گروه مشاوره شریف Sharif Consulting group SDN BHD ارائه گر کلیه خدمات مربوط به کشور مالزی به شما عزیزان می باشد

گروه مشاوره شریف Sharif Consulting group SDN BHD ارائه گر کلیه خدمات مربوط به کشور مالزی به شما عزیزان می باشد

ثبت نام كاربر ورود به سايت

https://paperio-live.com

https://agario.red

rolex replica

https://naughtyworms.com


 جستجو

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 

 

 

  

دوره های زبان کالج KBU
 
 
این دوره ها به صورت 4 ترم سه ماهه برگزار می شوند. دوره های زبان در KBU  از دوره های برتر آموزش زبان انگلیسی در مالزی به شمار می رود که به طور خاص برای اشخاصی که قصد تحصیل و استفاده آکادمیک از زبان انگلیسی دارند بسیار مناسب است زیرا علاوه بر مهارت های عمومی زبان، مهارت های خاص دانشگاهی نیز در فهرست دروس آن گنجانده شده است. پیوستن به این دوره ها تقریباً در تمام طول سال امکان پذیر است و پیش از ثبت نام در کلاس ها از دانشجویان آزمون تعیین سطح به عمل خواهد آمد و در کلاس و سطح مناسب ثبت نام خواهند شد. کلاس های زبان در KBU  به صورت تمام وقت (5 روز در هفته)  و طول دوره  3 تا 12 ماه است   .
 
 یادگیری زبان انگلیسی به صورت فشرده
این برنامه آموزشی فشرده تمامی نیازهای تخصصی شما را در زمینه یادگیری زبان انگلیسی برطرف می کند. با این برنامه آموزشی 4 مهارت زبانی شما - گوش دادن ، صحبت کردن ،خواندن و نوشتن در کمترین مدت زمان ممکن تقویت می شود. اطلاعات گرامری و دایره لغات شما توسعه پیدا می کند.
یک برنامه یادگیری زبان چند رسانه اي ، با كمك نرم افزار به نام انگليسي سيار نیز تکمیل کننده کلاس های آموزشی می باشد.
در این نوع آموزش چهار سطح (سطح پایه مقدماتي: ، پایه متوسطه ، متوسط و پیشرفته ) وجود داردکه هر سطح آن 12 هفته (3 ماه) طول می کشد. دانشجویان قبل از ثبت نام در این دوره آموزشی ، آزمون تعیین سطح می دهند و بر اساس نتیجه آزمون وارد کلاسی می شوند که مناسب سطح خودشان باشد.
سطح پایه مقدماتي: لغات و خواندن – انگلیسی ارتباطی1 – تمرین در آزمایشگاه – گرامر و نوشتن 1
سطح پایه متوسطه : لغات و خواندن – انگلیسی ارتباطی 2– گرامر و نوشتن 2- تمرین در آزمایشگاه
سطح متوسط : نوشتن آکادمیک 1 – خواندن آکادمیک 1 – انگلیسی ازتباطی 3- کار پروژه ای اختیاری- تمرین در آزمایشگاه
سطح پیشرفته : نوشتن آکادمیک 2 – خواندن آکادمیک 2 – گوش دادن – صحبت کردن- تمرین در آزمایشگاه
هزینه های کالج زبان :
 
کل دوره 12ماهه
هزینه ورودی و ثبت نام
هزینه بیمه و درخواست ویزای دانشجویی
شهریه کل دوره زبان یکساله
9800 رینگت
1700 رینگت
2130 رینگت
13630 رینگت
 
