گروه مشاوره شریف Sharif Consulting group SDN BHD ارائه گر کلیه خدمات مربوط به کشور مالزی به شما عزیزان می باشد

گروه مشاوره شریف Sharif Consulting group SDN BHD ارائه گر کلیه خدمات مربوط به کشور مالزی به شما عزیزان می باشد

ثبت نام كاربر ورود به سايت

https://paperio-live.com

https://agario.red

rolex replica

https://naughtyworms.com


 جستجو

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 

  

 

موسسه آموزش زبان Standard

 

موسسه زبان استاندارد Standard در سال 1993 با هدف آموزش زبان در سطحی که زبان آموزان در مکالمات روزمره خود بدون هیچ گونه مشکلی ارتباط برقرار کنند. موسسه زبان استاندارد Standard زبان روز به روز با روشهای پیشرفته به اهداف بلند مدت خود دست یافته و زبان آموزان بین المللی بیشتری را به خود جذب نمود.

 

موسسه زبان استاندارد Standard علاوه بر زبان آموزان برخی از سازمانهای بسیار معتبر مانند بانکهای مالایی، مراکز پزشکی کوالالامپور، بازار بورس، پتروناس، موسسه تحقیقات جنگلداری مالزی و ... را نيز در بر مي گيرد.

مرکز اصلی موسسه زبان استاندارد Standard در بندر Baru Ampang و دیگر شعب آن در Puchong ، Jalan Ipoh ، Taman Putra Ampang ، Rawang ، Johor Bahru ، Taman Connaught ، Bandar Seri Permaisuri ، Klang ، Penang است . البته موسسه زبان استاندارد Standard برای ایجاد شعب بیشتر در مناطق دیگر نیز برنامه ریزی خاصی صورت داده است.

از آنجایی که کلیه دروسی که زبان آموزان در موسسه زبان استاندارد Standard یاد می گیرند تنها به صورت تئوري نيست بلكه زبان آموزان به صورت تجربي نيز مفاهيم را ياد مي گيرند. به طور كل از روشهایی خاص و برنامه ریزی جدیدی طراحی شده استفاده مي گردد.

برنامه ریزی قابل انعطاف برای سطوح مختلف زبان آموزان که می توانند به راحتی با آن ارتباط برقرار کرده و با استفاده از روش های متفاوت زبان آموز می تواند ساختار مورد نظر خود را برگزیند و بهترین روش را که با توانایی خود یکسان است انتخاب نماید.

به خاطر داشته باشید کلیه روشها مورد نظر در موسسه زبان استاندارد Standard آزموده شده است و زبان آموزان را با تجربه برخوردهای واقعی زندگی آماده می نماید.

درسهای مورد نظر با توجه به نیاز زبان آموزان تعیین می شود و کلیه روشها با توجه به استانداردهای تایید شده تعیین می شود.

برای راحتی کار زبان آموزان، تعداد افراد هر كلاس محدود و بین 15 تا 20 نفر می باشد.

 

روشهای آموزشی

 

حفظ استانداردها در موسسه زبان استاندارد Standard

اصلی ترین هدف موسسه زبان استاندارد Standard آشنایی زبان آموزان با زبان کاربردی و مهارتی می باشد که این بسته به نوع نیاز زبان آموزان تعیین می شود.

کلیه مربیان و اساتید موسسه زبان استاندارد Standard را افرادی آموزش دیده با تجربه تشکیل می دهند که با زبان آموزان آشنا بوده و به راحتی می تواند زبان آموزان را با تجربيات محیط خارج از موسسه آشنا سازد.

زبان آموزان از گذراندان دوره های زبان در موسسه زبان استاندارد Standard به راحتی می تواندد با افراد عادی خارج از موسسه ارتباط برقرار کرده و نیازهای اجتماعی خود را در عالی برطرف نمایند.

