پيرو سوء استفاده مكرر برخي شركتها از مطالب و اطلاعات اين وب سايت، به اطلاع مي رساند كه اين وب سايت متعلق به گروه بين المللي مشاوره اي شريف (شركت پويا انديشان) مي باشد و هيچ نمايندگي به نام غير ندارد. لطفا جهت دريافت هرگونه خدمات صرفاً از طريق شماره هاي مندرج در اين وب سايت اقدام نماييد
ثبت نام كاربر ورود به سايت

 جستجو

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 

 

 

 مدرسه بین المللی Alice Smith

 

یکی از بزرگترین و بهترین مدارس انگلیسی در منطقه جنوب شرق آسیا مدرسه بين المللي اليس اسميت Alice Smith  است. مدرسه بين المللي اليس اسميت Alice Smith  در کوالالامپور واقع شده است و با توجه به امکانات و تسهیلات که ارائه می دهد برای گروه سنی 3 تا 18 سال بسیار مناسب است.

مدرسه بين المللي اليس اسميت Alice Smith  با در نظر گرفتن مجهزترین تیم آموزشی یکی از بهترین مدارس شناخته شده است و سال تحصیلی جديد خود را از سپتامبر 2010 آغاز خواهد کرد.

محيطي شاد و بسيار خوب در مدرسه بين المللي اليس اسميت Alice Smith  براي دانش اموزان فراهم شده است .دانش آموزان براي برخوردي حرفه اي بايد مبتكر بوده تا بتوانند اطلاعات به روز شده برابر با مدارس اروپايي را بسيار راحت به دست آورند. و دانش آموزان همچنین بايد كاملا كوشا، پرانرژي و پور شور و شوق باشند تا فرصت بهره گيري از بالاترين كيفيت آموزشي مدرسه بين المللي اليس اسميت Alice Smith  را به دست بياورند.

مدرسه بين المللي اليس اسميت Alice Smith  در سال 1946 در دو بخش ايجاد شد. واحد اول در خيابان Bellamy براي كودكان 3 تا 11 سال و واحد دوم در نزديكي پارك Equine براي نوجوانان از 11 تا 18 سال ايجاد شده است. اين موسسه بر طبق برنامه آموزشي مدون انگليسي  طوري برنامه ريزي شده است كه دانش آموزان بين المللي به راحتي مي توانند در اين موسسه ادامه تحصيل دهند.

در حدود 760 دانش آموز از سن 3 تا 11 سال در برنامه آموزشي مدرسه بين المللي اليس اسميت Alice Smith  شركت مي كنند.

مدرسه بين المللي اليس اسميت Alice Smith  توسط يک مدير و 4 نایب رئيس اداره مي شود.

كلاس آمادگي پيش دبستاني نیز در این مدرسه برگزار مي شود. هر كلاس مشتمل بر 22 دانش آموز است و در هر رده سني 5 كلاس آموزشي برگزار مي شود.

 

كلاسهای فوق برنامه نیز آموزشهای نظير

 

v       ICT

v       موزيك

v       کلاسهای ورزشی

v       زبانهاي خارجي

به كودكان داده مي شود تا در حدي مناسب اين آموزشها را گذرانده باشند.

 

در كمپ نوجوانان كه در نزديكي پارك  Equine واقع شده است تنها كودكان 11 تا 18 سال براي GCSE و AS در سطح A شركت مي نمايند.

مديريت و معاونين باتجربه و برجسته اين مدرسه بين المللي اليس اسميت Alice Smith  دارای تجربه مديريت مدارس بين المللي نظير انگليس، ارژانتين، مصر، كنيا، فيليپين، اسپانيا، تايلند و مالزي می باشند و به صورت تيمي با مديران داخلي همکاری و فعاليت مي كنند.

 تمركز اصلي در مدرسه بين المللي اليس اسميت Alice Smith  بين المللي آموزش و يادگيري است و هر برنامه درسي توسط يك راهنما ارائه مي شود كه در تمامي مدت به دانش اموزان كمك مي كند، هدف اصلي ايجاد فرصت هاي مناسب براي دانش آموزان براي رسيدن به آموزش و يادگيري در سطحي است كه توانايي آن را دارند و مي توانند به راحتي از عهده آن بر آيند.

 

شروع ترم سال 2016 - 2015

 

ترم اول

ترم دوم

ترم سوم

7 سپتامبر

5 ژانويه

16 آپريل

 

 

 

 

 
طبق قانون کپی رایت جمهوری اسلامی ایران کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به مدیر آن می باشد.