پروسه پذیرش
تمامی متقاضیان روند معمول پذیرش که توسط بخش های مربوطه در کی بی یو دنبال می شود را طی می کنند. به محض تکمیل پروسه شما، نامه پذیرش به مرکز زبان فرستاده می شود.
به محض دریافت پذیرش ، قبل از ورود به دوره آموزشی ، کالج یک آزمون تعیین سطح برگزار می کند. جزئیات آزمون به ترتیب زیر می باشد :
نام آزمون : آزمون تعیین سطح دوره هاي فشرده
مدت زمان آزمون : 1 تا 2/1 ساعت
ساختار آزمون : گوش دادن ، درک مطلب ، اصطلاحات نوشتاری و ساختاری ، مقاله کوتاه
محل برگزاری آزمون : کالج بین المللی کی بی یو ( محل دقیق برگزاری متعاقبا اعلام می شود)
مسئولین برگزاری آزمون : پرسنل مرکز زبان
آزمون گیرندگان : پرسنل آکادمیک مرکز زبان
پس از تصحیح آزمون تعیین سطح ، شما ملزم به شرکت در جلسه کوتاهی هستید که توسط مرکز زبان هدایت می شود.
مطالبی که در این جلسه مطرح می شود :- سطحی که بر اساس نتیجه آزمون به شما پیشنهاد می گردد. – جدول زمانی پذیرش – پرسنل آکادمیک مرکز زبان – ارزیابی و محتویات دروس – منابع و تسهیل کننده های مرکز زبان – قوانین و مقررات آزمیشگاه های زبان – قوانین و مقررات موجود در طول برگزاری آزمون ها
پس از جلسه کوتاه ، تا کلاس مربوطه خود همراهی می شوید ( کلاسی که بر اساس نتیجه آزمون تعیین سطح برایتان در نظر گرفته می شود) یا اینکه می توانید در روز بعدی( حداکثریک هفته پس از تاریخ برگزاری جلسه می توانید خود را به کلاس مربوطه معرفی   کنید ) در سر کلاس خود حاضر شوید.
 FAQ
ممکن است دیگران صدها دلیل برای یادگیری زبان در این کالج داشته باشند اما ما فقط یک دلیل داریم و آن هم این است که ( یادگیری زبان انگلیسی شما مهم ترین اولویت و دغدغه ماست ).
مدرسان/آموزشیاران/دستیاران/فرهیختگان چه کسانی هستند؟
مجموعه ای از پرسنل بسیار شایسته ، متعهد و اختصاصی که تجربه بسیاری در زمینه تدریس زبان انگلیسی دارند.
 چه تسهیلات و منابع در دسترسی برای یادگیری زبان در این مرکز وجود دارد؟
آزمایشگاه های زبان دیجیتالی – مجموعه ای جامع از جدیدترین نرم افزارها - آ موزش و یادگیری الکترونیکی
دانشجویان چه کسانی هستند؟
دانشجویان علاوه بر کشور مالزی ، از کشورهای دیگر مانند چین ، کره جنوبی ، پاکستان ، سریلانکا ، عمان ، ایران ، اندونزی ، ویتنام و چند کشور دیگر نیز هستند.
چرا یادگیری زبان انگلیسی در کی بی یو (یک تجربه انگیزشی واقعی) می باشد؟
دانشجویان شیوه یادگیری را تجربه می کنند که ممکن است در هیچ محیط آموزشی دیگری این شیوه را تجربه نکنند.همچنین علاوه بر آن در کنار یادگیری و آموزش معمولی در این کلاس ها ، شیوه های دیگری نیز برای تسهیل در یادگیری وجود دارد. با سازماندهی تورهای آموزشی ، کمپ های انگیزشی ، کارگاه ها ، آموزش به همراه حرکات ساختگی و تقلیدی، و موارد دیگر یادگیری تا حد زیادی برای دانشجویان تسهیل می  شود.
10 سوال متداول
چه زمانی می توانیم در این دوره های آموزشی ثبت نام کنیم؟
هر زمانی که بخواهید می توانید به این کلاس ها بپیوندید. در چهار ماه از سال پذیرش انجام مي شود: ژانویه- آپریل- جولای و اکتبر (برای همه سطوح) شما حتی بعد از شروع روز پذیرش نیز می توانید در این کلاس ها ثبت نام کنید.
مدرسین چه کسانی هستند؟
مجموعه ای از پرسنل منظم ، باتجربه ، شایسسته و متخصص که همیشه از مسافت های دور به اینجا می آیند تا برای رسیدن به سطح دلخواه شما در یادگیری مهارت های زبان انگلیسی از آنها کمک بگیرید.
هم کلاسی های من در این دوره آموزشی چه کسانی هستند. ؟
دانشجویانی از کره جنوبی، عمان،چین،پاکستان و ایران و همچنین دیگر کشورهای همسایه موجود در منطقه. با ثبت نام در این محیط آموزشی به طور واقع قادر به پشت سر گذاشتن مرزها خواهید بود و تجارب زیادی را کسب خواهید کرد.
هزینه کالج و سایر هزینه های زندگی چقدر برآورد می شود؟
ما قاطعانه بر این باوریم که آموزش به منزله تجارت نیست ، بنابراین هزینه آموزشی اين کالج بسیار معقول و دست یافتنی است ( لطفاً به جدول هزینه ها رجوع کنید ) . هزینه زندگی در مالزی نیز به هیچ وجه نگران کننده نمی باشد. بسیاری از دانشجویان هزینه ها را معقول می دانند و زندگی راحتی در اینجا دارند برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با مشاور دانشجویی و یا بخش خدمات دانشجویی تماس بگیرید.