 

روشهای آموزشی:

 

در اصل موسسه زبان استاندارد Standard بر چهار مهارت اصلی مترکز است:

 زبان آموزان در وهله اول باید به راحتی بتوانند با قواعد ابتدایی گرامر آشنا شده و دایره لغات خود را تا حد زیادی بالا ببرند تا بتوانند سطح نیازی خود را تا حد زیادی برطرف نمایند. برای نمونه اگر انگلیسی را با هدف آشنایی با مباحت تجاری برای مدیریت بخش تجاری یاد می گیرند باید بتوانند به طور اجرایی مفاهیم مربوط به آن را فراگرفته و بتوانند کلیه موارد را در سطح وسیع بکار گیرند.

موسسه زبان استاندارد Standard هیچ محدودیتی در پذیرش زبان آموزان ندارد و کلیه افراد می توانند در آن شرکت نمایند.

 

کلاسهای آموزی بزرگسالان:

 

کلاسها در دوره های زیر برگزار می شود که در مجموع 9 مرحله محسوب می شود:

v      Basic (اصلی)

v      Beginner (ابتدایی)

v      Pre-intermediate (پیش متوسطه)

v      Intermediate (متوسطه)

v      Advanced (پیشرفته)

کلیه دوره ها در 50 ساعت و به مدت 4 ماه برگزار می شود

تمامی دوره ها طوری برنامه ریزی شده است که زبان آموزان را با شرایط مکالمات روزمره اجتماعی آشنا سازد و اعتماد به نفس کافی را در مواجهه با شرایط برقرار بیرونی فراهم آورد.

موسسه زبان استاندارد Standard با برقراری دوره هایی مطابق استاندادرهای جهانی کلیه موارد و نکاتی را که برای آموزش بهتر در اختیار زبان آموزان قرار می دهد فراهم می آورد.

کلیه کلاسها با توجه به PSF فردی خود اداره می گردد که زبان آموزان بتوانند به طور جامعی کلیه اصول مربوط به هر درس را بکار بندند.

در تمامی سطوح زبان آموزان همواره تشویق می شود در فعالیتهای کلاسی و بحث های پیش آمده شرکت نماید تا به بهبود پروسه یادگیری وی کمک شود.

مربیان همچنین از آنها می خواهند هر موضوعی را که یادگرفته اند با هر روشی که انتخاب می نمایند برای شرکت در بحث ها پیش گیرند.

صحبت، فعالیت، به اشتراک قرار دادن اطلاعات فردي، صحبت های عمومی و دیگر فعالیتهای که به یادگیری زبان آنها کمک می نماید شرکت در بازهای گروهی برای تسهیل در یادگیری و استفاده از متدهای ابداعی و روهای نوین برای کمک به بالابردن سطح آموزشی می توانند زبان آموزان را براي رسيدن به سطح یادگیری بهتر کمک نماید.

زبان آموزان  برای شرکت در آزمونی خارج از محيط کالج آماده می شوند. آزمون ESOL پس از شرکت در 50 ساعت آموزشی سنجش بسیار مناسبی برای میزان یادگیری وی است.

 

انگلیسی پایه (Basic):

 

این سطح برای آن دسته از زبان آموزان در نظر گرفته شده است که سطح آشنایی آنها با زبان بسیار کم و در حد هیچ است. در این مرحله آنها با گرامرهای ساده زبان آشنا می شوند.

آموزش معمولا به دوزبان صورت می گیرد که برای همه قابل فهم باشد در پایان این دوره زبان آموزان تا حدی می توانند زبان انگلیسی را متوجه شوند و بین 100 تا 150 جمله ساده انگلیسی را بیان نمایند.

آنها باید بتوانند با بکارگیری جملات ساده و گرامر آسان به انگلیسی به راحتی صحبت نمایند و با  بکارگیری فرم های ساده زبان برای ورود به دوره آینده آماده می شوند

 

انگلیسی مقدماتی (Beginner):

 

در موسسه زبان استاندارد Standard این سطح در دو مرحله برگزار می شود و برای آن دسته از زبان آموزان برنامه ریزی شده است که به میزان متوسطی با زبان آشنا هستند. زبان آموزان که تا حدی می توانند به زبان انگلیسی صحبت می کنند و می توانند جملات ساده را ایجاد کرده و بیان نمایند.

