالایی های مسلمان)
 
بخش دبیرستان
دروسی که در این مقطع ارائه می شوند به شرح زیر می باشند :
زبان انگلیسی و ادبیات انگلیسی
ریاضیات و ریاضیات تکمیلی
علوم کلی / بیولوژی ، شیمی ، فیزیک
تاریخ
جغرافیا
آموزش فیزیکی و ورزش
هنر و طراحی
موسیقی
حسابداری و اقتصاد
علوم کامپیوتر
طراحی و فن آوری
زبان های (باهاسا مالایی ، ماندرین ، هندی ، اسپانیایی / فرانسوی)
دروس اخلاقی / آگاما (برای مالایی های مسلمان)
در مقطع دبیرستان میان علوم و هنر هیچ گونه فاصله ای وجود ندارد. به محض ورود به سال دهم ،دانش آموزان همراه با والدینشان به سمت ترکیب مطلوبی از موضوعات مختلف برای آغاز روند آمادگی برای مشاغل برتر و تحصیلات دانشگاهی پیش می روند 
فعالیت های آموزشی فوق برنامه اضافی (ECA) در طول سال تحصیلی سازماندهی و برنامه ریزی می شود .
 
 
 

 

 

 
 
معرفی مدرسه بين المللي TANARATA
 
مدرسه بین المللی تاناراتا  – TiS   برای سال های اول تا یازدهم می باشد که فقط در یک کمپ برگزار می شود .(اسم تاناراتا از کلمات مالایی “Tanah” و “Rata” یا "زمین مسطح "گرفته شده است و همه این اسامی مشخص می کند که ما زمین بازی مسطحی را در اختیار دانش آموزان قرار داده ایم). TiS در سپتامبر 2007 برای سال تحصیلی 2008- 2007 با 8 دانش آموز شروع به کار کرد و در طول سه سال یعنی در انتهای سال تحصیلی 2010 – 2009 تعداد دانش آموزان آن به 330 نفررسید . برنامه آموزشی آن برای پایه های ابتدایی 4 – 1 بر اساس سیستم آموزشی بین المللی کمبریج بریتیش پایه گذاری شد . اما فراتر از تحصیل ، هدف دیگر مدرسه پرورش دانش آموزان کاردان و قوی ساختن خصوصیات فردی مانند داشتن شخصیت محکم و استوار و داشتن دید وسیع نسبت به زندگی آینده می باشد .
 
مدرسه بین المللی تاناراتا (TiS) با مجموعه ای از مربیان ، دانش آموزان و والدین در پرورش برنامه های آکادمیک و غیر آکادمیک و فعالیت های مختلف (و ارزش های مشترک) برای توسعه علم و دانش دانش آموزان تلاش می کند و هر کدام ازدانش آموزان ، به عنوان یک شخص با استعدادهای طبیعی ، مهارت ها و علایق به سمت رشد و پیشرفت تشویق می شوند .
این مدرسه رشد و توسعه دانش آموزان را در طول برنامه ای که اهداف ذیل را دنبال می کند در پی دارد :
·         رشد توانایی های ذهنی مانند افکار منظم و انتقادی و علمی
·         تربیت دانش آموزان و سوق دادن آنها به سوی کمال ، رفتارهای اخلاقی ، دلسوزی ، و حس خوش خلقی
·         بالابردن حس مسئولیت و رهبری ، درک تفاوت های فرهنگی و شخصی افراد ، و احترام گذاشتن به نظرات دیگران.
·         ارتقاء تواناییهای ظریف و زیبا مانند خلاقیت ، خیال پردازی ، موسیقی ، و استعدادهای بصری؛
·         تشویق به داشتن زندگی سالم ، مفرح و داشتن تناسب اندام
تاناراتا متشکل از جامعه ای صمیمی و متنوع می باشد که دانش آموزان در این محیط ذهن های کنجکاو خود را پرورش داده و ایجاد حس اعتماد به نفس در استعداد شخصی هر دانش آموز وشکل دهی شخصیت ارزشی هر فرد با توجه به استعدادها و توانایی های فردی او می باشد.
این مدرسه در یک کمپ سرسبز آرام و وسیع که 20.000 مترمربع مساحت آن می باشد که در کناره خروجی بزرگراه شمال جنوبی کجنگ در حومه شهر کوالالامپور ، مالزی واقع شده است ، تاناراتا به راحتی قابل دسترس و امن می باشد و القای آموزش در محیطی که هیچ گونه هدفی غیر از آموزش ممتاز در آن دنبال نمی شود یکی از خصوصیات بارز آن می باشد .
 