مدت زمان شرکت در این کلاس ها چقدر می باشد؟
به طور کل بستگی به سطح مهارتی زبان شما دارد . در حال حاضر 4 سطح در این برنامه آموزشی وجود دارد که عبارتند از پايه مقدماتي 1، پایه مقدماتي 2،متوسط و پیشرفته. هر سطح 12 هفته طول می کشد. برای ورود به این سطوح در ابتدا درآزمون تعیین سطح شرکت می کنید. سپس بر اساس نتیجه آزمون ، در سطح مورد نظر ثبت نام می شوید. برای مثال اگر شما در سطح متوسط ثبت نام شوید ، فقط 6 ماه طول می کشد تا دوره فشرده زبان را تکمیل کنید.
کدام برنامه های جانبی یادگیری زبان را تسهیل می بخشند ؟
علاوه بر منابع و تسهیل کننده های معمولی که اغلب در بیشتر انستیتوها وجود دارد ، 2 آزمایشگاه زبان دیجیتال و مجموعه خوبی از نرم افزارهای یادگیری برای حمایت و بالا بردن یادگیری شمادر نظر گرفته شده است.
نکته قابل توجه در مورد دوره هاي فشرده در کی بی یو چیست؟
تمامی سعی و تلاش خود را می کنیم تا آموزشی همه جانبه به شما پیشنهاد کنیم تا شما نیز قبل از دنبال کردن مقاطع بالاتر تحصیلی در دانشگاه ، بیشتر از قبل زبان را فرا گرفته باشید. برای مثال ما فعالیت های بسیار گوناگونی را درطول هر ترم ارائه می دهیم تا دانشجو بتواند مهارت های ارتباطی زبان را هر چه بیشتر گسترش دهد.
چگونه می توانیم از کیفیت دوره هاي فشرده اطمینان حاصل کنیم؟
کیفیت برنامه آموزشی منحصراً تحت نظارت بخش بیمه کیفیت می باشد . همچنین این دوره آموزشی به عنوان گامی برای یادگیری نیازمندی های زبان برای وارد شدن به دانشگاه های مرتبط در امریکا می باشد. یا در مرحله ای بالاتر ، شما می توانید بر طبق اظهارات دانشجویان پیشین که در این کالج تحصیل کرده اند قضاوت کنید.
پس از پایان این دوره آموزشی چه مدرکی خواهیم گرفت؟
در پایان هر سطح گواهی مربوط به همان سطح را دریافت خواهید کرد.
صحبت های دانشجویان : 
یادگیری زبان انگلیسی به نحو احسن ، در دنیای تجارت مهم است. و من به همین دلیل  اینجا هستم . قطعاً هنگامی که به اندونزی برگردم دروسی که در اینجا آموزش دیده ام به من کمک خواهد کرد که در پیشبرد تجارت خانواده خود نقش مهمی را ایفا کنم.
Ultera soleha Pranoto (Indonesia)  
به عنوان یک فرد کره ای موسسه ای را برای یادگیری انتخاب کرده ام ، اما حالا می دانم که انتخاب درستی داشته ام. از انتخاب خود پشیمان نیستم.
Baek JI Yeon , Korea
دانشجویان مختلفی از هفت کشور مختلف با من هم کلاس می باشند ، تنها با هم صحبتی با آنها تجربیات ارزشمند فراوانی را به دست آورده ام.
TAING CHUNGLY , cambodia
خوابگاه (KBU)
بخش خدمات خوابگاهی
دانشجویان می توانند در هتل ها و یا خانه هایی که از طرف کالج برای آنها در نظر گرفته شده است اقامت داشته باشند. درخواست گرفتن خوابگاه به بخش خدمات خوابگاهی مربوط می شود . بخش مربوطه نیز اتاق هایی را که در دسترس هستند را به دانشجویان واگذار می کند. دانشجویان تازه وارد که در هتل و یا خانه های دانشجویی ساکن می شوند حداقل برای مدت 3 ماه می توانند این خانه ها را اجاره کنند . مستاجران جدید اجاره یک ماه را به عنوان ودیعه و همچنین اجاره 3 ماه را از پیش پرداخت  می کنند . حداقل مدت زمان پرداخت پیش اجاره 3 ماه می باشد. دانشجویانی که می خواهند ( دانشجویان پسر) اتاق آنها پنکه سقفی داشته باشد باید یک ودیعه اضافی معادل 150 رینگت پرداخت نمایند. هنگامی که دانشجویان (بعد از سه ماه) خوابگاه را ترک می کنند تمامی ودیعه های پرداختی به آنها برگردانده می شود. اما دانشجویانی که قبل از سه ماهه تعیین شده خوابگاه را ترک کنند ودیعه آنها به عنوان جریمه در نظر گرفته می شود و به آنها برگشت داده نمی شود. پس از سه ماه سکونت در خوابگاه دانشجویان می توانند در اتاق هایی ساکن شوند که مالكان خصوصي دارند. بخش خدمات خوابگاهی در این زمینه با دانشجویان همکاری به عمل می آورد. در هر صورت سکونت در هتل و یا خانه دانشجویی تنها برای یک سال امکان پذیر است. هر گونه درخواست برای طولانی شدن این مدت زمان باید با دلیل آموزشی همراه باشد و البته باز هم در این صورت بستگی به در دسترس بودن تخت خواب ها و اتاق های موجود دارد.  
 