زبان آموزان که تا حدی با کلمات انگلیسی آشنا هستند . دايره لغات آنها تا حدي خوب است.

این دوره به صورت دو زبانه برگزار می شود و برای جامع تر شدن سطح آموزشی زبان آموزان گرامر در سطح وسیع تری آموزش داده می شود.

در پایان این دوره زبان آموزان با بیش از 200 جمله ساده و کاربردی آشنا می شوند.

 

انگلیسی پیش متوسطه (Pre-Intermediate):

 

در این مرحله فشرده زبان آموزان  با گرامر بسیار پیچیده انگلیسی تا سطح وسیعی و کاربردی آشنا می شوند و بین 150 تا 200 اصطلاح کاربردی انگلیسی را یاد می گیرند.

در این سطح خیلی کم از زبان مادری استفاده می شوند و آن هم تنها در مواقعی که زبان آموزان نیاز به توضیح اضافی برای درک بهتر موضوع داشته باشند. و به جای این زبان انگلیسی در سطح وسیعی بکار می گیریم تا زبان آموزان بتوانند بهتر از گذشته توانایی صحبت را داشته باشند.

تمرینات مربوط به ترجمه بیشتر از گذشته انجام می شود زیرا در طی این تمرینات زبان آموزان یاد می گیرند که چگونه گرامر های زبان انگلیسی را در سطح کاربردی و بالاتر از تئوری یاد بگیرند.

در ضمن زبان آموزان اعتماد به نفس کافی را برای صحبت به زبان انگلیسی پیدا می کنند.

این سطح دارای دو مرحله است و پس از پایان آن زبان آموزان مجاز به ورود به مرحله متوسطه Intermediate می باشند.

 

انگلیسی متوسطه (Intermediate):

 

زبان آموزان پس از پایان دوره پیش مقدماتی قادر به درک زبان انگلیسی در سطح وسیعی می شوند و می توانند تا حد خوبی با دیگران ارتباط برقرار کنند و با اعتماد به نفس نسبی مفاهیم را درک کرده و بکارگیرند و در مکالمات به طور شایسته ای ظاهر شوند.

در این مرحله زبان آموزان  به درکی می رسد که تا حد ساده ای با مفاهیم زبان انگلیسی آشنا شده و به راحتی گرامر های گذشته را به طور صحیح در مکالمات خود استفاده نمایند.

در این مرحله مربیان 80% از زمان کلاس را به زبان انگلیسی صحبت کرده و تنها 20 درصد برای توضیحاتی که زبان آموزان  قادر به درک آن نیست از زبان مادری خود استفاده می نمایند. البته در این مرحله زبان آموزان  به درکی بالا از زبان انگلیسی دست یافته اند و با حل تمرینات انگلیسی و روخوانی تا حد بالایی به مکالمات ساده دست میابند.

در این مرحله زبان آموزان با شرکت در 20 جلسه آموزشی که با گرامر های پرکاربرد ویژه انگلیسی آشنا شده که بتوانند در مباحث نوشتاری نیز تا حد بالایی رشد نمایند.

در این مرحله زبان آموزان با انجام تمرینات ویژه می توانند به راحتی مکالمات روزمره و عادی را با اعتماد به نفس بالایی رهبری نمایند و به راحتی متنی برای درخواست مسائل مختلف تنظيم نمايند.

تاکید ویژه این دوره بر روی گرامر پیچیده است که زبان آموزان را موظف به حل تمرینات مربوط به آن می کند. در این مرحله زبان آموزان یاد می گیرند چطور در فعالیتهای کلاسی بیش از گذشته شرکت نموده و صحبت های متداول را یاد می گیرند.

 

انگلیسی پیشرفته (Advanced):

 

این مرحله بالاترین سطح در آموزش زبان انگلیسی می باشد در این سطح زبان آموزان باید تا حد بالایی دایره لغات خود را افزایش داده و در مکالمات ویژه و خاص شرکت می نمایند.