پروسه پذیرش در مدرسه تاناراتا
دانش آموزان به طور معمول در ابتدای سال تحصیلی درماه سپتامبر در مدرسه (سال اول تا سال دهم) پذیرفته می شوند .
اگرچه دانش آموزان برای ثبت نام در آغاز هر سال تحصیلی تشویق می شوند ، اما در هر زمان در طول سال تحصیلی پس از دریافت مدارک لازم از دانش آموز می توان او را ثبت نام کرد.
 
برای پذیرش در سال یازدهم نمی توان به طور مستقیم اقدام کرد ، مگر اینکه در آزمون های GCSE و GCE  سطح (O) که در طول دو سال وجود دارد و در سال دهم آغاز می شود شرکت کنید .
 
شرایط ثبت نام
به منظور ثبات محیط یادگیری فعال و امن برای همه دانش آموزان ، متقاضیان باید به لحاظ آکادمیک آماده بوده و ارزش های مثبت در شخصیت اخلاقی برای ورود به این مدرسه داشته باشند.
TiS با توجه به ظرفیت مدرسه دانش آموزان را در همه سطوح سنی ثبت نام می کند . دانش آموزان را از 5 سال(سال اول) تا 16 سال (سال 11 – شرکت در IGCSE) پذیرش می کنیم . اما بیشترین سطح پذیرش در سال 1 می باشد و برای پذیرش در سالهای 7تا9 با توجه به ظرفیت مدرسه(اندازه کلاس ها محدود می باشد) اقدام می شود . به طور کل مدرسه به ندرت دانش آموزان را مستقیماً برای سال 11 زمانیکه در سطح O می نشینند ثبت نام می کند – و تنها دانش آموزان را در سال 10 بر اساس یک گزینش– پس از یک آزمون تعیین سطح آکادمیک سخت برمی گزیند . TiS دانش آموزان را بر پایه معیارها و ملاحظات بسیار انتخاب می کنند – که برخی از این معیارها ملموس و برخی دیگر ناملموس می باشند . به طور کل دانش آموزانی که در TiS پذیرفته می شوند باید از خانواده هایی باشند که با ارزش ها ، اخلاقیات و ثبات و شخصیت انسانی سازگار می باشند ، صفاتی که مدرسه به دنبال ایجاد آن در بین والدین و دانش آموزان می باشد . علاوه بر آن ، باید به این نکته اشاره کرد که مدرسه قوانین و سهامی MOE مختلفی دارد .
تمامی متقاضیان ملزم به شرکت در آزمون تعیین سطح می باشند که این آزمون پس از طی سیکل کامل ثبت نام توسط بخش مربوط به ثبت نام برگزار می شود .
هدف آزمون تعیین سطح این است که اطمینان حاصل کند که انتظارات و علایق والدین و استعدادها و گرایش های دانش آموزان هم تراز تواناییهای تیم آموزشی TiS برای برآورده کردن نیازها و احتیاجات دانش آموزان می باشد یا خیر .
چندین موضوع اولیه که مورد آزمون قرار می گیرد ، و ممکن است بر اساس سطح کلاس دانش آموز تغییر کند در زیر آمده است :
·         آزمون سنجش توانایی در انگلیسی محاوره ای و نوشتاری
·         آزمون ریاضی
·         مصاحبه با والدین و دانش آموزان توسط تیم آموزشی و کمیته مربوط به پذیرش
 