 

 

 
 

 

 

  

دوره های زبان کالج KBU
 
 
این دوره ها به صورت 4 ترم سه ماهه برگزار می شوند. دوره های زبان در KBU  از دوره های برتر آموزش زبان انگلیسی در مالزی به شمار می رود که به طور خاص برای اشخاصی که قصد تحصیل و استفاده آکادمیک از زبان انگلیسی دارند بسیار مناسب است زیرا علاوه بر مهارت های عمومی زبان، مهارت های خاص دانشگاهی نیز در فهرست دروس آن گنجانده شده است. پیوستن به این دوره ها تقریباً در تمام طول سال امکان پذیر است و پیش از ثبت نام در کلاس ها از دانشجویان آزمون تعیین سطح به عمل خواهد آمد و در کلاس و سطح مناسب ثبت نام خواهند شد. کلاس های زبان در KBU  به صورت تمام وقت (5 روز در هفته)  و طول دوره  3 تا 12 ماه است   .
 
 یادگیری زبان انگلیسی به صورت فشرده
این برنامه آموزشی فشرده تمامی نیازهای تخصصی شما را در زمینه یادگیری زبان انگلیسی برطرف می کند. با این برنامه آموزشی 4 مهارت زبانی شما - گوش دادن ، صحبت کردن ،خواندن و نوشتن در کمترین مدت زمان ممکن تقویت می شود. اطلاعات گرامری و دایره لغات شما توسعه پیدا می کند.
یک برنامه یادگیری زبان چند رسانه اي ، با كمك نرم افزار به نام انگليسي سيار نیز تکمیل کننده کلاس های آموزشی می باشد.
در این نوع آموزش چهار سطح (سطح پایه مقدماتي: ، پایه متوسطه ، متوسط و پیشرفته ) وجود داردکه هر سطح آن 12 هفته (3 ماه) طول می کشد. دانشجویان قبل از ثبت نام در این دوره آموزشی ، آزمون تعیین سطح می دهند و بر اساس نتیجه آزمون وارد کلاسی می شوند که مناسب سطح خودشان باشد.
سطح پایه مقدماتي: لغات و خواندن – انگلیسی ارتباطی1 – تمرین در آزمایشگاه – گرامر و نوشتن 1
سطح پایه متوسطه : لغات و خواندن – انگلیسی ارتباطی 2– گرامر و نوشتن 2- تمرین در آزمایشگاه
سطح متوسط : نوشتن آکادمیک 1 – خواندن آکادمیک 1 – انگلیسی ازتباطی 3- کار پروژه ای اختیاری- تمرین در آزمایشگاه
سطح پیشرفته : نوشتن آکادمیک 2 – خواندن آکادمیک 2 – گوش دادن – صحبت کردن- تمرین در آزمایشگاه
هزینه های کالج زبان :
 