 

 

در این سطح 20 تا 30 در صد از زمان کلاس به آموزش فعالیتهای خاص نگارش به زبان انگلیسی اختصاص می یابد  و زبان آموزان با بهره گیری از توانایی های ذهنی و مطالب گذشته به طور عمیق تری در فعالیتهای کلاسی شرکت می نمایند و با استفاده از یادگیری گرامر های گذشته و مطالب جدید به سطحی از توانایی دست می یابند که با اعتماد به نفس بالاتری درخارج از کلاس صحبت نمایند.

 

آمادگی برای آزمون ESOL

دوره YLE  زبان آموزان مبتدی

 

شرکت در آزمونهای YLE (Young Learners English) برای آن دسته از زبان آموزان برنامه ریزی شده که بین 7 تا 12 سال سن دارند و در سطح خوبی از زبان انگلیسی قرار دارند و درضمن این زبان آموزان باید زبان انگلیسی را به عنوان زبان دوم فرا گرفته باشند.

به جرات می توان ادعا کرد بیش از میلیونها کودک در سراسر جهان در حال یادگیری زبان انگلیسی هستند این دسته از افراد تمایل دارند انگلیسی را به طور کاربردی یادگیرند .

دوره های آموزش زبان در موسسه زبان استاندارد Standard این فرصت را به زبان آموزان می دهد که زبان انگلیسی را به طور سیستماتیک و با زمانبندی دقیق یاد بگیرند.

تست YLE هر ساله برای بیش از 200 هزار زبان آموز در سراسر جهان برگزار می شود و آنها را برای آزمون اصلی ESOL آماده می کنند و در سطح وسیعی زبان را به آنها آموزش می دهد.

این تست برای هر چهار مهارت listening، speaking، writing و reading برگزار می شود و در سه سطح قرار دارد.

از آنجایی که این آزمون یک آزمون جهانی است درجه پیشرفت زبان آموزان در هر مرحله به طور مشخصی مشهود می باشد.

تست YLE به طور دقیقی طراحی شده است به طوری که زبان آموزان در حین آزمون بسیار راحت بوده و هیچ گونه استرسی به آنها وارد نمی شود. این تست بیشتر بر روی فعالیتهایی استوار است که زبان آموز بارها و بارها در کلاس با آنها مواجه شده است.

کلیه سوالات آزمون تمام رنگی بوده و با بیان ساده ای سوالات را مطرح شده است.

این آزمون در موسسه زبان استاندارد Standard در چهار مرحله برگزار می شود:

v      Starters

v      Movers

v      Flyers

آخرین سطح این دوره Flyers  تقریبا در حد دوره KET و در سطح 2 قرار دارد ولی دو مرحله اول آن در سطح 1 قرار دارد.

هر دوره دارای 3 مرحله است به شرح زیر:

v      Reading and Writing این آزمون زبان آموزان از لحاظ نگارش جملات ساده و خواندن آنها ارزیابی می کند.

v      Listening در این مرحله زبان آموزان به متنی کوتاه معمولا داستان مانند گوش می دهند و سپس به سوالات معمولا چهار گزینه ای پاسخ می دهند. میزان پاسخ های صحیح که داده اند میزان مهارت آنها را نشان می دهد.

v      صحبت کردن Speaking شرکت در یک مصاحبه بین 5 تا 9 دقیقه که فرصت کافی را به زبان آموزان می دهد تا بتوانند توانایی خود را نشان دهند.

 

زبان آموزان در هر دوره 3 مرحله تست شرکت می نماید و نمره نهایی آنها بین 1 تا 5 در نظر گرفته می شود

هیچ کس در این آزمون رد نمی شود و تنها معیاری است برای نشان دادن پیشرفت زبان آموزان و محرکی برای تلاش بیشتر زبان آموزان و به طور کلی این دوره ها نوعی متفاوت از روشهای آموزشی را در پیش روی زبان آموزان قرار می دهد.