تاناراتا معتقد است هر دانش آموز شایسته داشتن یک آموزش با کیفیت می باشد . پایه و اساس موفقیت باید هر چه زودتر در همان سال های اولیه گذاشته شود .
بسیاری از والدین با داشتن چنین ایده ای برای داشتن بهترین شروع برای فرزندانشان در جستجوی مدرسه مناسب هستند .
در مقایسه با اهداف و فلسفه TiS ، هزینه های این مدرسه برای دانش آموزان بسیار مناسب می باشند .
هزینه ها بر اساس ترکیبی از هزینه ثبت نام ، شهریه ، فعالیت ها ، شرکت کردن والدین در مراسم مدرسه و هزینه های ثابت کلی می باشد .
مدرسه افزایش هزینه سالیانه مدارس را دنبال نمی کند . اما هزینه ها به طور کل هر زمان که لازم باشد به صورت دوره ای ممکن است تغییر کند.
 
 
هزینه درخواست ثبت نام
350 رینگت هزینه غیر قابل برگشت ثبت نام می باشد .
 
هزینه ودیعه
 
ودیعه
هزینه ورودی
کلاس
RM 1,500
RM 2,000
Yr 1 - 2
RM 1,750
RM 2,500
Yr 3 - 4
RM 2,000
RM 3,000
Yr 5 - 6
RM 3,000
RM 3,500
Yr 7 – 9
RM 3,500
RM 4,000
Yr 10 - 11
 
 
هزینه شهریه
هزینه شهریه*
هر ترم (3 ترم در سال)
Primary
Yr 1 - 2
RM 3,000
Yr 3 - 4
RM 3,300
Yr 5 - 6
RM 3,600
Secondary
Yr 7 - 9
RM 4,000
Yr 10 - 11 IGCSE
RM 5,000
 
سالنامه مدرسه
یک سال تحصیلی به سه ترم تقسیم می شود . هر ترم 12 تا 14 هفته طول می کشد .
ترم اول :سپتامبر – دسامبر
ترم دوم : ژانویه – آپریل
ترم سوم : آپریل – جولای
 
ساعات مدرسه
ساعات معمول مدرسه : 7.50 صبح تا 1.50 بعدازظهر
برنامه ECA از هقته دوم یا سوم هر ترم از ساعت 2.30 تا 3.30 بعدازظهر برگزار می شود . لطفاً برای دستیابی به اطلاعات بیشتر لیست های ECA را ببینید .
مدرسه یک کافه تریا روباز رو به دریاچه دارد که دانش آموزان می توانند در طول زنگ تفریح یا بعد از ساعات مدرسه از آنجا خوراکی خریداری کنند. 
 
 
شایستگی ها و سوابق معلمان
TiS معلمان خود را بسیار دقیق انتخاب می کند ودر نتیجه این انتخاب ،ترکیب مطلوبی از توانایی ها برای دانش آموزان این مدرسه بوجود می آورد که ممکن است این تواناییها در زمینه تحصیلی ، ارزشی/ اخلاقی ، ارائه فرهنگ ها ، و فعالیت های غیر تحصیلی باشد . مدرسه تلاش می کند با داشتن پرسنل باتجربه و جوان تر اما فعال تر ، معلمان ، مربیان و مربیان ورزشی را به صورت منظم جذب کند . تمام معلمان مقطع راهنمایی مانند اکثر معلمان دوره ابتدایی باید مدرک حرفه ای و شایسته داشته باشند . علاوه بر آن مدرسه تلاش می کند تا معلمانی که چندین سال در خارج از مالزی زندگی کرده اند دانش آموزان را با چشم اندازهای جهانی آشنا کنند . معلمان TiS اکثراً ترکیبی از افراد محلی و افراد خارجی می باشند که مدتی است در مالزی زندگی می کنند . (به طور کل مدرسه از استخدام کردن افراد خارجی که مقیم مالزی نیستند و معمولاً مدت زیادی را در مالزی ساکن نخواهند بود و تنها قراردادهای دو ساله می بندند به عنوان معلمین رسمی مدرسه اجتناب می کند).
 