کل دوره 12ماهه
هزینه ورودی و ثبت نام
هزینه بیمه و درخواست ویزای دانشجویی
شهریه کل دوره زبان یکساله
9800 رینگت
1700 رینگت
2130 رینگت
13630 رینگت
 
پروسه پذیرش
تمامی متقاضیان روند معمول پذیرش که توسط بخش های مربوطه در کی بی یو دنبال می شود را طی می کنند. به محض تکمیل پروسه شما، نامه پذیرش به مرکز زبان فرستاده می شود.
به محض دریافت پذیرش ، قبل از ورود به دوره آموزشی ، کالج یک آزمون تعیین سطح برگزار می کند. جزئیات آزمون به ترتیب زیر می باشد :
نام آزمون : آزمون تعیین سطح دوره هاي فشرده
مدت زمان آزمون : 1 تا 2/1 ساعت
ساختار آزمون : گوش دادن ، درک مطلب ، اصطلاحات نوشتاری و ساختاری ، مقاله کوتاه
محل برگزاری آزمون : کالج بین المللی کی بی یو ( محل دقیق برگزاری متعاقبا اعلام می شود)
مسئولین برگزاری آزمون : پرسنل مرکز زبان
آزمون گیرندگان : پرسنل آکادمیک مرکز زبان
پس از تصحیح آزمون تعیین سطح ، شما ملزم به شرکت در جلسه کوتاهی هستید که توسط مرکز زبان هدایت می شود.
مطالبی که در این جلسه مطرح می شود :- سطحی که بر اساس نتیجه آزمون به شما پیشنهاد می گردد. – جدول زمانی پذیرش – پرسنل آکادمیک مرکز زبان – ارزیابی و محتویات دروس – منابع و تسهیل کننده های مرکز زبان – قوانین و مقررات آزمیشگاه های زبان – قوانین و مقررات موجود در طول برگزاری آزمون ها
پس از جلسه کوتاه ، تا کلاس مربوطه خود همراهی می شوید ( کلاسی که بر اساس نتیجه آزمون تعیین سطح برایتان در نظر گرفته می شود) یا اینکه می توانید در روز بعدی( حداکثریک هفته پس از تاریخ برگزاری جلسه می توانید خود را به کلاس مربوطه معرفی   کنید ) در سر کلاس خود حاضر شوید.
 FAQ
ممکن است دیگران صدها دلیل برای یادگیری زبان در این کالج داشته باشند اما ما فقط یک دلیل داریم و آن هم این است که ( یادگیری زبان انگلیسی شما مهم ترین اولویت و دغدغه ماست ).
مدرسان/آموزشیاران/دستیاران/فرهیختگان چه کسانی هستند؟
مجموعه ای از پرسنل بسیار شایسته ، متعهد و اختصاصی که تجربه بسیاری در زمینه تدریس زبان انگلیسی دارند.
 چه تسهیلات و منابع در دسترسی برای یادگیری زبان در این مرکز وجود دارد؟
آزمایشگاه های زبان دیجیتالی – مجموعه ای جامع از جدیدترین نرم افزارها - آ موزش و یادگیری الکترونیکی
دانشجویان چه کسانی هستند؟
دانشجویان علاوه بر کشور مالزی ، از کشورهای دیگر مانند چین ، کره جنوبی ، پاکستان ، سریلانکا ، عمان ، ایران ، اندونزی ، ویتنام و چند کشور دیگر نیز هستند.
چرا یادگیری زبان انگلیسی در کی بی یو (یک تجربه انگیزشی واقعی) می باشد؟
دانشجویان شیوه یادگیری را تجربه می کنند که ممکن است در هیچ محیط آموزشی دیگری این شیوه را تجربه نکنند.همچنین علاوه بر آن در کنار یادگیری و آموزش معمولی در این کلاس ها ، شیوه های دیگری نیز برای تسهیل در یادگیری وجود دارد. با سازماندهی تورهای آموزشی ، کمپ های انگیزشی ، کارگاه ها ، آموزش به همراه حرکات ساختگی و تقلیدی، و موارد دیگر یادگیری تا حد زیادی برای دانشجویان تسهیل می  شود.