 

 

 

>> ساختار آموزشي كالج زبان استاندارد Standard

>> شعب كالج زبان استاندارد Standard

>> تاريخ تحول مدارك و شروع ترم كالج زبان Standard

>> شهريه كالج زبان استاندارد Standard

>> نحوه درخواست ويزاي تحصيلي كالج زبان Standard

 

  

 

موسسه آموزش زبان Standard

 

موسسه زبان استاندارد Standard در سال 1993 با هدف آموزش زبان در سطحی که زبان آموزان در مکالمات روزمره خود بدون هیچ گونه مشکلی ارتباط برقرار کنند. موسسه زبان استاندارد Standard زبان روز به روز با روشهای پیشرفته به اهداف بلند مدت خود دست یافته و زبان آموزان بین المللی بیشتری را به خود جذب نمود.

 

موسسه زبان استاندارد Standard علاوه بر زبان آموزان برخی از سازمانهای بسیار معتبر مانند بانکهای مالایی، مراکز پزشکی کوالالامپور، بازار بورس، پتروناس، موسسه تحقیقات جنگلداری مالزی و ... را نيز در بر مي گيرد.

مرکز اصلی موسسه زبان استاندارد Standard در بندر Baru Ampang و دیگر شعب آن در Puchong ، Jalan Ipoh ، Taman Putra Ampang ، Rawang ، Johor Bahru ، Taman Connaught ، Bandar Seri Permaisuri ، Klang ، Penang است . البته موسسه زبان استاندارد Standard برای ایجاد شعب بیشتر در مناطق دیگر نیز برنامه ریزی خاصی صورت داده است.

از آنجایی که کلیه دروسی که زبان آموزان در موسسه زبان استاندارد Standard یاد می گیرند تنها به صورت تئوري نيست بلكه زبان آموزان به صورت تجربي نيز مفاهيم را ياد مي گيرند. به طور كل از روشهایی خاص و برنامه ریزی جدیدی طراحی شده استفاده مي گردد.

برنامه ریزی قابل انعطاف برای سطوح مختلف زبان آموزان که می توانند به راحتی با آن ارتباط برقرار کرده و با استفاده از روش های متفاوت زبان آموز می تواند ساختار مورد نظر خود را برگزیند و بهترین روش را که با توانایی خود یکسان است انتخاب نماید.

به خاطر داشته باشید کلیه روشها مورد نظر در موسسه زبان استاندارد Standard آزموده شده است و زبان آموزان را با تجربه برخوردهای واقعی زندگی آماده می نماید.

درسهای مورد نظر با توجه به نیاز زبان آموزان تعیین می شود و کلیه روشها با توجه به استانداردهای تایید شده تعیین می شود.

برای راحتی کار زبان آموزان، تعداد افراد هر كلاس محدود و بین 15 تا 20 نفر می باشد.

 

روشهای آموزشی

 

حفظ استانداردها در موسسه زبان استاندارد Standard

اصلی ترین هدف موسسه زبان استاندارد Standard آشنایی زبان آموزان با زبان کاربردی و مهارتی می باشد که این بسته به نوع نیاز زبان آموزان تعیین می شود.

کلیه مربیان و اساتید موسسه زبان استاندارد Standard را افرادی آموزش دیده با تجربه تشکیل می دهند که با زبان آموزان آشنا بوده و به راحتی می تواند زبان آموزان را با تجربيات محیط خارج از موسسه آشنا سازد.

زبان آموزان از گذراندان دوره های زبان در موسسه زبان استاندارد Standard به راحتی می تواندد با افراد عادی خارج از موسسه ارتباط برقرار کرده و نیازهای اجتماعی خود را در عالی برطرف نمایند.

 

روشهای آموزشی:

 

در اصل موسسه زبان استاندارد Standard بر چهار مهارت اصلی مترکز است:

 زبان آموزان در وهله اول باید به راحتی بتوانند با قواعد ابتدایی گرامر آشنا شده و دایره لغات خود را تا حد زیادی بالا ببرند تا بتوانند سطح نیازی خود را تا حد زیادی برطرف نمایند. برای نمونه اگر انگلیسی را با هدف آشنایی با مباحت تجاری برای مدیریت بخش تجاری یاد می گیرند باید بتوانند به طور اجرایی مفاهیم مربوط به آن را فراگرفته و بتوانند کلیه موارد را در سطح وسیع بکار گیرند.