تعداد دانش آموزان و ملیتهای آنها
حداکثر تعداد دانش آموزان در مدرسه 500 نفر می باشد که این اطمینان را حاصل می کند که درکلاس های کوچک تجارب یادگیری شخصی و یا متفاوت هم سو با هدفی که در پی آن هستند به دست می آید . در حال حاضر بیش از 330 دانش آموز در سال تحصیلی 2011 – 2010 ثبت نام کرده اند . حدود 40% این دانش آموزان مالایی با والدین مالایی ، 35% این افراد مالایی با والدین غیر مالایی و 25% افراد خارجی می باشند – که اکثراً از کشور اندونزی ، شبه قاره هند و کشورهای شرقی می باشند . دانش آموزان  کره ای و ایرانی و تعداد کمی دانش آموزان هند و اروپایی از انگلستان ، اروپا ، امریکا ، استرالیا / نیوزیلند و کشورهای دیگر می باشند . نکته : در حال حاضر مدرسه سیاستی مبنی بر اینکه بیش از دودانش آموز با یک ملیت نباید در یک کلاس باشد را در پیش گرفته است .
 
حداکثر ظرفیت کلاسها
نکته : در حال حاضر سیاست مدرسه در رابطه با حداکثر تعداد افراد واقع در یک کلاس 20 تا 25 نفر می باشد .  
 
امکانات ورزشی و سرگرمی و فعالیت های ECA
امکانات موجود در کمپ چندین هزار متری در زیر آمده است :-
·         کلاس هایی که مجهز به کولر می باشند(همراه با پروژکتورهای ال سی دی در کلاس های سال 10 و 11)
·         اتاق های هنر و موزیک
·         تالارهای چند منظوره
·         زمین بازی بسکتبال روباز
·         زمین بازی فوتبال / هاکی
·         استخر شنا
·         زمین های بازی واالیبال ونت بال
·         آزمایشگاه های علوم
·         آزمایشگاه های زبان
·         اتاق های سمعی و بصری
·         آزمایشگاه های آی سی تی و امکاناتی شامل پی سی های شبکه ای
·         کتابخانه با امکانات اینترنتی
·         کافه تریا
·         بهداری
·         مدرسه دارای یک زمین ورزشی برای فوتبال / هاکی و ورزش های دیگر مانند والیبال / نت بال ، بیسبال ، کریکت ، غیره دارد . همچنین یک زمین روباز بسکتبال و چند زمین بدمینتون در داخل مدرسه می باشد. تیم های دانش آموزی TiS در بعضی رقابت های داخل مدرسه ای که شامل مدارس خصوصی / بین المللی در ناحیه کلانگ ولی می شود با یکدیگر رقابت می کنند . ورزش ها شامل فوتبال ، بسکتبال ، بدمینتون ، جودو / تکواندو،شنا / شیرجه و غیره می باشد . یک پکیج کامل ECA از ساعت 2.30 تا ساعت 3.30 بعدازظهر همراه با مربیان حرفه ای برای ارائه به دانش آموزان می باشد.
 