10 سوال متداول
چه زمانی می توانیم در این دوره های آموزشی ثبت نام کنیم؟
هر زمانی که بخواهید می توانید به این کلاس ها بپیوندید. در چهار ماه از سال پذیرش انجام مي شود: ژانویه- آپریل- جولای و اکتبر (برای همه سطوح) شما حتی بعد از شروع روز پذیرش نیز می توانید در این کلاس ها ثبت نام کنید.
مدرسین چه کسانی هستند؟
مجموعه ای از پرسنل منظم ، باتجربه ، شایسسته و متخصص که همیشه از مسافت های دور به اینجا می آیند تا برای رسیدن به سطح دلخواه شما در یادگیری مهارت های زبان انگلیسی از آنها کمک بگیرید.
هم کلاسی های من در این دوره آموزشی چه کسانی هستند. ؟
دانشجویانی از کره جنوبی، عمان،چین،پاکستان و ایران و همچنین دیگر کشورهای همسایه موجود در منطقه. با ثبت نام در این محیط آموزشی به طور واقع قادر به پشت سر گذاشتن مرزها خواهید بود و تجارب زیادی را کسب خواهید کرد.
هزینه کالج و سایر هزینه های زندگی چقدر برآورد می شود؟
ما قاطعانه بر این باوریم که آموزش به منزله تجارت نیست ، بنابراین هزینه آموزشی اين کالج بسیار معقول و دست یافتنی است ( لطفاً به جدول هزینه ها رجوع کنید ) . هزینه زندگی در مالزی نیز به هیچ وجه نگران کننده نمی باشد. بسیاری از دانشجویان هزینه ها را معقول می دانند و زندگی راحتی در اینجا دارند برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با مشاور دانشجویی و یا بخش خدمات دانشجویی تماس بگیرید.
مدت زمان شرکت در این کلاس ها چقدر می باشد؟
به طور کل بستگی به سطح مهارتی زبان شما دارد . در حال حاضر 4 سطح در این برنامه آموزشی وجود دارد که عبارتند از پايه مقدماتي 1، پایه مقدماتي 2،متوسط و پیشرفته. هر سطح 12 هفته طول می کشد. برای ورود به این سطوح در ابتدا درآزمون تعیین سطح شرکت می کنید. سپس بر اساس نتیجه آزمون ، در سطح مورد نظر ثبت نام می شوید. برای مثال اگر شما در سطح متوسط ثبت نام شوید ، فقط 6 ماه طول می کشد تا دوره فشرده زبان را تکمیل کنید.
کدام برنامه های جانبی یادگیری زبان را تسهیل می بخشند ؟
علاوه بر منابع و تسهیل کننده های معمولی که اغلب در بیشتر انستیتوها وجود دارد ، 2 آزمایشگاه زبان دیجیتال و مجموعه خوبی از نرم افزارهای یادگیری برای حمایت و بالا بردن یادگیری شمادر نظر گرفته شده است.
نکته قابل توجه در مورد دوره هاي فشرده در کی بی یو چیست؟
تمامی سعی و تلاش خود را می کنیم تا آموزشی همه جانبه به شما پیشنهاد کنیم تا شما نیز قبل از دنبال کردن مقاطع بالاتر تحصیلی در دانشگاه ، بیشتر از قبل زبان را فرا گرفته باشید. برای مثال ما فعالیت های بسیار گوناگونی را درطول هر ترم ارائه می دهیم تا دانشجو بتواند مهارت های ارتباطی زبان را هر چه بیشتر گسترش دهد.
چگونه می توانیم از کیفیت دوره هاي فشرده اطمینان حاصل کنیم؟