موسسه زبان استاندارد Standard هیچ محدودیتی در پذیرش زبان آموزان ندارد و کلیه افراد می توانند در آن شرکت نمایند.

 

کلاسهای آموزی بزرگسالان:

 

کلاسها در دوره های زیر برگزار می شود که در مجموع 9 مرحله محسوب می شود:

v      Basic (اصلی)

v      Beginner (ابتدایی)

v      Pre-intermediate (پیش متوسطه)

v      Intermediate (متوسطه)

v      Advanced (پیشرفته)

کلیه دوره ها در 50 ساعت و به مدت 4 ماه برگزار می شود

تمامی دوره ها طوری برنامه ریزی شده است که زبان آموزان را با شرایط مکالمات روزمره اجتماعی آشنا سازد و اعتماد به نفس کافی را در مواجهه با شرایط برقرار بیرونی فراهم آورد.

موسسه زبان استاندارد Standard با برقراری دوره هایی مطابق استاندادرهای جهانی کلیه موارد و نکاتی را که برای آموزش بهتر در اختیار زبان آموزان قرار می دهد فراهم می آورد.

کلیه کلاسها با توجه به PSF فردی خود اداره می گردد که زبان آموزان بتوانند به طور جامعی کلیه اصول مربوط به هر درس را بکار بندند.

در تمامی سطوح زبان آموزان همواره تشویق می شود در فعالیتهای کلاسی و بحث های پیش آمده شرکت نماید تا به بهبود پروسه یادگیری وی کمک شود.

مربیان همچنین از آنها می خواهند هر موضوعی را که یادگرفته اند با هر روشی که انتخاب می نمایند برای شرکت در بحث ها پیش گیرند.

صحبت، فعالیت، به اشتراک قرار دادن اطلاعات فردي، صحبت های عمومی و دیگر فعالیتهای که به یادگیری زبان آنها کمک می نماید شرکت در بازهای گروهی برای تسهیل در یادگیری و استفاده از متدهای ابداعی و روهای نوین برای کمک به بالابردن سطح آموزشی می توانند زبان آموزان را براي رسيدن به سطح یادگیری بهتر کمک نماید.

زبان آموزان  برای شرکت در آزمونی خارج از محيط کالج آماده می شوند. آزمون ESOL پس از شرکت در 50 ساعت آموزشی سنجش بسیار مناسبی برای میزان یادگیری وی است.

 

انگلیسی پایه (Basic):

 

این سطح برای آن دسته از زبان آموزان در نظر گرفته شده است که سطح آشنایی آنها با زبان بسیار کم و در حد هیچ است. در این مرحله آنها با گرامرهای ساده زبان آشنا می شوند.

آموزش معمولا به دوزبان صورت می گیرد که برای همه قابل فهم باشد در پایان این دوره زبان آموزان تا حدی می توانند زبان انگلیسی را متوجه شوند و بین 100 تا 150 جمله ساده انگلیسی را بیان نمایند.

آنها باید بتوانند با بکارگیری جملات ساده و گرامر آسان به انگلیسی به راحتی صحبت نمایند و با  بکارگیری فرم های ساده زبان برای ورود به دوره آینده آماده می شوند

 

انگلیسی مقدماتی (Beginner):

 

در موسسه زبان استاندارد Standard این سطح در دو مرحله برگزار می شود و برای آن دسته از زبان آموزان برنامه ریزی شده است که به میزان متوسطی با زبان آشنا هستند. زبان آموزان که تا حدی می توانند به زبان انگلیسی صحبت می کنند و می توانند جملات ساده را ایجاد کرده و بیان نمایند.

زبان آموزان که تا حدی با کلمات انگلیسی آشنا هستند . دايره لغات آنها تا حدي خوب است.

این دوره به صورت دو زبانه برگزار می شود و برای جامع تر شدن سطح آموزشی زبان آموزان گرامر در سطح وسیع تری آموزش داده می شود.