برنامه آموزشی
معلمان رویکرد غیر معمولی را در رابطه با آموزش دروس دارند . آنها همانطور که به تعلیم دانش آموزان ترغیب می شوند به خلاق بودن نیز تشویق می شوند – که این خلاقیت به صورت شگفت آوری در مقابل تخته سفید یا بر روی سن ، و یا زمین بازی می تواند وجود داشته باشد .
آنها از راهکارهای خلاقانه برای درگیرکردن دانش آموزان در دروس خود استفاده کرده و به آنها انگیزه داده تا به سمت ممتاز بودن پیش روند . از درس ادبیات به علوم ، تاریخ به فن آوری ، هر واحد درسی نه تنها برای بیان علوم و دانش مهم مورد استفاده قرار می گیرد ، بلکه برای قوی کردن مهارت های خواندن ، نوشتن و فکر کردن کمک شایانی می کند . و از آنجاییکه به ارزش شگرف یادگیری تجربی اعتقاد دارند، سفرهای علمی / تجارب کاری به عنوان یک بخش جدایی ناپذیر و منظم در کارنامه آموزشی این مدرسه به صورت یک ترکیب وجود دارند .
یک نگاه کلی به ساختار آموزشی می تواند به درک روند تاناراتایی مطالعات آکادمیک کمک کند .  TiS مدرسه ای است که بهترین کیفیت رویکردهای سنتی و مترقی را با هم ترکیب می کند . به عنوان مثال ، تاکید زیادی بر توانایی دانش آموز در مهارت هایی همچون نوشتن ، خواندن و تفسیر کردن دارد .ما به یادگیری تجربی خارج از کلاس نیز تکیه می شود و در طی برنامه ای مشورتی ، همچنین مهارت هایی همچون تفکر و تست زنی را آموزش داده می شود. علاوه بر آن ، ساعت های مدیدی را در طول هفته به برنامه های خارج از معمول ، مانند زمین شناسی ، مبحث مربوط به حرکت گازها و هوا ، درک موسیقی و دوره آموزشی مشاغل ،اختصاص داده می شود. با یک نگاه کلی می توان به این نکته پی برد که ساختار آموزشی دقیقاً بر برقراری ارتباط ما بین مضامین تاثیر گذاشته و افراد را برای یادگیری بیشتر تشنه می سازد .
ساختار آموزشی مورد استفاده در دو مقطع ابتدایی و دبیرستان بر اساس سیستم آموزشی ملی بریتانیا برنامه ریزی شده است . ساختار آموزشی جزئی برای سال های 11 و 10 توسط بخش آزمون های بین المللی کمبریج دانشگاه کمبریج تعیین می گردد .
سیستم آموزشی سال های 1 تا9 بر اساس برنامه هایی که به تائید بخش آموزشی IGCSE بریتانیا می رسد در زیر آمده است .
 
بخش ابتدایی 
دروسی که در این بخش ارائه می شود به ترتیب زیر می باشد :
زبان انگلیسی
ریاضیات
علوم
جغرافیا
تاریخ
آموزش فیزیکی ، ورزش ، و بازی
هنر و طراحی
موسیقی
زبان های (باهاسا مالایی ، ماندرین ، هندی)
دروس اخلاقی / آگاما (برای مالایی های مسلمان)
 
بخش دبیرستان
دروسی که در این مقطع ارائه می شوند به شرح زیر می باشند :
زبان انگلیسی و ادبیات انگلیسی
ریاضیات و ریاضیات تکمیلی
علوم کلی / بیولوژی ، شیمی ، فیزیک
تاریخ
جغرافیا
آموزش فیزیکی و ورزش
هنر و طراحی
موسیقی
حسابداری و اقتصاد
علوم کامپیوتر
طراحی و فن آوری
زبان های (باهاسا مالایی ، ماندرین ، هندی ، اسپانیایی / فرانسوی)
دروس اخلاقی / آگاما (برای مالایی های مسلمان)
در مقطع دبیرستان میان علوم و هنر هیچ گونه فاصله ای وجود ندارد. به محض ورود به سال دهم ،دانش آموزان همراه با والدینشان به سمت ترکیب مطلوبی از موضوعات مختلف برای آغاز روند آمادگی برای مشاغل برتر و تحصیلات دانشگاهی پیش می روند 
فعالیت های آموزشی فوق برنامه اضافی (ECA) در طول سال تحصیلی سازماندهی و برنامه ریزی می شود .
 
 
 

 

 

 
طبق قانون کپی رایت جمهوری اسلامی ایران کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به مدیر آن می باشد.
123movies