کیفیت برنامه آموزشی منحصراً تحت نظارت بخش بیمه کیفیت می باشد . همچنین این دوره آموزشی به عنوان گامی برای یادگیری نیازمندی های زبان برای وارد شدن به دانشگاه های مرتبط در امریکا می باشد. یا در مرحله ای بالاتر ، شما می توانید بر طبق اظهارات دانشجویان پیشین که در این کالج تحصیل کرده اند قضاوت کنید.
پس از پایان این دوره آموزشی چه مدرکی خواهیم گرفت؟
در پایان هر سطح گواهی مربوط به همان سطح را دریافت خواهید کرد.
صحبت های دانشجویان : 
یادگیری زبان انگلیسی به نحو احسن ، در دنیای تجارت مهم است. و من به همین دلیل  اینجا هستم . قطعاً هنگامی که به اندونزی برگردم دروسی که در اینجا آموزش دیده ام به من کمک خواهد کرد که در پیشبرد تجارت خانواده خود نقش مهمی را ایفا کنم.
Ultera soleha Pranoto (Indonesia)  
به عنوان یک فرد کره ای موسسه ای را برای یادگیری انتخاب کرده ام ، اما حالا می دانم که انتخاب درستی داشته ام. از انتخاب خود پشیمان نیستم.
Baek JI Yeon , Korea
دانشجویان مختلفی از هفت کشور مختلف با من هم کلاس می باشند ، تنها با هم صحبتی با آنها تجربیات ارزشمند فراوانی را به دست آورده ام.
TAING CHUNGLY , cambodia
خوابگاه (KBU)
بخش خدمات خوابگاهی
دانشجویان می توانند در هتل ها و یا خانه هایی که از طرف کالج برای آنها در نظر گرفته شده است اقامت داشته باشند. درخواست گرفتن خوابگاه به بخش خدمات خوابگاهی مربوط می شود . بخش مربوطه نیز اتاق هایی را که در دسترس هستند را به دانشجویان واگذار می کند. دانشجویان تازه وارد که در هتل و یا خانه های دانشجویی ساکن می شوند حداقل برای مدت 3 ماه می توانند این خانه ها را اجاره کنند . مستاجران جدید اجاره یک ماه را به عنوان ودیعه و همچنین اجاره 3 ماه را از پیش پرداخت  می کنند . حداقل مدت زمان پرداخت پیش اجاره 3 ماه می باشد. دانشجویانی که می خواهند ( دانشجویان پسر) اتاق آنها پنکه سقفی داشته باشد باید یک ودیعه اضافی معادل 150 رینگت پرداخت نمایند. هنگامی که دانشجویان (بعد از سه ماه) خوابگاه را ترک می کنند تمامی ودیعه های پرداختی به آنها برگردانده می شود. اما دانشجویانی که قبل از سه ماهه تعیین شده خوابگاه را ترک کنند ودیعه آنها به عنوان جریمه در نظر گرفته می شود و به آنها برگشت داده نمی شود. پس از سه ماه سکونت در خوابگاه دانشجویان می توانند در اتاق هایی ساکن شوند که مالكان خصوصي دارند. بخش خدمات خوابگاهی در این زمینه با دانشجویان همکاری به عمل می آورد. در هر صورت سکونت در هتل و یا خانه دانشجویی تنها برای یک سال امکان پذیر است. هر گونه درخواست برای طولانی شدن این مدت زمان باید با دلیل آموزشی همراه باشد و البته باز هم در این صورت بستگی به در دسترس بودن تخت خواب ها و اتاق های موجود دارد.  
 
 

 

 
 

 

 

 
طبق قانون کپی رایت جمهوری اسلامی ایران کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به مدیر آن می باشد.
123movies