در پایان این دوره زبان آموزان با بیش از 200 جمله ساده و کاربردی آشنا می شوند.

 

انگلیسی پیش متوسطه (Pre-Intermediate):

 

در این مرحله فشرده زبان آموزان  با گرامر بسیار پیچیده انگلیسی تا سطح وسیعی و کاربردی آشنا می شوند و بین 150 تا 200 اصطلاح کاربردی انگلیسی را یاد می گیرند.

در این سطح خیلی کم از زبان مادری استفاده می شوند و آن هم تنها در مواقعی که زبان آموزان نیاز به توضیح اضافی برای درک بهتر موضوع داشته باشند. و به جای این زبان انگلیسی در سطح وسیعی بکار می گیریم تا زبان آموزان بتوانند بهتر از گذشته توانایی صحبت را داشته باشند.

تمرینات مربوط به ترجمه بیشتر از گذشته انجام می شود زیرا در طی این تمرینات زبان آموزان یاد می گیرند که چگونه گرامر های زبان انگلیسی را در سطح کاربردی و بالاتر از تئوری یاد بگیرند.

در ضمن زبان آموزان اعتماد به نفس کافی را برای صحبت به زبان انگلیسی پیدا می کنند.

این سطح دارای دو مرحله است و پس از پایان آن زبان آموزان مجاز به ورود به مرحله متوسطه Intermediate می باشند.

 

انگلیسی متوسطه (Intermediate):

 

زبان آموزان پس از پایان دوره پیش مقدماتی قادر به درک زبان انگلیسی در سطح وسیعی می شوند و می توانند تا حد خوبی با دیگران ارتباط برقرار کنند و با اعتماد به نفس نسبی مفاهیم را درک کرده و بکارگیرند و در مکالمات به طور شایسته ای ظاهر شوند.

در این مرحله زبان آموزان  به درکی می رسد که تا حد ساده ای با مفاهیم زبان انگلیسی آشنا شده و به راحتی گرامر های گذشته را به طور صحیح در مکالمات خود استفاده نمایند.

در این مرحله مربیان 80% از زمان کلاس را به زبان انگلیسی صحبت کرده و تنها 20 درصد برای توضیحاتی که زبان آموزان  قادر به درک آن نیست از زبان مادری خود استفاده می نمایند. البته در این مرحله زبان آموزان  به درکی بالا از زبان انگلیسی دست یافته اند و با حل تمرینات انگلیسی و روخوانی تا حد بالایی به مکالمات ساده دست میابند.

در این مرحله زبان آموزان با شرکت در 20 جلسه آموزشی که با گرامر های پرکاربرد ویژه انگلیسی آشنا شده که بتوانند در مباحث نوشتاری نیز تا حد بالایی رشد نمایند.

در این مرحله زبان آموزان با انجام تمرینات ویژه می توانند به راحتی مکالمات روزمره و عادی را با اعتماد به نفس بالایی رهبری نمایند و به راحتی متنی برای درخواست مسائل مختلف تنظيم نمايند.

تاکید ویژه این دوره بر روی گرامر پیچیده است که زبان آموزان را موظف به حل تمرینات مربوط به آن می کند. در این مرحله زبان آموزان یاد می گیرند چطور در فعالیتهای کلاسی بیش از گذشته شرکت نموده و صحبت های متداول را یاد می گیرند.

 

انگلیسی پیشرفته (Advanced):

 

این مرحله بالاترین سطح در آموزش زبان انگلیسی می باشد در این سطح زبان آموزان باید تا حد بالایی دایره لغات خود را افزایش داده و در مکالمات ویژه و خاص شرکت می نمایند.

 

 

در این سطح 20 تا 30 در صد از زمان کلاس به آموزش فعالیتهای خاص نگارش به زبان انگلیسی اختصاص می یابد  و زبان آموزان با بهره گیری از توانایی های ذهنی و مطالب گذشته به طور عمیق تری در فعالیتهای کلاسی شرکت می نمایند و با استفاده از یادگیری گرامر های گذشته و مطالب جدید به سطحی از توانایی دست می یابند که با اعتماد به نفس بالاتری درخارج از کلاس صحبت نمایند.

 

آمادگی برای آزمون ESOL

دوره YLE  زبان آموزان مبتدی

 

شرکت در آزمونهای YLE (Young Learners English) برای آن دسته از زبان آموزان برنامه ریزی شده که بین 7 تا 12 سال سن دارند و در سطح خوبی از زبان انگلیسی قرار دارند و درضمن این زبان آموزان باید زبان انگلیسی را به عنوان زبان دوم فرا گرفته باشند.

به جرات می توان ادعا کرد بیش از میلیونها کودک در سراسر جهان در حال یادگیری زبان انگلیسی هستند این دسته از افراد تمایل دارند انگلیسی را به طور کاربردی یادگیرند .

دوره های آموزش زبان در موسسه زبان استاندارد Standard این فرصت را به زبان آموزان می دهد که زبان انگلیسی را به طور سیستماتیک و با زمانبندی دقیق یاد بگیرند.

تست YLE هر ساله برای بیش از 200 هزار زبان آموز در سراسر جهان برگزار می شود و آنها را برای آزمون اصلی ESOL آماده می کنند و در سطح وسیعی زبان را به آنها آموزش می دهد.

این تست برای هر چهار مهارت listening، speaking، writing و reading برگزار می شود و در سه سطح قرار دارد.

از آنجایی که این آزمون یک آزمون جهانی است درجه پیشرفت زبان آموزان در هر مرحله به طور مشخصی مشهود می باشد.

تست YLE به طور دقیقی طراحی شده است به طوری که زبان آموزان در حین آزمون بسیار راحت بوده و هیچ گونه استرسی به آنها وارد نمی شود. این تست بیشتر بر روی فعالیتهایی استوار است که زبان آموز بارها و بارها در کلاس با آنها مواجه شده است.

کلیه سوالات آزمون تمام رنگی بوده و با بیان ساده ای سوالات را مطرح شده است.

این آزمون در موسسه زبان استاندارد Standard در چهار مرحله برگزار می شود:

v      Starters

v      Movers

v      Flyers

آخرین سطح این دوره Flyers  تقریبا در حد دوره KET و در سطح 2 قرار دارد ولی دو مرحله اول آن در سطح 1 قرار دارد.

هر دوره دارای 3 مرحله است به شرح زیر:

v      Reading and Writing این آزمون زبان آموزان از لحاظ نگارش جملات ساده و خواندن آنها ارزیابی می کند.

v      Listening در این مرحله زبان آموزان به متنی کوتاه معمولا داستان مانند گوش می دهند و سپس به سوالات معمولا چهار گزینه ای پاسخ می دهند. میزان پاسخ های صحیح که داده اند میزان مهارت آنها را نشان می دهد.

v      صحبت کردن Speaking شرکت در یک مصاحبه بین 5 تا 9 دقیقه که فرصت کافی را به زبان آموزان می دهد تا بتوانند توانایی خود را نشان دهند.

 

زبان آموزان در هر دوره 3 مرحله تست شرکت می نماید و نمره نهایی آنها بین 1 تا 5 در نظر گرفته می شود

هیچ کس در این آزمون رد نمی شود و تنها معیاری است برای نشان دادن پیشرفت زبان آموزان و محرکی برای تلاش بیشتر زبان آموزان و به طور کلی این دوره ها نوعی متفاوت از روشهای آموزشی را در پیش روی زبان آموزان قرار می دهد.

 

 

 

>> ساختار آموزشي كالج زبان استاندارد Standard

>> شعب كالج زبان استاندارد Standard

>> تاريخ تحول مدارك و شروع ترم كالج زبان Standard

>> شهريه كالج زبان استاندارد Standard

>> نحوه درخواست ويزاي تحصيلي كالج زبان Standard

 

 
طبق قانون کپی رایت جمهوری اسلامی ایران کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به مدیر آن می باشد.
123movies